Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Po roku nowy telefon w Play - ale z nową taryfą

Po roku nowy telefon w Play - ale z nową taryfą

WitekT 30 Sierpnia 2010 18:03

0 0

Play wprowadził możliwość wymiany telefonu po roku od podpisania umowy. Klient będzie jednak musiał zmienić taryfę - wynika z wpisu Marcin Gruszki, rzecznika operatora, na blogu.

W Play klient nie musi już czekać do końca swojej umowy by zakupić nowy telefon w promocyjnej cenie zgodnie z aktualnym cennikiem. Teraz może to zrobić już po 12 miesiącach od zawarcia umowy lub ostatniego aneksu. Oferta przeznaczona jest dla Abonentów Indywidualnych oraz Biznesowych - napisał na blogu Marcin Gruszka.




Proponowane promocje oraz dostępne w nich taryfy są przygotowywane i wyliczane indywidualnie dla każdego klienta. Z oferta można zapoznać się w salonach lub poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    61. ~michal  2010-09-01 13:22:02  host: 86-63-111-18.sta.asta-net.com.pl

    @issa dokładnie, 69 zł możesz wykożystać na 383 sms/mms a 113 minut jest rozliczane osobno. krótko mówiąc jak przy nowym okresie rozliczeniowym zadzwonisz gdzieś poza play zejdzie Ci z pakietu 113 minut który sprawdzasz pod *105# a 69 zł pozostanie nieruszone co sprawdzasz pod *101#. sam mam LP69 i jest to świetna oferta. pozdrawiam

  • 0

    62.  2010-09-01 18:15:39

    No i jak koledzy z tym dodatkowym pakietem minut? sa czy tez jest standardowo 350 w LPIntenet69? Pytaliście się jaki telefony sa dostepne- co z iPhone 3GS, GalaxyS, HD2? Dzis do mnie zadzwonila mila konsultantka z oferta ale mialem pilna rozmowe i kazalem jej jutro oddzwonic wiec nie wiem jakie telefony sa NA STANIE i co wybrac. Oferta uważam za swietna!! Wogole PLAY minutami i warunkami umowy przebija wszystkich opów!! Erowe urodziny, gdzie nastawialem sie na lepsza cene na iPhone4 (niestety cena dalej zaporowa - a porownaniu z premiera poprzednich generacji ipkow jest cena smieszna!!)dla stalych abonentów okazała się farsą - jeszce nigdy tak złych urodzin nie pamietam. Zawsze były znizki na abo, super ceny słuchawek a teraz posucha... a i tak jak widziałem dzis w centrum kolejka do salonu Ery. Nie ma to jak dobra REKLAMA z fajnymu dzinglami i bilbordami na ulicach i klienci sie lapia na lep jak mucha :)

  • 0

    63.  2010-09-01 18:22:26

    Hmm, ja również chciałem przedłużyć umowę na zasadach oferty "Limitowanej" i w związku z tym odwiedziłem salon Play. Mam dwa abonamenty (ten, który chciałem przedłużyć to LP69). Interesowało mnie przedłużenie abo za 99zł (w tym pakiet internetowy 2 GB oraz darmowe rozmowy do PLAY) oraz Motorola Milestone za 1 zł). Niestety nic takiego mi nie zaproponowano. Mogłem jedynie przedłużyć abo jako LP69, LP99 bez jakichkolwiek pakietów danych i Motorolka za 299zł przy LP99. Konsultant w salonie powiedział że nic więcej nie jest w stanie zaproponować bo mu system nie pozwala i pełna oferta będzie dostępna około lutego (umowa kończy mi się na początku czerwca). Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym całym "indywidualnym podejściem" do klienta?

  • 0

    64.  2010-09-01 21:05:59

    Maniu , jest to 350 minut w stylu opisanym przez Sakim , które może się zmienić w wariant z ponad 380 wiadomościami mms/sms i 113 minutami do wszystkich sieci. Ewentualnie można za 9zł dokupić pakiet 100min do wszystkich sieci. Jak rozmawiałem z konsultantka nie było Wave , Wildfire i SGS chyba też nie , w Salonie wczoraj rano jakiś człowiek chciał się przenieść z Ery , zapis do kolejki po Wave 10 osób , kolega we Wrocławiu się zapisał wczoraj na Wildfire , jest ... 26. 3GS jest dostępny , cena 699zł w LP69 , moim zdaniem znakomita , ale nie wziąłem go , choć jeszcze nie tak dawno w tej samej cenie polowałem na niego w Orange. I palec boży był w tym , że jednak wziąłem Samsunga Galaxy S , warto czasem porzucić stare uprzedzenia czy przyzwyczajenia , tak samo teraz z czystym sumieniem wziąłem Desire , kto by pomyślał , że kiedyś człowiek będzie brał pod uwagę i kupi innego smartfona niż Nokię i to "jakieś tam" HTC , Samsunga czy inną Motorolę.

  • 0

    65.  2010-09-01 21:10:12

    Piki , też mi się wydawało , że to nielogiczne , ale pewnie wszystko rozbija się o maksymalne cięcie kosztów czyli prowizje dla Salonów. Pan wczoraj w Salonie też wyraził szczery żal , bo "jak bardzo chciałbym Panu zrobić tę wymianę":-) Przypomniało mi się też , że kolega w Plusie również ma inne oferty w systemie i mówi , że inne mogą mieć bezpośrednio jak dzwoni się z pytaniem o przedłużenie. Mój starszy np. dostał do Elastycznej 30 w Plusie rabat 50% po znajomości;-) , a ten rabat jest w Salonie dostepny normalne tylko dla tych którzy złożyli wypowiedzenie umowy. Dzwoń śmiało na BOK , nawet i dwa razy , bo z kompetencja pracowników BOK w Play różnie bywa.

  • 0

    66.  2010-09-01 21:15:50

    *issa, wielkie dzięki za info, w takim razie będę męczyć tych na BOK.

  • 0

    67. ~mytra  2010-09-01 23:19:18  host: aif159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Long Play 69 na sucho jest tylko 233 min. dlatego dodawany jest na stałe pakiet minut do wszystkich w ramach abonamentu 117 min. jest w regulaminie taryfy.

  • 0

    68.  2010-09-02 18:23:35

    Tak do wiadomości wszystkich zainteresowanych, dzwoniłem do BOK i już do mnie jedzie LP69+Internet (2GB) oraz Milestone za 1zł. Jak widać to co było niemożliwe w salonie, było możliwe bez problemu przez BOK.

  • 0

    69. ~HIk  2010-09-03 14:30:37  host: 178.182.164.183.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    PiKi, mam tak samo jak ty :D Motorola, longplay 69 (350 minut) + 2gb internetu za 30zl, a wszystko zalatwione w BOK. W salonie nie byli tak mili ;) Teraz tylko czekac do 5 dni;p

  • 0

    70. ~PiKi  2010-09-03 16:52:37  host: chello084010182034.chello.pl

    *HIk, powiem Ci że ja już mam swoją motorolkę ;) Wczoraj zamówiłem, a dzisiaj już jest :D

  • 0

    71. ~Hik  2010-09-03 17:34:36  host: 188.147.70.254.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    *Piki, i jak sie sprawuje? :)

  • 0

    72. ~przedłużający  2010-09-03 20:13:35  host: user-109-243-48-188.play-internet.pl

    Witam. Przedłużyłem na *500 umowę,wcześniej miałem one play 65, później przeszedłem na longplay 69, a teraz dowiedziałem się że mogę przejść na long play 49 i to od zaraz,co prawda umowa się wydłuży o 2 lata (łącznie 3 lata),ale fona dostane za zeta i abonament będzie 20 zł tańszy.Tylko że nie mogę znaleźć na stronie playa żadnego regulaminu. Może ktoś wskazać mi link?pozdrawiam

  • 0

    73. ~przedłużający  2010-09-03 20:31:25  host: user-109-243-48-188.play-internet.pl

    Ruszyłem myszką i znalazłem regulamin przejścia na longplay 49 (nie na stronie play). Sa tam 2 punkty których nie rozumien:"W przypadku, gdy aneks został zawarty do Umowy na czas określony, termin obowiązywania niniejszego aneksu liczony jest od dnia następującego po ostatnim dniu obowiązywania Umowy. 9. Postanowienia aneksu wchodzą w Ŝycie w terminie 10 dni roboczych od daty jego zawarcia postanowień aneksu Operator poinformuje Abonenta za pomocą krótkiej wiadomości tekstowej SMS." To w końcu wchodzi w ciągu 10 dni czy za rok w moim przypadku?

  • 0

    74. ~przedłużający  2010-09-03 20:35:21  host: user-109-243-48-188.play-internet.pl

    http://gsmonline.pl/download/files/regulamin_replay_stan_darmowy _18_08_2010_play.pdf tu jest link

  • 0

    75. ~wiedzący  2010-09-03 21:48:40  host: gaja.tpnet.pl

    @73. Te punkty regulaminu mówią o tym, że aneks wchodzi w życie do dziesięciu dni od jego podpisania, a jego okres obowiązywania "dodaje" się do czasu aktualnej umowy.

  • 0

    76. ~przedłużający  2010-09-04 09:19:27  host: user-188-33-133-132.play-internet.pl

    wielkie dzięki

  • 0

    77. ~Piki  2010-09-04 10:12:55  host: chello084010182034.chello.pl

    *HiK Przesiadka z SEC510 trochę trwa. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Chociażby teraz pisze z telefonu za pomocą swype (swoją droga na genialna sprawa :)) Jedyny mały minus to bateria. Ale taki telefon z takim ekranem musi zabierać dużo energii. Teraz jestem na etapie poznawania i instalacji aplikacji na androida ;)

  • 0

    78. ~xalax  2010-09-05 01:06:04  host: output.marponet.pl

    masz tak jak w orange, decydujesz sie szybciej - korzystasz z nowych warunków od najbliższego okresu rozliczeniowego ale okres umowy tej nowej liczy sie od konca starej jak przedluzysz rok wczesniej na 2 lata to masz juz praktycznie 3;)

  • 0

    79. ~nowy_tel  2010-09-06 14:03:07  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    jezeli po dwonastu m-cach weźmiesz nowy abo + telefon to licz sie z tym ze czekasz do końca swojej właściwej umowy + następne dwa lata

  • 0

    80. ~przedłużający  2010-09-07 11:35:03  host: 212.160.172.70

    witam przedłużyłem dzisaj na replay stan darmowy 49 i nie dostałem żadnych regulaminów ti znalazłem jeden link http://gsmonline.pl/download/files/regulamin_replay_stan_darmowy _18_08_2010_play.pdf a na playu go nie ma?chyba ze zle szukam

Dodaj swoją opinię