Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plusfon - nowy portal komórkowy Plusa

Plusfon - nowy portal komórkowy Plusa

WitekT 13 Października 2007 11:39

0 0
Plus równa do konkurencji. W końcu zmian doczekał się serwis w wersji komórkowej, dostępny pod adresem wap.plus.pl. Oficjalnie nowa wersja zostanie zaprezentowana na konferencji prasowej 18. października pod nazwą Plusfon, a serwis określany jest jako mobilny portal multidostępowy.

Nowy serwis ma być znacznie rozbudowany w stosunku do dotychczas dostępnego. Ma być w nim dostępnych wiele codziennych informacji o wydarzeniach z kraju i ze świata oraz ciekawostek.

W ramach promocji, do marca przyszłego roku korzystanie z nowej wersji serwisu ma być darmowe z telefonów Plusa.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~pluskwa  2007-10-14 23:41:58  host: nat-ms.lnet.pl

    brzmi jak PLUSKFON :/

  • 0

    47. ~  2007-10-15 09:36:31  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Manovar* to nie sa jaja tylko ze serwer WAP potrafi cie zidentyfikowac i mozna prowadzic serwisy o podwyzszonej/obnizonej oplacie. Co do newsa i nazwy uslugi: No ktos cos slyszal ale mu sie 2 fakty pomylily i zlaly w jedno ;) Oficjalne informacje juz wkrotce ;)

  • 0

    48. ~Leon  2007-10-15 12:56:03  host: apn-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    W ciągu 7 lat w Plusie może kilka razy byłem na wap.plusgsm.pl ...

  • 0

    49. ~niesamowite  2007-10-15 16:33:57  host: doh62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niesamowite... eraomnix jest juz od kilku lat, wiec jakos nie robi to na mnie specjalnego wrażenia, eh nowy portal...

  • 0

    50.  2007-10-15 17:22:07

    ~niesamowite - i właśnie... po co to robić, jak z omnixa korzystają i plusowcy i orangeowcy i playowcy?

  • 0

    51. ~gringo  2007-10-17 11:26:45  host: host-80-54-212-149.tvteletronik.pl

    plusfon to nowy aparat tel. plusa taki troche podobny do aparatow firmy nokia

  • 0

    52. ~  2007-10-17 15:45:59  host: nat-tar.aster.pl

    narzekacie , narzekacie a jednak i tak zwracacie na wszelkie nowosci uwage.Ja tam nie bede marudzić bo od 7 lat Plus mnie nie zawiódł a i iPlus sie sprwdza wiec mysle ze i nowe przedsiewziecia beda pomyslne dla Plusa.

  • 0

    53. ~mister  2007-10-17 23:14:35  host: chello089076196166.chello.pl

    wap rzecz dobra, jesli serwisik bedzie dobry, to wielki sukces plusa, bo usluga ma przyszlosc jak malo ktora

  • 0

    54. ~tomasz  2007-10-27 11:01:55  host: acpm158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do gringo ten plusfon to nie do noki tylko huawei u120e bo to jest ten sam telefon tylko nazwa inna sam kupiłem plus fona tydzien temu i jestem zadowolony, tel 3 generacjii za niewielkie pieniadze a ze to jest tak naprawde chinski huawei to nic nie szkodzi nokia tez jest produkowania w chinach::P

  • 0

    55. ~hzp  2007-10-30 13:41:03  host: apx94.internetdsl.tpnet.pl

    niewiem czy taki za darmo, już 3 razy zabrali mi forsę za wejście na plus.pl

  • 0

    56. ~ikcyzor  2007-11-01 12:06:13  host: natk3-bk.generacja.pl

    Jak włączyć kamerę do rozmów wideo tą z przodu ?

  • 0

    57. ~ciapek  2007-11-03 09:52:16  host: chello084010124202.chello.pl

    a ktos wie jak sie te video rozmowy walacza

  • 0

    58. ~kuba  2007-11-03 20:04:35  host: bqj38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakie gry wchodza na plusfona? jesli ktos ma jakies to prosze o linki do nich na moje gg(4043972)

  • 0

    59. ~tomilee  2007-11-04 23:02:46  host: 80.54.0.150

    57 zeby dzialaly videorozmowy trzeba uruchomic usluge videocall wstukujach chyba *101*11*03# ale nie wiem czy kod sie zgadza. potem wybierajac numer wchodzisz w opcje->polacz->video rozmowa. U mnie dziala. Wiecie moze jak wgrywac aplikacje java? PS za wejscie na wap.plus.pl pobieraja oplate przy polaczeniu gprs!!! Przy polaczeniu wap usluga jest za free.

  • 0

    60. ~SeBa  2007-11-07 13:14:03  host: adrb61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jak włączyć żeby łączyło się przez GPRS a nie przez WAP? :/ Może mi ktoś pomoc, bo nie mam pojęcia jak to zrobić...

  • 0

    61. ~Kamil  2007-11-08 13:54:38  host: dhcp6-225.eastwest.com.pl

    Nowa strona nie współpracuje z telefonami Motorola ;/

  • 0

    62. ~tomilee  2007-11-12 16:02:34  host: poczta.paneltech.pl

    60 z tego co wiem przelaczasz w opcjach z WAP na Internet, ale wtedy wap.plus.pl jest platny

  • 0

    63. ~max  2007-11-15 17:30:42  host: 89-174-87-1.idk.net.pl

    nie mam skonfigurowanego plusona.Może ktoś miałby ochote napisć jak to zrobić tak abym miał internet.Prosze o dokładne wyjaśnienia, bo na plus.pl teg nie ma.Z góry dziękuje.3MAJCIE SIE

  • 0

    64. ~tomilee  2007-11-16 15:51:45  host: poczta.paneltech.pl

    w ustawieniach w punktach dostepowych mam nast. ustawienia: 1. WAP- nazwa punktu: wap.plusgsm.pl, 2. Internet- nazwa punktu: internet. Pozatym w ustawnieniach internetowych brama WAP: 212.002.096.016 port 8080, typ polaczenia HTTP.

  • 0

    65. ~  2007-11-20 21:12:31  host: btf218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam gre na plusfona real football 2008 jak ktos chce to niech pisze na gg 4043972

Dodaj swoją opinię