Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zmienił wygląd swojej strony internetowej

Plus zmienił wygląd swojej strony internetowej

LuiN 24 Lipca 2014 12:55

9 4

nowa strona plusa Plus uruchomił swój nowy portal, o prostszej strukturze i bardziej intuicyjnej nawigacji. Przygotowując projekt Plus zastosował się do wytycznych ekspertów i preferencji klientów.




Nowy portal www.plus.pl został w całości zaprojektowany zgodnie z wytycznymi RWD (Responsive Web Design). Wygląd, funkcjonalność i układ poszczególnych stron dostosowują się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, z którego aktualnie korzysta użytkownik. Stworzone w tej technice strony są uniwersalne i czytelnie prezentują swoją zawartość zarówno na ekranie komputerów, jak i ekranach tabletów czy smartfonów.


Serwis podzielony został na trzy części:

  • Telefony i urządzenia (tablety, laptopy, routery, konsole),
  • Oferta (w tym oprócz oferty telekomunikacyjnej oferta Plus Banku, energii elektrycznej oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu)
  • Strefa Klienta (usługi dodatkowe, pomoc).

Wygląd i struktura nowego portalu www.plus.pl zostały zaprojektowane na podstawie badań i analiz potrzeb użytkowników we współpracy z liderem rozwiązań e-commerce w Polsce - Divante. Partnerem technologicznym projektu jest Asseco Poland.


Która z sieci ma nalepszą stronę internetową?

Orange
18.97%
Play
39.14%
Plus
17.41%
T-Mobile
8.97%
Inna
5.52%
Nie mam zdania
10.00%

Wszystkich głosujących: 580



Źródło tekstu: Plus     
Źródło zdjęć: Plus

Dodaj do:

Tagi: plus | www.plus.pl

w sumie: 51
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    32.  2014-07-24 22:15:11

    ~afro - a to akurat widziałem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    33. ~hil  2014-07-24 22:28:42  host: public-gprs308560.centertel.pl

    Najlepszą stronę ma NJU - prosta, intuicyjna, same konkrety ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    34. ~Hopla  2014-07-24 23:00:44  host: host-119-160.mt.pl

    Akurat teraz potrzeba mi przenieść numer do Plusa na kartę, a nie widzę takiej opcji na nowej stronie. Czy ktoś wie o co chodzi? Może do Plusa można przejść tylko na abonament? Jeśli tak to pozostanie Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    35. ~Ux  2014-07-24 23:13:15  host: 89-74-141-100.dynamic.chello.pl

    Logika menu i rotator skopiowane z play.pl
    Co najciekawsze akurat te elementy są słaba strona play.pl :)))

    Brak wyszukiwarki jak w t-mobile.pl....
    Brak ofert retencyjnych lub nawet zachęty do zalogowania by przedłużyć umowę lub dokupić kolejny kontrakt...

    Komuś sie bardzo spieszyło... ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~  2014-07-25 01:53:58  host: n11-05-02.opera-mini.net

    w końcu wiadomo czu skasowali oferty tylko sim :) ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~xy  2014-07-25 07:42:06  host: nat.pansa.pl

    No i znowu zmiana dla zmiany. Jak ja kocham gdy dobre zmienia się na "lepsze". Stara strona nie była idealna, ale mozna było się przyzwyczaić i każdy wiedział gdzie co jest, a tutaj ociężałość, wielka reklama na górze co by nie otworzyć i nic nie można znaleźć. Po co fajerwerki, aż takimi estetami ludzie chcą być?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-07-25 09:30:49

    ~hil - jakoś mnie nie dziwi, ze Era chce uprościć ofertę... Jakby mieli jak nju - jedną w pre- i jedną w post-paid, to wszystko byłoby prostsze ;-) ~Hopla - a jakich to opcji wymaga przeniesienie na kartę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2014-07-25 09:32:40  host: user-94-254-155-50.play-internet.pl

    Mnie najbardziej bawi: kup i zyskaj. Zajefajne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~Jurek  2014-07-25 16:25:25  host: 078088059137.bielskobiala.vectranet.pl

    Mnie się to podoba, uważam - po krótkim zaznajomieniu się ze stronką, oczywiście - że zmiany są na dobre. Jest przejrzyście, łatwo się dokopać do tego, do czego się chce dokopać, a w zasadzie temu służy ta stronka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~Hopla  2014-07-25 16:47:02  host: host-119-160.mt.pl

    @38 Pokaż mi linka do oferty przeniesienia numeru telefonu z innej sieci do Plusa na kartę, bo ja tego nie widzę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42. ~wściekły kot  2014-07-25 16:54:50  host: user-94-254-158-92.play-internet.pl

    Play ma przeciętną stronkę tak samo jak Heyah. Plus naprawdę ma świetna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    43.  2014-07-25 17:43:41

    ~Hopla - a w ogóle taka jest? Była? Potrzebna jest?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    44.  2014-07-25 17:45:07

    Nie znam procedury przenoszenia - o to Ci chyba nie chodzi? Bo czego oczekujesz? doładowań za darmo przez rok czy dwa lata? Może podwójnych? Wcześniej (kiedykolwiek) oferta o jaką pytasz była?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2014-07-25 17:59:12

    Fakt, ze wielu rzeczy ciągle nie ma na stronie - np. właśnie archiwalnych cenników (już nie mówię o regulaminach promocji a o cennikach właśnie). Jeśłi czegoś nie można się dowiedzieć ze strony, piszcie - adres jest prosty: bok@plus.pl ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~Zenek  2014-07-26 23:47:28  host: bzk115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heh po przeczytaniu tego artykułu sprawdziłem stronki wszystkich operatorów i faktycznie ta plusa wypada teraz najlepiej :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Jontek  2014-07-27 15:00:50  host: abdu65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Strona czytelna, prosta i w miarę intuicyjna. Widzę znaczący postęp w obsłudze nowej strony Plusa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Zadowolony  2014-07-27 22:37:13  host: aenl49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo przyjemna czytelna i przejrzysta. Jak dla mnie jest super :) Chociaz do poprzedniej zadnych zastrzezen nie mialem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~zz  2014-07-29 23:38:05  host: host2-84.ip-point.pl

    ..tylko dlaczego nie ma ani słowa o ofercie Tylko SIM, choć te istnieją...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2014-07-30 05:12:04  host: n11-04-03.opera-mini.net

    zmiany we właściwym kierunku. Pomimo, że poprzednia strona też się podobała, to ta nowa wersja jest znacznie bardziej intuicyjna, czytelna. Jednym słowem super. Konkurencja może teraz zazdrościć Plusowi nie tylko oferty ale także strony www

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51.  2014-08-04 19:32:39

    Dla oczekujących na oferty bez gadżetów - zaczęły się pojawiać na nowej stronie Plusa ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-20-104-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ąab | 2016-09-26 10:44:12

1i2 a które systemy są dopracowane?


~Templariusz | 2016-09-26 10:39:23

A może przeróbcie stronę na responsywną?


~izi | 2016-09-26 10:36:22

@Jan, masz 100% racji


~Jan | 2016-09-26 10:34:42

i co z tego, niech dopracują poprzednie wersje androidów


Red_PL | 2016-09-26 10:28:07

Czyżby telewizja Play miała mieć też apkę na ATV?

Ankieta

Jak oceniasz Supernet, nową ofertę abonamentową T-Mobile?

Supernet - nowa oferta abonamentowa T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (36)

Archiwum Ankiet