Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PlusBank: Kredyt ratalny dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

PlusBank: Kredyt ratalny dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu

LuiN 13 Sierpnia 2015 12:01

1 3

Od 13 sierpnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą korzystać z nowej oferty finansowania sprzętu - 36 rat zero procent, bez prowizji i opłaty przygotowawczej.

Klient płaci w 36 ratach jedynie za sam kupowany sprzęt. Minimalna kwota kredytu to 300 zł, maksymalna wynosi 5000 zł, a do udzielenia kredytu wystarczy oświadczenie o zarobkach. Oferta jest dostępna tylko dla klientów indywidualnych, a w ramach jednej umowy kredytowej można sfinansować zakup maksymalnie trzech 3 sprzętów.




Cały proces udzielania kredytu trwa do 15 minut i odbywa się w autoryzowanych punktach sprzedaży obu firm.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plusbank     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | plus | plusbank

w sumie: 26
  • -3

    7. ~Jajo  2015-08-13 12:24:48  host: 91-235-230-ip242.d-com.pl

    Plus Bank, myślałem że po tej aferze z danymi i pieniędzmi klientów, którą ten bank starał się za wszelką cenę ukryć przed mediami spowoduje jego bankructwo.
    A tu proszę, pieniądze na kredyty nawet mają :)

  • -2

    8.  2015-08-13 12:25:24

    7 - bo taka to afera była ;-)

  • 2

    9. ~  2015-08-13 12:42:36  host: 78-10-232-112.static.ip.netia.com.pl

    @wlo - od dawna intryguje mnie, ile Plus płaci ci za to fanbojowanie na forach? Bo albo robisz to za kasę, albo masz coś baaardzo nie halo z główką i robisz to za darmo, z przekonania.

  • 0

    10. ~???  2015-08-13 12:50:38  host: apn-31-1-237-75.dynamic.gprs.plus.pl

    @9 pali fajki elektroniczne

  • -2

    11.  2015-08-13 12:58:55

    9 - z Tobą natomiast jest taki problem, ze nie wiem - czy tego typu pytania Ty tylko piszesz za pieniądze czy może jest Was wielu anonimowych?

  • 0

    12.  2015-08-13 12:59:41

    promocja ciekawa i godna pochwały, trzeba tylko zwrócić uwagę na ceny urządzeń które mamy zamiar kupić, czy aby inne systemy ratalne nie sprzedają taniej danego sprzętu.

  • -2

    13.  2015-08-13 13:00:42

    10 - nie palę dłużej niż niektórzy z Was są na świecie... Po drugie - te elektroniczne papierosy uważam za truciznę ;-)

  • -3

    14. ~???  2015-08-13 13:09:26  host: n19-08-01.opera-mini.net

    @13 Bardzo slusznie wlo. Co do wieku, to jestem starszy od Ciebie, cale zycie nie palilem. Pale sie ale do dziewczyn hi,hi.....

  • -1

    15.  2015-08-13 13:30:03

    Na pierwszy rzut oka dobra sprawa.Mam nadzieję że nie będzie to obwarowane w regulaminach warunkami typu pakt z diabłem.Oby też oferta była dostępna w ramach oferty DUK.

  • 2

    16. ~  2015-08-13 13:37:33  host: 78-10-232-112.static.ip.netia.com.pl

    @wlo - ale po co te nerwy, po co ta agresja? :) Odpowiedz grzecznie na pytanie. Bo skoro tak się zdenerwowałeś, to chyba jednak coś jest na rzeczy.
    Mi nikt nie płaci, bo w przeciwieństwie do ciebie nie jestem tu niczyim trolem. Interesują mnie tylko tak dziwne osoby jak ty, stąd pytanie.

  • 1

    17. ~pabloki  2015-08-13 13:39:29  host: 188.146.190.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czy nie jest aby tak by skorzystać z oferty trzeba otworzyć konto?

  • -3

    18. ~  2015-08-13 14:49:56  host: bvm141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16, a może po prostu jesteś zbyt ograniczonym człowiekiem i nie dociera do ciebie, że ktoś może być zadowolony z oferty, a tym samym ją polecać? Może zamiast być nadętym cebulakiem, pluć jadem i wszędzie się dopatrywać spisków, można zachowywać się jak wlo? Jeden hoduje rybki, applefan troluje na Telepolis, a wlo wychwala Plusa. proste. tylko gimbopokemony mają z tym problem. W końcu Solorz to wedle ich mniemania diabeł, pisowiec, żyd, lewak, kapitalista, komuch, mason, POwiec itp, itd. Gdyby zamiast Plusa było Vodafone, wszystko byłoby OK. To nic, że oferty byłyby lipne, to nic że bylibyśmy kolonią do wyciągania kasy, ważne żeby ktoś od nas się nie dorobił. Typowa polska cebula nie cieszy się, gdy drugiemu się poszczęści. Cebulak może mieć źle, byle sąsiad miał gorzej. Nic tak nie cieszy jak nieszczęście u innych...

  • -3

    19.  2015-08-13 14:53:26

    16 - jesteś pewien, mi ktoś płaci? No - bez unoszenia się (bo mnie raczej trudno z równowagi wyprowadzić) - durniem jesteś jeśli Ci się tak wydaje. Chociaż piszesz jakbyś wiedział. Nie wiesz, więc nie innego nie wymyślenie teorii spiskowych Ci nie pozostało ;-)
    Jeśli Cię interesuję - sprawdź innymi kanałami moje dane (Witek nimi dysponuje, może włam się na komputery Telepolis?), potem do moich danych zawodowych dotrzesz szybko, może nawet do przychodni zdrowia (też psychicznego być może?) i będziesz usatysfakcjonowany? Czy może oczekujesz, ze ja biografię swoją dla Ciebie specjalnie napiszę i opublikuję?

  • 2

    20. ~  2015-08-13 15:40:59  host: 78-10-232-112.static.ip.netia.com.pl

    @18 i @wlo (o ile @18 to nie drugie wcielenie wlo :) ) Bardzo mnie rozbawiliście :) Ja zadałem tylko konkretne pytanie i nikogo nie wyzywałem. A od was za to tak wysoka agresja, wyzwiska od cebulaków, od durniów. I kto tu pluje jadem? Robicie świetną reklamę swojemu operatorowi, hehehe. A Wlo cały czas nie odpowiedział, heheh tylko próbuje atakować. Mizernie zresztą, ale bardzo zabawnie. Tym samym coraz bardziej potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia.
    Cóż, ładnie nam tu zaprezentowaliście obraz typowego fanboja Plusa. Agresja, rzucanie wyzwisk. Brawo Plus!

  • -2

    21.  2015-08-13 15:50:37

    20 - nigdy nie pisze anonimowo... Może to jest Wasz problem? Reklamy nie zamierzam robić operatorowi, bo mi za to niestety nie płaci ;-) W tym wątku ani raz nikogo nie polecałem ani nie reklamowałem. Napisałem - że mi odpowiada taka forma finansowania zakupów. Bardziej niż zakup z gadżetem w cenie abonamentu. Teraz widzę, że redakcja chyba regulaminy pomyliła, bo załączyli warunki ogólne, gdzie ilość rat można samemu ustalać, a w tej ofercie zdaje się na sztywno jest 36?
    Sobie pisz co Ci się podoba. Ani mnie nie obrazisz, ani nie oczekuj reakcji. Jednak jak zaczynasz farmazony pieprzyć - licz, ze zawsze moją odpowiedź dostaniesz ;-)

  • -2

    22.  2015-08-13 15:56:32

    Nawiązując do reklamy Plusa i Plus Banku, mogę polecić usługi obu usługodawców tym, którzy nie obawiają się afer z kradzieżą danych z Plus Banku i wysokich cen w Plusie ;-) Licząc od marca 2014 r. do lipca 2015 r. moje rachunki za telefon w Plusie, dzięki korzystaniu z karty płatniczej do konta w Plus Banku, były niższe o łącznie 199,97 zł (ok.13 zł miesięcznie). Wiesz co? Mi to odpowiada ;-)

  • 1

    23. ~ryszard kapiacinski  2015-08-13 21:16:42  host: 77-253-16-176.adsl.inetia.pl

    Niestety PLUS jest drogi. Oni celuja w oferte łączona smartdom. Duze i srednie miasta odpadaja bo tam nikt obciachowej anteny CP nie ma.

  • 2

    24. ~  2015-08-13 22:02:21  host: chaos.tpnet.pl

    Po aferze z wyciekiem danych i nieodpowiedzialnym zachowaniu szefostwa, PB to ostatni bank, który biorę pod uwagę. Tj. w ogóle go nie biorę pod uwagę. W ogóle dla mnie nie istnieje.

  • 0

    25. ~Arek  2015-08-17 13:50:33  host: 093105178141.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Dobry pomysł, bo sam myślałem o zmianie smartfona na coś nowszego. Plus często ma bardzo dobre pomysły na to, jak zadowolić klientów.

  • 0

    26. ~Valdi  2015-08-17 21:16:05  host: gma70.internetdsl.tpnet.pl

    Kolejna interesująca promocja Plusbanku dotcząca klientów plusa i cp. Jak widać łaczenie usług promocje to już standard w plusie.

Dodaj swoją opinię