Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zmieni PWA

Plus zmieni PWA

WitekT 17 Stycznia 2006 19:05

0 0
Według informacji, które udało nam się uzyskać, w najbliższych dniach Plus GSM ma zmienić zmienić konstrukcję i zasady Programu Wymiany Aparatów.

Wraz ze zmianą z oferty mają zniknąć Darmowe Rozmowy Wieczorami i w Weekendy dla taryf Nowy Plus, dla osób przedłużających umowę.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~issa  2006-01-17 20:10:10  host: gprs5.plusgsm.pl

    Orange coś zmienia w Mixie , Era atakuje z taryfami biznesowymi , Plus też coś szykuje... Nie ukrywam , że się cieszę , zawsze to z korzyścią dla klientów:-)

  • 0

    5.  2006-01-17 20:16:32

    issa a może Ty masz info o w/w usłudze?

  • 0

    6. ~gunio  2006-01-17 20:44:51  host: 213.155.168.69

    dla osob przedluzajacych umowe czyli tych co podpisuja aneks na rok i maja te darmowe rozmowy (a nie biora telefonu)? wiec dlaczego ich program lojalnosciowy nazywa pwa?

  • 0

    7.  2006-01-17 20:57:09

    ehhh, no to czekamy, a jutro miałem odsyłać aneks do umowy heh!! thx WitekT !tak dla informacji - przy przedłużaniu umowy na rok dali mi 40% bonifikaty na NowyP85... chciałem zmienić telefon, ale jak zażyczyli sobie za N6670 prawie 800zł to mam ich gdzieś!! wyraziłem swoje niezadowolenie w rozmowie z konsultantem, ale on oczywiscie stwierdził, że nie do neigo takie zażalenie i że on nic nie może zrobić!! - ale mieli wziąć pod uwagę nagranie tej rozmowy i przekazać do działu logistyki heh - MOŻE W KOŃCU COŚ SIĘ ZMIENI NA LEPSZE! czekam niecierpliwie..

  • 0

    8.  2006-01-17 21:05:33

    gunio: ale w Plusie jest tak, ze jak korzystasz z PWA i bierzesz aparat z umowa na 24 miesiace to tez dostajesz DWiW. I z tego dodatkowego profitu dla klienta Plus chce zrezygnowac.

  • 0

    9.  2006-01-17 21:07:43

    Jak do niedawna Plus mial wytlumaczenie dlaczego u nazwie uslugi pojawia sie DARMOWE, bo dawali w PWA a jeszcze dawniej dla nowych abonentow to teraz juz w zadnej opcji tego nie daja wiec nazwa nadaje sie do zmiany. Teraz w kazdej z mozliwych opcji ona jest platna 25 pln brutto.

  • 0

    10. ~wlo  2006-01-17 23:59:58  host: aor84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale to "Konto rodzinne" spowodowało zamieszanie... No, no...
    gm - nie masz racji - dostaniesz i telefon i DWiW ;-) Ja nie korzystam z taryf indywidualnych, ale załatwiałem znajomym takie rzeczy - na Nowy Plus 55 koleżanka dostała SE K300i za 99 zł i 5 godzin DWiW - chyba w październiku. W grudniu podobnie, na NP85 tym razem - telefon i ilość godzin DWiW zgodnie z cennikiem inny znajomy.

  • 0

    11. ~x  2006-01-18 00:27:52  host: 80.51.169.39

    no i co z tego skoro umowa na 24 miesiace a DWiW na 12

  • 0

    12. ~felix  2006-01-18 01:34:50  host: phantom.teldom.pl

    no to niezłe dno, no chyba że telefony stanieją dla tych co przedłużają... powinny być o wiele tańsze niż dla nowych, powiedzmy taka motka V3 powinna być za darmo w NP55, ale cóż zobaczymy, zabrali DWiW, więc telefony powinny wyraźnie stanieć

  • 0

    13. ~dt  2006-01-18 03:39:51  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    ja sie jeszcze zalapalem na DRWiW :)

  • 0

    14. ~gm  2006-01-18 05:57:40  host: 193.69.116.47

    wlo: to, ze bylo w październiku i grudniu to wiem, bo nawet dzisiaj jeszcze jest, ale ten post wlasnie mowi o tym, ze Plus z tego sie wycofa i wlasnie taka sytuacje komentowałem. Aktualnie nic nie trzeba załatwiać, system sam dodaje ten pakiet w PWA.

  • 0

    15. ~klops  2006-01-18 08:30:05  host: ntwklan-62-233-163-42.devs.futuro.pl

    a propos konta rodzinnego: takie rozwiazania maja na Litwie /m.in. Bite - spolka TDC/. sa to wlasnie polaczenia darmowe w obrebie konta klienta. koszt 10lt ~ 12zl. podejzewam, ze to to samo. pzdr!

  • 0

    16. ~hycek  2006-01-18 15:14:44  host: dou237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No zobaczymy, może troche korzystniej dla klientow będą to robić. W lipcu mnie czeka koniec umowy i moze bym przedluzył ale nie na takich zasadach jak obecnie

  • 0

    17. ~wlo  2006-01-18 15:32:40  host: aor84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~gm - piszę załatwić w sensie załatwienia sprawy PWA a nie dodatkowo czegoś ;-)

  • 0

    18. ~wlo  2006-01-18 15:33:46  host: aor84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie słowo załatwić nie oznacza zakombinować ;-) Załatwić to znaczy rozstrzygnąć, sfinalizować... Normalnie - jest sprawa to się ją załatwia... Nic ponadto ;-)

  • 0

    19. ~afn  2006-01-19 12:40:51  host: 82.160.85.253

    a mi sie skonczyla umowa, zrezygnowalem z tych złodziejaszków i w ogóle uciekam z tej sieci bo w sim+ też niezłe wałki robią... po 2 latach wracam do ery

  • 0

    20. ~musztras  2006-01-19 14:59:23  host: dqg208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no mam nadzieje, ze zmienią. czeka mnie wymiana w wkacje i jak będą tym razem cos sensownie dać to zostaje. Ale nie bede sie awanturował jak niektorzy radzą bo nie lubie. Mam tela w plusie od 99 i jak mnie nie chca to sie nie ebde upierał

  • 0

    21. ~gościu  2006-01-20 19:51:32  host: 62.29.133.84

    a ten PWA to jest tez dla użytkowników MIXA?

  • 0

    22.  2006-01-24 09:27:06

    no ciekawe, co sie zmieni. Rok temu wymieniałem i nie powalili mnie na kolana. dostalem telefon, który sie psuł i żadnych bonusów. tak skonstruowany PWA nie jest ciekawy, zwłaszcza, że można przejśc z numerem do innych.Muszą coś w tym zmienić.

  • 0

    23. ~andam  2006-02-11 18:35:08  host: host-81-190-183-18.gorzow.mm.pl

    Czy cokolwiek zmieniło się w PWA? Czy może jeszcze te "najbliższe dni" nie nadeszły? ;) Pewnie wszystkie siły rzucone są na walkę z nową platformą usług przeDpłaconych i o PWA zapomnieli...

Dodaj swoją opinię