Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plush ABO z telefonem

Plush ABO z telefonem

orson_dzi 9 Października 2017 11:05

5 6

plushabo telefon

W sklepie internetowym Plusha można znaleźć oferty z telefonami. Na start jest dostępnych dziewięć smartfonów w ofercie ratalnej.




Aktualnie dostępne modele to:
Wszystkie modele są dostępne wraz z Plush ABO na 24 miesiące, gdzie za 25 zł dostępne są:
  • nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 15 GB Internetu,
  • przez trzy miesiące dostęp do serwisu YouTube z bezpłatnym transferem danych,
  • zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.

Osoby przenoszące numer dostają trzy miesiące abonamentu za darmo.

Źródło tekstu: Plus; wł     

Dodaj do:

Tagi: plush abo z telefonem | plus | plush | plush abo

w sumie: 18
  • -1

    1. ~Olek  2017-10-09 11:46:15  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    Mało ciekawa oferta,sam szrot,czyżby wietrzenie magazynu.

  • 0

    2. ~Limak  2017-10-09 12:12:12  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    Daliby coś porządnego a nie same śmietniki, które można na Allegro wyrwać za parę stów...

  • 0

    3. ~Anonim  2017-10-09 12:40:34  host: h172007.net.pulawy.pl

    Plus ma ciekawa ofertę na kartę;
    DARMOWY transfer danych na Fb - 5 zł :D

  • 0

    4. ~Tom  2017-10-09 13:17:45  host: public-gprs392842.centertel.pl

    @3. A w a2mobile za 9.90 masz net bez ograniczeń + socjal media free. To jest ciekawa oferta :)

  • 0

    5. ~  2017-10-09 13:22:48  host: host-89-231-215-138.dynamic.mm.pl

    Ale badziew i na raty trzeba jeszcze spłacać porażka

  • 0

    6. ~pabloki  2017-10-09 14:11:04  host: user-5-173-14-232.play-internet.pl

    ja nie rozumiem. to jest już chyba z miesiąc a piszecie o tym teraz. kiedyś LuiN napisał mi ze coś gdyby napisali po takim czasie od wprowadzenia to była by reklama.

  • 0

    7. ~pabloki  2017-10-09 14:33:30  host: user-5-173-14-232.play-internet.pl

    biuro prasowe polkomtela podało dziś informację . teraz wiem dlaczego dopiero dziś telepolis o tym napisął. cóż począć , polkomtel był zawsze betonowy .

  • 0

    8.  2017-10-09 14:57:11

    6/7 - i wszyscy o tym już dawno pisali...

  • 0

    9. ~pabloki  2017-10-09 15:01:32  host: user-5-173-14-232.play-internet.pl

    8 nie, nie pisali bo nie zaglądali na stronę plusha. a oferta na stronie plusha nie pojawiła sie dziś-była wcześniej. masz może regulamin tych 12 GB wplusie na kartę? ponoć ten pakiet do 28.2.18 i dzielony. wiesz cos na ten temat?

  • 0

    10.  2017-10-09 15:18:55

    9 - nie interesowałem się - nie korzystam ;-)

  • 0

    11. ~  2017-10-09 15:53:03  host: 188.146.4.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Porażka i tyle z taką oferta i jeszcze raty masakra

  • 0

    12. ~Bolek  2017-10-09 16:48:29  host: 217.96.229.162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba mieć podstawowy zasięg GSM, żeby z tego korzystać, u mnie nie ma od powstania tej sieci PLUS, zero zasięgu w telefonie nie wynajduje tej sieci Plus jako jedynego operatora, reszta ma pełny, najgorszy operator o najmniejszym obecnie zasięgu GSM, niewielkie pokrycie kraju zasięgiem tylko trochę ponad 50%. PLAY już ma większy zasięg, ma swoje nadajniki i romaning Orange i T-Mobile, zasięg jest wszędzie, nie tak jak w tym Plus i Plus natomiast nie korzysta z nadajników NETWORKS!, nie wymieniają nadajnikami z innymi sieciami komórkowymi, zostają w tyle i epoce lodowcowej...........bez podstawowego zasięgu GSM!!!!!!!

  • 0

    13. ~  2017-10-09 17:36:04  host: 205.201.55.17

    Można zawiesić abonament, czy w tej ofercie się nie da?

  • 0

    14. ~Ka  2017-10-09 18:27:36  host: host207-181.tvk.torun.pl

    Można zawiesić, włączyć tzw. wakacje od abonamentu, ale tylko w ofertach na czas nieokreślony bez sprzętu

  • 0

    15. ~  2017-10-09 19:40:01  host: 205.201.55.19

    @14 - dziękuję :)

  • 1

    16.  2017-10-10 08:10:48

    Ceny są naprawdę ok, w zasadzie ceny rynkowe podzielone przez czas umowy. Znajdźcie ofertę z telefonem i no limitem w takiej cenie w głównych markach W4 przy pojedyńczych ofertach.

  • 1

    17. ~syska  2017-10-10 12:21:52  host: 92.60.132.22

    dobra oferta ale telefony na wolnym rynku można kupić taniej niż brać je na raty u operatorów sieci komórkowych

  • 1

    18. ~Adam  2017-10-10 22:00:45  host: 178235146169.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Pewnie niektóre tak, ale tu u Plusha widzę fajne ceny dla niektórych aparacików. Poza tym sam Plush Abo nieźle wychodzi, więc choćby i dla niego warto.

Dodaj swoją opinię