Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plusikowe - cenniki i regulaminy

Plusikowe - cenniki i regulaminy

LuiN 20 Stycznia 2011 22:39

0 0

Przedstawiamy szczegóły oferty Plusikowe, w ramach której otrzymać można bonus pieniężny jako dodatek do podpisanej umowy z Plusem.

Promocja dotyczy zarówno nowych umów, jak i aneksów do obecnych umów. W abonamentach dla klientów indywidualnych dostać można maksymalnie 300 zł bonusu, w ofertach MixPlus - 200 zł, w ofertach iPlus (dla klientów firmowych i indywidualnych) - maksymalnie 250 zł. Najwięcej zaproponować może sieć w przypadku abonamentów Plus dla Firm - tu wielkość bonusu sięga 400 zł.

Uzyskanie premii pieniężnej nie wyklucza możliwości otrzymania telefonu w promocyjnej cenie. Umowy w opcji z bonusem podpisywane są na 25 lub 37 miesięcy.

Do wypłaty bonusu gotówkowego - Plusikowego - klient będzie potrzebował kodu referencyjnego i kodu PIN. Kod  referencyjny zostanie wysłany SMS-em w ciągu 48 godzin od aktywacji numeru lub od momentu podpisania umowy. Z kolei Kod PIN to cztery ostatnie cyfry numeru telefonu, na który została podpisana lub przedłużona umowa.

Po otrzymaniu SMS-a z kodem referencyjnym klient powinien udać się do najbliższego bankomatu sieci Euronet lub BZ WBK w celu wypłaty Plusikowego. W bankomacie sieci Euronet lub BZ WBK należy wybrać opcję Przekaz pieniężny lub Wypłata bez karty.




Wypłatę Plusikowego można zrealizować w ciagu 30 dni, licząc od dnia po otrzymaniu SMS-a z kodem referencyjnym.

Pierwsze informacje na temat oferty Plusikowe przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - klienci indywidualni (plik .pdf; 579 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - MixPlus (plik .pdf; 617 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - iPlus (plik .pdf; 231 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe dla Firm (plik .pdf; 393 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - iPlus dla firm (plik .pdf; 258 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    24. ~smoking  2011-01-21 12:11:31  host: 83-238-165-244.ip.netia.com.pl

    @23 w rublach rosyjskich;) lub ukraińskie hrywny też pewnie wchodzą w grę ;-)

  • 0

    25. ~Plus na Play  2011-01-21 12:18:16  host: ip-093157115155.mikolow.multimetro.pl

    potwierdzam...śmiechu warte a krótko DO KITU i to ma być promocja?Przeszedłem do Playa z Plusa i co mam... za 24,50 tylko 340 minut do wszystkich przez 6msc i darmo w sieci a potem 240minut do końca umowy a w Plusie miałem po 10 latach aż 90 minut w cenie 27,50 przy rabacie 50% i o czym tu mowic

  • 0

    26. ~Taka prawda.  2011-01-21 12:34:56  host: ddf105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W niskich abo na 25 lub 37 miesięcy "promocja" dla niepełnosprytnych.

  • 0

    27. ~AB  2011-01-21 12:56:23  host: amanda.radom.net

    Z nazwy przpomina BECIKOWE

  • 0

    28.  2011-01-21 14:16:18

    @27 - dobre skojarzenie :D

  • 0

    29.  2011-01-21 16:12:30

    Żer dla skner i tyle w temacie plu-sikowe. Pozostaje jeszcze tylko jedno pytanie, jaki będzie to miało wpływ na ilość umów zawieranych na lewe (cudze) dokumenty.

  • 0

    30. ~Co za  2011-01-21 18:52:53  host: 213-238-115-2.adsl.inetia.pl

    błazenada. Pluj sikowe.

  • 0

    31.  2011-01-21 19:05:37

    przeczytałem warunki promocji i co się okazało nie dość że trzeba się na dłużej wiązać w mixplusie to telefony ja droższe w listopadzie gt540 (50zł na 24mich) kosztował 1zl a teraz 99zł i na 26 miesięcy ładna ściema!!

  • 0

    32.  2011-01-21 20:18:39

    Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale w Plusikowym za dodatkowy pakiet Bezlik czy 40 min do wszystkich trzeba zapłacić 10zł/mies. Taki sam Pakiet w ofercie "Bezlik" jest za darmo. Czyli, np w abo za 39,90 zapłacę przez całą umowę 250zł więcej, ale dostanę 5 dych w gotówce. Wypas. Nie ma co.

  • 0

    33. ~miro  2011-01-21 21:52:40  host: user-46-113-115-35.play-internet.pl

    do 32, Też właśnie to dojrzałem, nie dość że umowa o miesiąc dłużej to jeszcze trzeba dopłacać za dany pakiet i to w każdym abonamencie, przeliczając to wyjdzie o wiele drożej, złodzieje!

  • 0

    34. ~e  2011-01-22 00:37:45  host: host117.opteris.pl

    Jest jeszcze jeden problem... Dla VAT-owcow to plusikowe trzeba pomniejszyc o 23% ;-) A ze wiekszosc firm i firemek obecnie w VAT siedzi, to zadne pocieszenie. Wolalbym obnizone abo o te kilka zl/m-c albo oznizone stawki, niz kase do reki. Promocja fajna tylko dla tych, co musza obecnie przedluzac umowy, bo dla pozostalych,to szalu nie robi i tylko klopoty w postaci "jak to udokumentowac i wytlumaczyc ksiegowej" ;-)

  • 0

    35. ~kristoo  2011-01-22 09:13:04  host: cyz38.internetdsl.tpnet.pl

    i co z tego ze daja kase za przedłużenie jak widze że telefony podrożały tutaj trzeba dopłacić a tutaj oddadza oszustwo a do tego jeszcze dochodza 2 zasilenia na przykladzie lg gt540 widze przed swietami kosztował 24x 50 zł - 1 zł a teraz 26 x 50 zł kosztuje 99 zł 2 zasilenia wiecej !! i dopłata ;/ poprostu szkoda gadac !!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    36.  2011-01-23 17:14:15

    Nawet taki bonus nie przekonuje mnie do podpisania umowy na abonament. Trwam w Tak Taki i nie zamierzam tego na razie zmieniać. Mam podwójne doładowania i pakiety obniżające koszty w taryfie Tak Tak HOT. Abonament nie daje tylu promocji i sposobów na obniżenie kosztów.

  • 0

    37. ~Adam  2011-01-24 07:26:14  host: bertelsmann.pl

    Może i LG drogo, ale za to wave w mixie prawie jak za darmo;) 26miesięcy x30zł jest za 49zł + 50zł(brutto?)"plusikowego"

  • 0

    38. ~kolo  2011-01-24 17:18:09  host: apn-77-115-174-81.dynamic.gprs.plus.pl

    to jest chyba żart jakiś! ten kto wymyślił tą promocję powinien być zwolniony ze skutkiem natychmiastowym za działanie na szkodę firmy! Plus sobie robi jaja z ludzi, mając potencjalnych i obecnych klientów za idiotów! ŻENADA

  • 0

    39.  2011-01-24 21:47:14

    @37 już to poprawili i Wave zniknął z ofert Mixa na stronie. To by było zbyt piękne jakby kosztował (uwzględniając zasilenia) mniej niż na alledrogo ;)

  • 0

    41. ~karolus  2011-03-03 11:25:36  host: static-78-8-79-2.ssp.dialog.net.pl

    niestety u mnie nie nastapila wyplata plusikowego plus twierdzi ze to winna bankomatu ale czekaj juz 3 tygodnie i sprawa nie zostala nadal wyjasniona ... postanowilem ze jak mi nie wyplaca to sie nie wywiaza z umowy co spowoduje ze ja tez sie nie wywyiaze i nie uzupelnie ani razu konta !!!

  • 0

    42. ~natalia  2011-04-08 20:38:03  host: 178-36-11-37.adsl.inetia.pl

    Nie rozumiem .Czy potrzebny jest jakiś kod jeśli tak to jaki piszcie na gg 929211 . Bardzo dużo piszę sms-ów i potrzebne mi są plusikowe :)

  • 0

    43. ~natalia  2011-04-08 20:39:14  host: 178-36-11-37.adsl.inetia.pl

    Naprawdę proszę błagam i pozdrawiam :)

  • 0

    44. ~cch  2011-04-12 16:05:46  host: z30-14.opera-mini.net

    a wogole ktos wyplacil ta kase

Dodaj swoją opinię