Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Po 15. stycznia "Zbieraj Minuty" w Play będzie działało

Po 15. stycznia "Zbieraj Minuty" w Play będzie działało

WitekT 9 Stycznia 2013 09:05

0 0

Ci, którzy mają aktywną usługę Zbieraj Minuty w Play Fresh, po 15. stycznia dalej będą mieli ją włączoną - uściśla na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik prasowy operatora.

Przypomnijmy, że tylko do 15. stycznia można aktywowac usługę Zbieraj Minuty.




Rzecznik uściśla, że ci, którzy mają ją już aktywną, będą mogli dalej zbierać minuty za połączenia przychodzące. Nie stracą także dotychczas uzbieranych minut.

Gruszka tym, którzy pytają, czemu podobna usługa opłaca się T-Mobile w TakTaku czy Plusowi w 36.6 odpowiada, że działa ona na innych zasadach i u tamtych operatorów minuty można wykorzystać tylko wewnątrzsieciowo.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 1

    33. ~  2013-01-09 15:36:35  host: user-94-254-209-131.play-internet.pl

    jak spradzic do kiedy mamZB wlacxonam usluge

  • 1

    34.  2013-01-09 20:03:56

    patrząc na ilość komentarz y to z tej usługi korzystać już ostatnie niedobitki. a tyle było krzyku o nabijanie

  • 1

    35. ~  2013-01-09 21:00:13  host: v38-06.opera-mini.net

    Teraz po starter Plusa niedobitki polecą, ponabijają sobie minuty jednym wybranym numerem :-D

  • 1

    36. ~  2013-01-09 21:19:55  host: 159-205-85-220.adsl.inetia.pl

    @35 - co za bzdura. Po co sobie cokolwiek "nabijać". Dla sportu, czy dla ryzyka blokady karty? Ważne jest mieć tyle, ile człowiek potrzebuje, no ale gimbusy bedą się "bawić".

  • 1

    37.  2013-01-09 21:21:56

    36. - jest oferta? każdy a prawo korzystać, a operatora to nie powinno obchodzić czemu 24/24 się rozmawia ;-)

  • 1

    38. ~  2013-01-09 21:32:07  host: v43-09.opera-mini.net

    36. Karta Plusa ile kosztuje? 5zł? Doładowanie 50, tak? Wygadają te 55zeta i hulaj dusza piekła nie ma, hehehe

  • 1

    39. ~  2013-01-09 21:33:36  host: v43-09.opera-mini.net

    37. On daje, to jego obchodzi 24/24, a zwłaszcza ciszę radiową lub chrapanie, haha

  • -1

    40.  2013-01-09 21:35:47

    A ja się zapytam: po co ten news? Przecież to było wiadomo, jak Play informował o tym w poprzednim roku. A to, że jakieś gamonie mają problem ze zrozumieniem tekstu, nie oznacza, że aż trzeba takiego newsa pisać. Z kolei jeśli się go już pisze, to wypadałoby napisać bardziej odpowiedni tytuł, np. "Play tłumaczy się z wycofania Zbieraj Minut", gdyż obecny tytuł sugeruje, że Play zrezygnował z jego wycofania. Oczywiście, w samym tekście jest to odpowiednio wytłumaczone, ale tytuł wzbudza niepotrzebne nadzieje. Będąc w pracy (w przerwie) dla przykładu, czytam jedynie tytuły i nagłówki, a zatem gdybym to przeczytał w pracy, zostałby wprowadzony w błąd :(

  • 1

    41.  2013-01-09 22:28:04

    Czy udało się dziasiaj komuś uruchomić "Nowe zbieraj minuty"? - u mnie "usługa chwilowo niedostępna" już od paru godzin

  • -1

    42. ~Innowator  2013-01-09 22:36:41  host: 89-73-121-24.dynamic.chello.pl

    Witam, Play w końcu zmotywuje mnie do przejścia na abonament, bo dla mnie ta usługa była świetna i pewnie dla większości firm usługowych. Jestem w Play od 2007r. uciekłem z ORANGE, a teraz najbardziej kusi mnie oferta Plusa (830,25 zł za 12 miesięcy brutto za nolimit + 2,5GB miesięcznie. Ktoś zna lepszą ofertę proszę o kontakt 506 506 006. www.innowator24.com

  • -1

    43. ~telemaniakTONI  2013-01-10 02:35:52  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Mi się udało przez 23 miesiące dzięki tej usłudze i bonusowi przenosinowemu nie przekroczyłem 0,5 gr . ( 0,000,5 zł. ) dzwoniąc do wszystkich sieci nawet Polsatów , Ojców Dyrektorów . To była potrzeba chwili dużo dzwonię . Z przenosinami tez jest teraz krucho trzeba najpierw przenieść numer ( w w/w okresie przeniosłem ich kilkadziesiąt ale nie nadużywałem uprzejmości 90 % kontaktów mam w Orange , używałem dwósimowgo telefonu . Ładowałem na czysto 10 zł i zamieniałem kodem ( żeby nie ubyło nic z tej kwoty ) pakiet tysiąca ( faktycznie bezlimitowego w ilości ) i w ten sposób jeśli klient ma prefiks Orange 50.... a przeniósł się do Play mam mechaniczną blokadę takich delikwentów i automatycznie przełączam na numer Play z nazbieranymi minutami , lub Play przenosinowy i dalej jazda w granicach 1 grosza / minuta . Jak Play pozamyka wszystkie promocje dla "wysysaczy promocji kartowych " czyli za jakieś 2-3 miesiące polecam dla dualsimowców podwójny Orange jeden Orange Go z roztropnie włączonymi wszystkimi dodatkami ( oprócz dwóch nowszych promocji bo likwidują te dwie najkorzystniejsze )niestety na poczatek trzeba doładować min 25 + 100 zł. ale gwarantuję zwróci się !!! z okładem - to na rozmowy do wszystkich poza Orange ( mi sie udawało dzwonić do kolegi z T-Mobile w granicach 6 gr./min ale to JAKO STARTER NR 2 można tu nad stan tych środków przelewać niestety już tylko po 3 x po 3 zł + 1 x 1 zł na główny numer PIERWSZY NUMER w twoim telefonie dwókartowym w moim przypadku zawsze dolewam 10 zł czy przelewami sms czy doładowanie standardowym i natychmiast zamieniam na pakiet jak wcześniej wspominałem , można jeszcze bardziej wycisnąć legalnie pomarańczkę ;-) Ale dobrze jest czasem samemu coś wymyśleć . Ja nigdy bym nie przewidział ,że wymyślając prawie 9 lat temu kombinację pozwalająca legalnie rozmawiać po 9 gr . gdy niekiedy ludzie cieszyli sie z 1,22 za minutę ,że przez dwa lata będę hulał poniżej grosza a mam gadane :-) Wyssałem Play i Wam ,życzę fajnych pomys

  • 1

    45. ~  2013-01-10 09:19:06  host: ip-78-30-108-109.free.aero2.net.pl

    @43-44. Może i bym uwierzył w twoją opowiastkę, ale mam pytanie kontrolne. Jak przed kwietniem 2012 roku "napełniałeś" ZM? Z tego co obserwowałem rynek to dopiero po pojawieniu się promocji no-limit w sieciach W3 na allegro stały się dostępne aukcje z ceną minuty po 1,66 grosza, gdzie 90 minut, czyli 3h wdzonione, moża zakupić za 1,5 złotego. Nawet z tą ofertą nie wydaje mi się realne osiągnięcie stawki 0,5 grosza/minuta, gdyż musiałbyś dodatkowo jeszcze dwa razy tyle ponad 2 minutowych darmowych połączeń odebrać na tę drugą kartę. Pytam, nie żebym jakoś szczególnie zazdrościł, gdyż nawet bez ZM w ostatnim półroczu osiągnąłem stawkę około 4,5 grosza do wszystkich i przy moim wolumenie rozmów (150-300 minut miesięcznie) jest to dla mnie już bardzo niska cena, ale po prostu coś mi się w twoich zeznaniach nie zgadza (nie trzyma kupy ;]).

  • 1

    46. ~Stenus  2013-01-10 11:00:37  host: 87-206-12-186.dynamic.chello.pl

    A KIEDY NOKIA LUMA 820 W PLAY???

  • -1

    47. ~telemaniakTONI  2013-01-10 16:55:34  host: 89-71-130-112.dynamic.chello.pl

    Początek faktycznie był trudniejszy , przenosiłem podobnie jak studenci z U.W. kilka razy Taka Taka , na Play , potem na Orange ( dziewczyna w Orange była nieźle zdziwiona ,ze prefiks Ero-ski przenoszony był z Play do Orange )znów Play i trafiła sie promocja świąteczna w Orange na kartę jakoś tak sie trafiło ,ze dodatki były chyba 1000 minut do wszystkich można było komuś przekazać i podwoić docelowo( akurat całą rodzina sie doładowywała ( nie było 2/1 roku wydłużenia bez doładowań ) dokładnie dwa lata temu miałem ponad 12 gdzin na plusie . Jak coś w Play załatwiałem zlatywali sie pracownicy z innych stolików aby taki cud zobaczyć :-) czyli nie było dużo takich klientów , ta opcja faktycznie stopniowo ewoluowała w okresie letnim już częściej musiałem sie wspierać numerami przenosinowymi od jesieni kumple i współpracownicy mają firmówki Orange bez limitowe to i newet pakietów Orange prawie nie dobijam bo mamcały czas 2-3 godziny na plusie startówki też już sporadycznie przenoszę ... luzik darmoszka ale tylko do kwietnia ...

  • 0

    48. ~czeko  2013-01-15 14:44:04  host: user-164-127-14-89.play-internet.pl

    a juz dzis nie ma szans aktywowac krotkim kodem promocji "NZM" w play fresh... w biurze obslugu klienta tez nie maja takiej mozliwosci... przyjeli tylko zgloszenie - i klops... CO NA TO RZECZNIK GRUSZKA?... troche pewnie kasy im wpadnie z racji telefonow do "bok-u"...

  • 0

    49. ~Adik  2013-01-15 17:07:26  host: 078088210141.walbrzych.vectranet.pl

    tez nie moge aktywowac a dzis niby ostatni dzien, promocja ze strony zniknela juz dzis Niezle....

  • 0

    50. ~  2013-01-15 17:10:09  host: v21-16.opera-mini.net

    @49, to jest styl Play. Jak wprowadzaja nawet najgłupszą usługę, to z wielką pompą. Gruszka rozpisuje się jak Mickiewicz na swoim blogu ale jak wycofują, to cicho, bez powiadamiania sms tylko gdzieś w komentarzach na blogu napisze, że każda promocja ma swój początek i koniec. Tak było z 30za10, tak jest z ZM.

  • 0

    51.  2013-03-29 19:14:12

    Ja mam starą usługę zbieraj minuty, którą włączyłem dawno temu za jedyne 3 zł. Jedynie muszę pamiętać by choć raz na 30 dni ją przedłużyć o kolejny miesiąc odbierając połączenia poza play nie mniej niż 2 minuty! Jestem szczęśliwy, że mogłem nazbierać bardzo dużo minut do wykorzystania do wszystkich. Jedynie mam problem bo stanął mi licznik w play-u na zbieraniu minut na 16 666 minut i nie można dalej dobić czy ktoś może mi podpowiedzieć o co chodzi w tym wszystkim. 277 godzin i 46 minut licznik staje i nie można dalej dobić? W razie pytań podaję tel 609-170-306 W czym problem??????????????????

  • 0

    52. ~  2013-03-29 19:22:12  host: v04-01.opera-mini.net

    po dojściu do tego levela usługa ci się zdeaktywowala teraz Będziesz miał 30 dni na wykorzystanie minet

  • 0

    53. ~+++  2013-04-12 22:38:01  host: 37.31.6.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Niektórzy to dopiero mają problemy... ;)

Dodaj swoją opinię