Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plush: 10 GB w prezencie

Plush: 10 GB w prezencie

LuiN 12 Października 2015 10:32

24 7

Od dziś klienci oferty Plush na Kartę mogą otrzymać 10 GB gratis. Promocja trwa do końca roku.

Aby skorzystać z promocji w Plush na Kartę należy:
  • mieć włączoną jedną z promocji: Internet, SMS-y i 9 gr/min, Internet i SMS-y, Rozmowy, SMS-y i 1 GB lub Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB,
  • wysłać darmowy SMS o treści TAK na numer 80022,

Promocja trwa do końca roku, a jednorazowy pakiet 10 GB można wykorzystać do końca okresu bieżącej promocji z Internetem (bieżącego cyklu promocji z pakietem internetowym).




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Jak oceniasz Pakiet 10 GB gratis w Plush na Kartę?

Bardzo atrakcyjny
37.08%
Atrakcyjny
23.31%
Nie wyróżnia się
11.24%
Mało atrakcyjny
8.99%
Bardzo mało atrakcyjny
13.76%
Nie mam zdania
5.62%

Wszystkich głosujących: 356



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush na kartę

w sumie: 54
  • 0

    36.  2015-10-12 20:34:57

    Patryk7588 - info pochodzi z konkurencyjnego serwisu, gdzie podlinkowano regulamin, który Plus Bank przesłał swoim klientom w poczcie ;-)

  • -1

    37.  2015-10-12 20:41:26

    Zapewne pozostałe banki też swoich klientów o tym informują. Nie wiem czy bank o jakże przyjaznej dla klientów nazwie T-Mobile Usługi Bankowe poinformuje swoich klientów o tej promocji, jak to robi kiedy sam dodaje 20% albo kiedy Era coś na promocyjne konto dołoży... Kolega korzysta, zapytam czy dostał wiadomość ;-)

  • 0

    38.  2015-10-12 20:43:03

    wlo - z telix pewnie....
    Nie wiem dlaczego uparli się, i ograniczyli newsa tylko dla plusbanku i aplikacji plusbanku skoro promocja ta działa poprzez wszystkie zasilenia elektroniczne....
    PS. a mi PlusBank nic nie wysłał :(

  • 0

    39.  2015-10-12 20:46:52

    Bo to info Plus Banku a nie innych banków czy doładowań elektronicznych. Jeśłi inni nie podali, nikt by do tej pory nie wiedział ;-)
    Sprawdź skrzynkę pocztową w ebanku. U mnie wiadomość jest datowana: Od Bank; wysłana:2015-10-12 12:40
    Pełna treść:
    W dniach 13-14.10.2015 r. każde doładowanie Plus na kartę o wartości od 50 zł do 99 zł brutto dokonane za pośrednictwem bankowości elektronicznej plusbank24.pl lub aplikacji mobilnej plusbank24 zostanie zwiększone o 70% doładowania extra.
    Bonus zostanie przyznany automatycznie i nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących. Można go wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne dla danego Abonenta zgodnie z taryfą, z której korzysta.
    Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

  • 0

    40.  2015-10-12 20:54:23

    Tam mam, nawet z tą samą godziną.
    Szukałem w Gmailu ;)

  • 0

    41. ~Honza  2015-10-12 22:31:38  host: aq02.aqua.com.pl

    Reklama całkiem niezła - do czego Plush nas przyzwyczaił - śmieszna, a sama oferta 10 GB za free to spoko promocja.

  • 0

    42. ~Tomek  2015-10-12 23:36:09  host: 088156129219.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    No i bardzo elegancko. 10 GB gratis - to się da odczuć. Nie będzie mówienia, że plush nie poprawia oferty, tylko rozdaje pizze ;)

  • 1

    43. ~  2015-10-13 16:26:53  host: 91.222.58.84

    W Plushu nie ma roku ważności konta? Czyli trzeba doładować nowy starter na jakąś znaczącą kwotę żeby mieć ważność i skorzystać z promocji?

  • 0

    44. ~miły  2015-10-14 12:38:51  host: arwen.einet.pl

    I pewnie ważność konta 5 dni

  • 0

    45. ~  2015-10-15 20:34:40  host: user-94-254-129-117.play-internet.pl

    Już nawet w serialach tego Plusha reklamują. Ale jaja

  • 0

    46. ~Adriaan06  2015-10-15 21:57:37  host: 176-96-151-61.prosoft24.pl

    Powinny być te 10 GB ale do jakiegoś cyklicznego pakietu internetowego np. za te 5, 7 lub 10 zł, wtedy by się opłacało nawet zmienić taryfę a tak to nie bardzo, a tak poza tym nowe pakiety internetowe w PNK bez limitu też by się przydały, w tej chwili Plus jest w tyle za konkurencją.

  • 0

    47. ~ps.piotr  2015-10-20 22:37:52  host: user-46-113-74-81.play-internet.pl

    Wszystko jest dobrze przemyślane Nic nie jet za darmo .Żeby mieć 10GB gratis trzeba wcześniej wydać minimum 15 zł na uruchomienie pakietu sms+ 2GB internetu. Inaczej gratis nie będzie aktywowany .Wysłałem darmowy sms i nic z tego...

  • 0

    48. ~Patrycja  2015-10-27 16:44:28  host: n27-03-03.opera-mini.net

    Witam mam problem,co musze zrobić aby dostać 10gb. Zmienić taryfe? czy jakieś doładowania? Z góry dzięki za pomoc!

  • 0

    49. ~ps.piotr  2015-10-27 21:11:44  host: apn-5-172-252-6.dynamic.gprs.plus.pl

    Aby dostać 10GB to przede wszystkim trzeba mieć włączoną taryfę plush na kartę. Po zmianie nie ma powrotu do starej taryfy. Gdzieś jest to opisane w regulaminie tu na stronie trzeba poszukać http://tlp.is/7zy Tam i tu na gorze strony jest opisane krok po kroku co trzeba zrobić..

  • 0

    50. ~Misia  2015-11-12 09:21:14  host: 77-254-20-5.adsl.inetia.pl

    W play tak samo oszukują jak miałam umowę było ciężko 2GB przez miesiąc wykorzystać teraz w tydzień idzie. Wszędzie oszukują byleby ludzi wykorzystać.

  • 0

    51.  2015-11-12 09:31:06

    50). jak to w tydzień..? to chyba Ty zwiększyłaś zapotrzebowanie?

  • 0

    52. ~Edek  2015-11-13 13:26:04  host: 188.146.2.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie wiem czemu administracja Telepolis zwłaszcza autor tematu nie poinformował że aby skorzystac z tych 10GB trzeba wydać 15 zł na jakąś tam ofertę plus na starter iw cale tak tanio nie wychodzi a na pewno nie jest za darmo. Dlaczego nie zawarliście w artykule najważniejszej informacji przez to wygląda jak by był sponsorowany.

  • 0

    53. ~Virus  2015-12-01 17:34:08  host: user-94-254-209-97.play-internet.pl

    15zl trza wydac? Czy moge zaladowac za 5zl i 10zl? I bede mogl korzystac?

  • 0

    54. ~jimmy  2015-12-12 11:57:15  host: public-gprs354433.centertel.pl

    #49 - jest mozliwosc powrotu z plusha do innych taryf plusa. Nie wszyscy o tym wiedzą, plus sie nie chwali tym rozwiazaniem. Aby wrocic z Plusha na dowolna taryfe plus, nalezy zmienic PLUSH na taryfe internetowa Plus - to jedyna dopuszczalna zmiana taryfy z Plusha. A pozniej z taryfy internetowej mozna przeniesc sie do dowolnej innej taryfy

  • 0

    55.  2016-02-08 08:32:19

    Czyli na innym sterterze niż z napisem 10 giga nie da się aktywowac

Dodaj swoją opinię