Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plush na kartę startuje z kampanią reklamową

Plush na kartę startuje z kampanią reklamową

orson_dzi 9 Września 2014 11:44

8 12

Plush na kartę, nowa marka prepaid Plusa wystartowała z kampanią reklamową, której głównym bohaterem jest pluszowy miś.



W Internecie pojawiły się dwa spoty reklamowe nowej taryfy Plush na kartę. Obie reklamy są utrzymane w młodzieżowym i niezbyt poważnym stylu. Taka ma być również cała kampania.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Przypomnijmy, Plush to nowa marka sieci Plus, która jest skierowana głównie do ludzi młodych. Hasło nowej oferty, to bez konsekwencji. Czerpie ona pozytywy z marki Plus, ale w niektórych aspektach zachowuje dystans (vide malowanie sprayem litery H). W ofercie za 35 zł można otrzymać nielimitowane połączenia, SMS-y i pakiet danych w wysokości 500 MB.

Zobacz: Plush - nowa marka Plusa
Zobacz: Całkiem nieźle (nie tylko jak na Polkomtel)

Źródło tekstu: Plus, wł     
Źródło zdjęć: nullnull

Dodaj do:

Tagi: plus | plush

w sumie: 70
  • -1

    51.  2014-09-09 18:33:37

    Ale ponieważ Plus na Kartę młodym źle się kojarzy, jest dla starców, którzy pewnie całość bazy mają, mogliby jednak za te1 0 zł jak w abonamencie nielimitowane na stacjonarne dać...

  • 2

    52.  2014-09-09 18:35:18

    Ciekawe tylko jak z roczną ważnością konta - tą za 10 zł, dla starszych taryf (w "więcej" jest specjalny profil)...

  • 2

    53. ~Sopel  2014-09-09 18:39:57  host: apn-46-169-106-111.dynamic.gprs.plus.pl

    Ta opcja będzie (nie ma na stronie, jest w Plus Online) w również dziś wprowadzonej taryfie "Plus na Kartę bez limitu", która jest siostrzaną ofertą Plusza - zamiast opcji SMSy + Internet ma no limity tylko do Plusa za 10 zł i rok ważności konta.

  • 0

    54.  2014-09-09 18:41:34

    ~Sopel - ok - można to zobaczyć po zmianie taryfy... Ja wcześniej wolę widzieć regulamin... ;-)

  • 1

    55.  2014-09-09 18:50:03

    Plus na kartę takżę bez limitu - nowe pakiety!
    Po wprowadzeniu marki Plush na kartę, komórkowa sieć Plus nie zapomniała także o użytkownikach taryf Plus na kartę, którzy także mogą aktywować usługi nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz mobilnego internetu.
    Od dzisiaj komórkowa sieć Plus oferuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w ofercie "na kartę" pod marką Plush na kartę, o czym szerzej informujemy TUTAJ. Okazuje się jednak, że podobna oferta została wprowadzona także w Plusie na kartę.

    Użytkownicy telefonów "na kartę" w Plusie taryfę "Plus na Kartę bez limitu" mogą aktywować za pomocą kodu 147*20#. Do 30 października 2014 roku zmiana taryfy jest bezpłatna. Po tym terminie jednorazowy koszt zmiany taryfy to 3 zł.

    Stawki podstawowe taryfy "Plus na Kartę bez limitu" to: połączenie głosowe do wszystkich sieci za 29 groszy, wysłanie wiadomości SMS i MMS do wszystkich - 19 groszy oraz 19 gr za 100 kB transferu danych.

    Opłaty można obniżyć wybierając następujące profile:
    ? Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie w cenie 10 zł za 30 dni (aktywacja kodem *136*11*17#)
    ? Rozmowy bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi w cenie 25 zł na 30 dni (aktywacja kodem *136*11*08#)
    ? Rozmowy i SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi w cenie 30 zł na 30 dni (aktywacja kodem *136*11*15#)
    ? Rozmowy i SMS-y bez limitu ze wszystkimi sieciami komórkowymi i 0,5 GB internetu w cenie 35 zł na 30 dni (aktywacja kodem *136*11*05#)

    W ramach oferty dostępne są także dodatkowe pakiety internetowe - 300MB za 5 zł, 500 MB za 7 zł oraz 1GB za 10 zł.

  • 2

    56. ~Jontek  2014-09-09 19:37:20  host: acai14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plush już u mnie przegrał :( Brak RWK ( NAWET PŁATNEGO ) , brak możliwości logowania na swoje konto On line . Nie ma Glupaka zostaje w Plusie

  • 2

    57.  2014-09-09 20:38:53

    ~Jontek - a ja po swojemu... Biorąc pod uwagę zastrzeżenia komentatorów Telepolis co do jakości eboku Plusa (Plus online), co to ma za znaczenie? Jest ale jakby go nie było - żadna róznica ;-)

  • 4

    58.  2014-09-09 20:59:41

    Reklamy wyglądają jak jakieś dubbingowane animacje dla dzieci. No nie wiem, czy na to złapie się młodzież. W porównaniu do heyah, nju czy nawet 36i6, to klapa na maksa. Młodzież nie chce być obciachowa. Życzę powodzenia, zobaczymy czy w rok pobiją nju.

  • -2

    59.  2014-09-09 21:35:33

    w plushu pojawil sie pakiet nolimit sms do kazdej sieci za 10zł/miesiac, z kolei na stornie oficjalnej Plusa na starterach jest naisane 1 rok waznosci konta

  • -2

    60.  2014-09-10 08:05:40

    słoneczny - nie chce mówisz... No nie chce, ale niestety jest ;-) Chociaż o tym nie wiedzą nawet. Obciachem jest totalna ignorancja dzisiejszej młodzieży ;-)

  • 2

    61. ~rocky  2014-09-10 08:18:26  host: abdf123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy tylko ja doczytałem się że ZA DARMO TYLKO DO SIECI KOMORKOWYCH !!!!! a jak ktoś będzie chciał zadzwonić do babci nastacjionarny???? dodatkowo płaci?

  • -2

    62.  2014-09-10 09:08:01

    ~rocky - no wg starodawnych zasad panujących w prepaidzie - masz kasę na koncie - korzystasz... Pełna kontrola! ;-)

  • -2

    63.  2014-09-10 09:08:18

    Poza tym... Kto dzisiaj używa stacjonarnych?

  • 2

    64. ~rocky  2014-09-10 10:59:50  host: adsc165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    większe firmy i ... moja babcia. Wolę w takim razie za 45zł jumpa (bez telefonu) ale wiem że gdzie nie zadzwonię czy wyślę sms to mam za free, a nie jakieś wygibańce słowne z gwiazdkami że do wszystkich za free ale tylko komórkowych.

  • -1

    65.  2014-09-10 11:53:57

    ~rocky - no popatrz... A tu wszyscy się dziwią, że stacjonarne to w ogóle jeszcze istnieją...

  • 1

    66. ~  2014-09-10 12:04:26  host: apn-46-169-90-23.dynamic.gprs.plus.pl

    64, rocky, przecież to co opisujesz za 45zł jest dostępne za 29,90zł pod tym adresem http://tlp.is/3hi

  • -4

    67. ~  2014-09-10 12:06:39  host: apn-46-169-90-23.dynamic.gprs.plus.pl

    odnośnie kampanii reklamowej, to uważam, że jest fajna, nietypowa, wesoła. Fajny mieli pomysł a bilbordy na mieście już wiszą z pluszakiem :)

  • 1

    68.  2014-09-11 00:21:07

    Odpowiedź na orange'owskie NJU MOBILE? O 36,6 jakoś od dawna cicho się zrobiło

  • 0

    69. ~jason22  2014-09-12 16:03:39  host: 078088234177.swiecie.vectranet.pl

    nizej jak 28 zl w nju mobile zaden operator nie zejdzie, kiedy to zrozumieja? najbardziej mi sie smiac chce z Różowych - 50 zl za no limit w jump to jakas kpina!

  • 0

    70. ~  2014-09-12 23:42:09  host: host-176-221-121-120.dynamic.mm.pl