Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zmienia rzecznika prasowego

Plus zmienia rzecznika prasowego

LuiN 28 Lutego 2012 14:41

0 0
1. marca zmieni się rzecznik prasowy sieci Plus. Katarzyna Meller pełniła tę funkcję od lipca 2010 roku.

Formalnie Katarzyna Meller pełni funkcję rzecznika prasowego do 31. marca, jednak w mailu przesłanym do naszej redakcji informuje, że swoje obowiązki wykonywać będzie tylko do 1. marca. Nowy rzecznik prasowy nie został jeszcze wybrany.

Katarzyna Meller była wcześniej m.in. rzeczniczką spółki PL2012, odpowiedzialnej za polską część EURO2012. Jest siostrą Marcina Mellera, redaktora naczelnego polskiej edycji Playboy’a.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2012-02-28 14:45:20

    same ukladziki

  • 0

    2.  2012-02-28 14:47:19

    Czyli nowy niedorzecznik jeszcze nie jest znany.

  • 0

    3. ~  2012-02-28 14:52:25  host: v05-15.opera-mini.net

    w końcu bo zmiana była bardzo potrzebna, zapewne przyjdzie ktoś z Polsatu.

  • 0

    4. ~Aaaa  2012-02-28 15:03:51  host: aael128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, że jeszcze Plus nie zmieni swoich ofert dla obecnych abonentów chcących przedłużyć umowę bo oferty te są traaaaagiiiiczne!!

  • 1

    6.  2012-02-28 15:49:46

    Niech zmienią pre-paid, a nie rzecznika.

  • 0

    7. ~lobo  2012-02-28 15:56:05  host: ogj106.internetdsl.tpnet.pl

    dlaczego 20% postów niezależnie od tematu zawsze zawiera pytanie o nową ofertę lub płacz dlaczego w prepaidzie jest tak źle ?

  • 0

    8. ~b  2012-02-28 15:59:05  host: z50-01.opera-mini.net

    to oni mieli rzecznika? Ojej! Tylko po co? Podobno najlepszym rzecznikiem ich oferty,sa glupie reklamy slabych ofert.

  • 0

    9. ~GaduAirowiec  2012-02-28 16:09:23  host: 130.138.227.40

    A kiedy wreszcie podadzą wyniki za 2011 rok? Aż tak źle że nie wiedzą jak to podać żeby dobrze wyglądało? :)

  • 0

    10. ~  2012-02-28 17:01:11  host: 77-255-94-46.adsl.inetia.pl

    A ile dostanie odprawy? A ile wzięła odprawy za prace w PL2012,?

  • 0

    12. ~Loko  2012-02-28 21:46:36  host: aeji245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Stawiam ze ta Pani każde dnia była zarobiona 8-10h, że robiła super prezentacje w power point ale do mnie jako konsumenta komunikaty Plusa nie docierały. Nawet na telepolis mało co się o Plusie pisalo, pięknie działa rzecznik Playa, wczędzie głosno o nich, konferncja w autobusie, jakieś hostessy, wchodzi się na gazeta.pl a tam art o czymś z Play, kolejna firma o której głosno to TP i Orange, też szerokie info o akcjach promo, potem Netia. O Plusie i Erze nic nie słychać!

  • 0

    13. ~  2012-02-28 22:53:21  host: ip-94-42-60-140.multimo.pl

    Jest siostrą tego z tej gazetki dla dorosłych i córką byłego szefa MSZ (śp).

  • 0

    14. ~pdo  2012-02-28 23:45:51  host: 031011133244.warszawa.vectranet.pl

    wzięła PDO i znikła

  • 0

    15. ~lock74  2012-02-29 08:28:24  host: afdr111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pani rzecznik ma tyle sukcesów i występów na koncie, że trudno przełknąć taką stratę. Zwłaszcza bratu.

  • 0

    16. ~Lolo  2012-02-29 09:16:52  host: 89-68-126-61.dynamic.chello.pl

    14 ma rację :) skorzystała z PDO :) może nie chce pracować z bazarowymi biznesmenami od Pana Piotra ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-221-93-187.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~PZ | 2017-12-12 01:11:03

Za cepik powinna polecieć


~G | 2017-12-12 01:02:24

...garbie


~G | 2017-12-12 01:01:40

7 pokołysz sie na garbre i sam sobie ssij


~GD | 2017-12-12 00:44:48

@6 ssij


~sztuczna | 2017-12-12 00:34:05

To przez sztuczne pompowanie pojemnosci baterii. Standardowo litowe ogniwa oznacza sie 3,6/3,7v i laduje do 4,2v. Aby zwiekszyc pojemnosc powstaly...

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet