Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plushowe Love w mixie na Walentynki

Plushowe Love w mixie na Walentynki

orson_dzi 6 Lutego 2015 16:54

3 9

plushowe love Startuje kolejna kampania oferty Plush Mix. Specjalnie na Walentynki Plush Mix przygotował smartfony w promocyjnych cenach. Wśród nich Sony Xperia E3 za 1 zł w ofercie elastycznej i doładowaniu 50/100 zł. A do tego Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich, Plush Internet.






W Plush MIX na Walentynki znalazły się:
Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plush     

Dodaj do:

Tagi: plush | plush mix | plushowe love

w sumie: 17
  • -2

    1. ~Wojtek  2015-02-06 16:57:49  host: user-109-243-206-34.play-internet.pl

    Co za durna reklama :|

  • 1

    2. ~  2015-02-06 17:40:31  host: n14-01-03.opera-mini.net

    fajna reklama :)

  • -2

    3. ~  2015-02-06 17:54:49  host: user-94-254-129-11.play-internet.pl

    Wszystko to takie cukierkowate jak kiedyś serce i rozum a oferta jak badziewna była tak dalej jest badziewna.

  • -1

    4. ~pabloki  2015-02-06 18:06:43  host: 213.158.218.54.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a skąd tam wziąl sie tań waleń ? rozumiem że to miała być taka aluzja do upolowania kaszalota( wiecie o co chodzi) który biologicznie należy do rodziny waleni. mogli tam wstawić jakąś upindrzoną misiolinę.

  • -4

    5.  2015-02-06 18:53:16

    Z ryb rypanie i walenie, misiowi zostało walenie;-)

  • -4

    6.  2015-02-06 18:54:53

    4) Nie upolował kaszalota i zostało mu walenie ;-)

  • -1

    8.  2015-02-07 18:18:49

    imposibru, plus ma najlepszy zasięg w Polszy wśród pojedynczych sieci. Jedynie łączone projekty w stylu Networks! go są w stanie pobić.

  • -3

    9. ~  2015-02-07 22:27:12  host: s26-03-08.opera-mini.net

    8, nie pobić tylko najwyżej wyrównać szanse, a i tak zasięg Plusa jest lepszy, np lepiej się trzyma 3G na 900 kiedy NetWorks zrzuca z 3G 2100 na 2G EDGE, żeby przełączyć po chwili na 3G 900, cały NetWorks

  • -1

    10. ~KASZALOTTTTTT  2015-02-08 06:09:43  host: adrl216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PLUS MA ZASIĘG NAJLEPSZY? U MNIE BRAK JEGO PODSTAWOWOWEGO ZASIĘGU GSM,PODLASIE TEGO OBSRANEGOOOOO PLUSA!!!!!
    I CO..........? NIE WSPOMINAJĄC O UMTS!!!!!!!!! A ROBI SZTCZNE SREJ LTE !!!!!!
    ORANGE I T-MOBILE MAJĄ TERAZ TAKI SAM I NAJWIĘKSZY ZASIĘG W POLSCE W PROJEKCIE NETWORKS!,
    PLAY MA TEGO ROMANING TO MA TO SAMO ,A NAWET TROSZKĘ WIĘCEJ O PARĘ SWOICH NADAJNIKÓW W KILKU WIĘKSZYCH MIASTACH, TEŻ NIC NIE ROBI JAK TEN PLUS I DODAJĄC DO TEGO ROMANING PLUSA TO WYCHODZI ON MA NAJWIĘKSZY ZASIĘG, ALE DZIĘKI UMOWOM ROAMINGOWYM ,BO BY PADŁŁŁŁŁ!!!!!
    A PLUS SPADŁ NA WIELKIE DNOOOOOO WOGÓLE NIE ROZWIJA.U MNIE JAK PISAŁEM BRAK JEGO PODSTAWOWEGO ZASIEGU GSM ROBIĄ GO JUŻ 20 LAT I ZROBIĆ DZIADY NIE MOGĄ.
    W CIPSKOOOO I DUPSKO Z TYM PLUSEM DOŁADOWAĆ I WYSRAĆ CIEPŁYM GÓWNEM.
    TAKIE SIECI JAK TEN PLUS JUŻ DAWNO POWINNY PAŚĆ I PRZESTAĆ ISTNIEĆ LUB KTOŚ INNY POWINIEN GO PRZEJĄĆ, BO NIE ROBI ZASIĘGU, LUDZIE POSTAWOWEGO GSM NIE MAJĄ, NIE STAWIA WŁASNYCH NOWYCH NADAJNIKÓW GSM,TAM GDZIE NIE MA ZASIĘGU, NIE CHCE DOŁĄCZYĆ I WSPÓŁPRACOWAĆ Z INNYMI SIECIAMI W CELU DOŁĄCZENIA NA NADAJNIKI INNYCH SECI GDZIE TEGO ZASIĘGU PODSTAWOWEGO GSM NIE MA,NIE CHCE PODPISYWAĆ NOWYCH UMÓW ROMANINGOWYCH O WSPÓŁPRACY Z INNYMI SIECIAMI NP. NETWORKS! W CELU POPRAWY PRZYNAJMIEJ PODSTAWOEGO ZASIĘGU GSM I KORZYSTANIA Z INNYCH NADAJNIKÓW JAK SWOJE.
    SZMATNIKI I NAJGORSZA SIEĆ W POLSCE TEN PLUS. TEN SOLARZ DO TEGO DOPROWADZIŁ, BO KIEDYS JESZCZE JAKO TAKO SOBIE RADZIŁ;

  • -2

    11. ~KASZALOTTTTTT  2015-02-08 06:42:56  host: adrl216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8;
    kogo interesuje zasięg pojedynczych sieci???/
    liczy się najważniejszy zasięg podstawowy ogólny i całkowity przynajmniej GSM danej sieci i gdzie on jest i na jak największym obszarze Polski!!!!!!! Właśnie NetWorks!! bije wszystko na łeb i czemu do tego projektu nie dołączy Plus lub nie założy własnego oddzielnego w porozumieniu z Orange lub T-Mobile............???????
    @9;
    wyrównać to nigdy się nie wyrówna, nie porównuj malucha w tym przypadku jakim jest teraz Plus z mercedesem NetWorks! i młotku zasięg Plusa jest teraz tak *** że za większe miasto wyjedziesz i nigdzie z tego twojego Plusa nie dodzwonisz, ani nikt do Ciebie nie dodzwoni, a trzymać tego 3G to nie wiem czy tak trzyma i nie utonieeeee,
    bo gdzie ten zasięg tego Plusa 3G masz jak ludzie podstawowego zasięgu GSM nie mają poza miastami
    i w tyłek se wsadż tego Plusaaaa ,bo jak tak dalej będzie postępował to długoooo on na rynku już nie pobedzieeeeee;

  • -1

    12.  2015-02-08 18:13:03

    @11 W moje lokalizacji nie opodal Warszawy 1 kilometr od głównej trasy Plus zasięgu nie ma wcale, kiedys T-mobile miało na Full a Orange 1 kreskę mniej, po modernizacji na networks jest od jednej do trzech kresek które są czasami gubione.Pozdrawiam ;-)

  • 1

    13.  2015-02-08 18:16:15

    @11).Wychodzi na to że po modernizacji ten mercedes sie zestarzał, albo został wyprodukowany jako bubel ;-)

  • -1

    14. ~KASZALOTTTTTT  2015-02-08 18:32:39  host: adrl216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @13;
    Bublem i to bardzooooo dużym jest ten cały Plusssssss,a jego polityka prowadzi do jego całkowitej zagładyyyyyy;
    Już jest na dnie i praktycznie tonieeeeeeee!!!!!!!!
    Nie posiadać podstawowego zasięgu GSM i nic nie robić w celu tego poprawy, gdzie PLAY gdzie praktycznie nie posiada własnych nadajników ma ten zasięg GSM praktycznie wszędzie i prawie 100% powierzchni Polski i całkowity zasięg czterech sieci!!!!
    Plussss to stara zerdzewiała,pierdząca syrenaaaaaa t.z.w skarpetaaaaaaa;
    Brak mi słów na tą siec i szkoda nerwów i jak tego nie zmienią ten Stolarz nie poprawi to odradzam korzystania z jej usług Wszystkim!!!!!!!!!!!!!

  • -1

    15.  2015-02-08 18:47:13

    W mojej lokalizacji kiedyś plus miał jedną kreskę zasięgu (dało się rozmawiać przy oknie.) teraz jedna wielka biła plama ;-)

  • -1

    16. ~lesser  2015-02-08 22:29:56  host: apn-95-40-242-14.dynamic.gprs.plus.pl

    Moze plus ma zasieg moze to pionier lte ale oferte ma *** a telefony najdrozsze masakra wszystkie sieci maja za darmo do wszystkich plus tylko do komorek matko Zyga wrzuc na luz daj cos nowego a nie tylko bank polsat i prad

  • -2

    17.  2015-02-08 22:58:42

    16).Plus jest najbardziej rentowną siecią, nr1, to dla Zygi jest najważniejsze.???;-)

  • 0

    18.  2015-02-08 23:04:28

    Ale mixa z W4 to chyba Plus ma najlepszego ;-)

Dodaj swoją opinię