Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: zniżki na podręczniki dla użytkowników prepaid

Plus: zniżki na podręczniki dla użytkowników prepaid

WitekT 20 Sierpnia 2013 10:04

6 6

Od 19. sierpnia użytkownicy Plus na Kartę mogą korzystać z 11-procentowego rabatu na zakup podręczników szkolnych w sklepie internetowym Merlin.pl.

By skorzystać z promocji, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści RABAT na numer 80008. W odpowiedzi użytkownik otrzyma kod upoważniający do 11-procentowej zniżki przy zakupie podręczników szkolnych, który należy wpisać zamawiając książki na stronie merlin.pl/plus. Każdy użytkownik prepaida w Plusie może otrzymać tylko jeden kod rabatowy. Wraz z zamówieniem, w którym znajdzie się przynajmniej jeden podręcznik szkolny, można otrzymać pakiet reklamowy ofert Plus na Kartę oraz starter Więcej Internetu i SMS-ów. Kody rabatowe można zamiawiać SMS-em do 8. września, a ważne są do 10. września.




Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: merlin.pl | plus | plus na kartę

w sumie: 21
  • 0

    2. ~r  2013-08-20 11:06:35  host: public-gprs502915.centertel.pl

    Super! wreszcie coś dla Wlo ;-) Plus stanął na wysokości :-)

  • 0

    3. ~r  2013-08-20 11:12:17  host: public-gprs502915.centertel.pl

    W sumie fajna promocja. Żeby sobie znizyc na wszystkie książki trzeba nabyć około 15 starterów a i tak się oplaci. Następne startery się dostaje z przesyłka, ekstra. Czyżby plus chciał odbudować bazę prepaid i szarżuje na 1 miejsce w ilości użytkowników? Brawo, tak trzymaj Zygmunt ;-)

  • 0

    4.  2013-08-20 11:20:46

    r - nie trafiłeś ;-) Nie skorzystam, chyba, ze zdecyduję się na zakup książek dla jakiegoś biednego dziecka - to i owszem, może bym pomyślał, chociaż szkoda czasu na zabawę jak dla mnie ;-) Jednak jeśli biorąc za prawdę doniesienia o wydatkach w granicach 800-1000 zł na książki w tym roku, zawsze to kilkadziesiąt złotych taniej. Czy ktoś specjalnie zamówi starter? Wątpię. Czemu mówisz o 15 starerach? Że jedna ksiązka na jeden? Albo jakieś ograniczenie kwotowe jest?

  • 0

    5. ~Magicpp  2013-08-20 11:37:15  host: 199.67.203.142

    Rewolucja w plusie. widac ze wreszcie ktos tam zaczal mysle:)

  • 0

    6. ~  2013-08-20 12:18:17  host: ip-37-209-157-122.free.aero2.net.pl

    Na szkolną wyprawkę we wrześniu się niektórym przyda.

  • 0

    7. ~Nokia  2013-08-20 12:38:37  host: ip-37-209-147-222.free.aero2.net.pl

    I to ma być rewolucja w ofercie prepaid? Dobre sobie! Nie ma jak Mini Max w Play.

  • 0

    10.  2013-08-20 13:01:14

    9 - a jakie to jest "uczciwie ważone"? Ale tylko? Bo tak postawiłeś tezę...

  • 0

    11. ~  2013-08-20 13:09:39  host: ip-78-30-111-179.free.aero2.net.pl

    @10 tylko jeden browar ma taką eytkietę, zagraniczny.

  • 0

    12.  2013-08-20 14:36:32

    Właśnie miałem kupić jakieś podręczniki, ale wg regulaminu: "SMS zwrotny z kodem rabatowym zostanie przesłany do Abonenta maksymalnie do 6 dni od dnia wysłania" Na razie czekam na zwrotkę. Ale jeżeli mają zamiar tak przeciągać, w momencie gdy jest już koniec sierpnia prawie, to raczej akcja będzie spóźniona.

  • 0

    13.  2013-08-20 16:48:18

    Daj znać po jakim czasie dostałeś tego smsa zwrotnego

  • 0

    14. ~Koko  2013-08-20 20:51:39  host: gw.casus.com.pl

    Do końca sierpnia jeszcze 11 dni więc 6 dni oczekiwania to tylko połowa...

  • 0

    15. ~  2013-08-21 02:27:28  host: V32-02.opera-mini.net

    Przecież merlin to drogi sklep, ten rabat niewiele daje.

  • 0

    16. ~sxs  2013-08-21 10:30:21  host: 81.26.31.253

    Juz miałem skorzystać bo 11% brzmi nieźle, ale w regulaminie taki punkt znalazłem: "...otrzymania rabatu w wysokości 11% na zakup podręczników szkolnych z wykluczeniem produktów objętych promocją ?Gwarancja dobrej ceny? w sklepie internetowym Merlin.pl." co oznacza po prostu: RABAT DAJEMY NA TO CO MAMY DROŻEJ NIŻ INNI, NA TOWAR W DOBREJ CENIE NIE MA RABATU !!! Porażka...

  • 0

    17. ~  2013-08-21 11:07:59  host: public-gprs514500.centertel.pl

    Plus widzę podobnie jak Orange - nie ma nic do zaoferowania w sferze własnych usług, to bierze się za takie idiotyzmy... Naprawdę żałosne.

  • 0

    18. ~  2013-08-21 14:27:32  host: public-gprs517533.centertel.pl

    Kod po 18 godzinach.

  • 0

    19.  2013-08-21 16:59:47

    U mnie kod po 26 godzinach dotarł

  • 0

    20. ~ala74  2013-08-21 17:19:44  host: public121752.xdsl.centertel.pl

    ale ściema ... podręczniki przed wbiciem kodu 396,27 natomiast po upuście 375,83. Nie wiem gdzie te rzekome 11% skoro u mnie wyszło 5% ... ??? kod doszedł po ok 22 godzinach. Wychodzi na to że darmowy starter kosztuje mnie ok 20 zl - zajebista promocja !

  • 0

    21. ~  2013-08-21 22:41:14  host: abuo75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kupować w drogim sklepie? Po co?

  • 0

    22. ~  2013-08-21 22:47:45  host: v44-15.opera-mini.net

    Pomysłowe z tymi zniżkami, może niewiele, ale zawsze się przyda.

  • 0

    23. ~  2013-08-22 15:10:57  host: addv19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16, do tego towary z oznaczeniem "Gwarancja dobrej ceny" niekoniecznie są w dobrej cenie :) Zestaw podręczników kosztujący gdzie indziej 211,65 (z darmową dostawą) w Merlinie jest po 220, o rabacie można zapomnieć. Po podaniu linku do podręcznika faktycznie oferowanego przez Merlin tanio, inna księgarnia wyrównała cenę do merlinowej.

Dodaj swoją opinię