Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: zmiany w programie 5 Plus

Plus: zmiany w programie 5 Plus

Q! 21 Września 2012 09:42

1 0

Od 21. października Plus wprowadzi zmiany w programie 5 Plus. Wśród nich skrócony zostanie termin ważności przyznanych punktów.

Najważniejszą zmianą w nowym regulaminie będzie skrócenie ważności przyznanych punktów z 36 do 24 miesięcy.

Oprócz tego zmiany obejmą:
§4 dodano ust.10, który otrzymuje brzmienie: W przypadku wykluczenia z Programu Uczestnika Programu z powodu o którym mowa w § 27 ust. 1, b) i ponownej rejestracji innego Uczestnika za zgodą Abonenta, Abonent wyraża zgodę aby nowy Uczestnik Programu miał dostęp do dotychczasowej historii Konta Punktowego,
ust. 1 otrzymuje brzmienie: punkty tracą ważność po upływie 24 miesięcy, licząc od ostatniego dnia miesiąca, w którym Punkty zostały przyznane.




W § 27 ust. 1 otrzymuje brzmienie: Uczestnik Programu może zostać wykluczony z udziału w Programie w przypadku:
naruszenia przez niego postanowień niniejszego Regulaminu lub Umowy, w szczególności za podawanie fałszywych danych w Formularzu Zgłoszeniowym oraz uczestnictwo w Programie bez zgody Abonenta. W sytuacji gdy Uczestnikiem Programu jest osoba która uzyskała zgodę o której mowa w § 4 ust. 2 lit. b), Uczestnik Programu może zostać wykluczony z udziału w Programie także w przypadku gdy Abonent, który udzielił mu zgody narusza postanowienia Umowy,
jeśli w ciągu ostatnich 24 miesięcy:
    nie wymieni zgromadzonych Punktów na Nagrodę lub Nagrodę promocyjną albo
    wymieni zgromadzone Punkty na Nagrodę Promocyjną i jej nie odbierze, co będzie skutkowało zwrotem punktów (anulowanie zamówienia).

§ 28 ust. 2 otrzymuje brzmienie: Zmiany w Regulaminie oraz zawieszenie lub zakończenie Programu nie może naruszać praw do Nagród lub Nagród promocyjnych nabytych przez Uczestników Programu do chwili zawieszenia lub zakończenia Programu.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2012-09-21 10:08:08

    No cóż... Tendencja mnie nie dziwi. Chociaż z drugiej strony, każdy by chciał, zeby za rachunek 30 zł miesięcnie (teraz chyba nawet takich nie przyjmują w "poczet członków" ;-)) dawali po rokupłącenia rachunków telefony wypasione... Kiedy dużo płaciłem (dawne czasy, teraz mamy tanioooochę - 3 razy taniej i bez limitu), rzeczywiście telefon dostałem - bez umowy, tak po prostu, jak w sklepie - Nokię 6210i (?) z takim niebieskim wyświetlaczem. Już nie pamiętam tych oznaczeń - tę fajną, następcę 6110 w każdym razie. Przy zasileniu punktami Vitay też coś fajniejszego można byo wziąć, albo odwrotnie. Teraz będzie gorzej, ale też czy to jest po to, zeby zarabiać? Jak każdy inny program - jest dla każdego, ale naiwni tylko czegoś nadzwyczajnego oczekują, że niby są najlepszymi klientami ;-) Przy moich rachunkach za numer, w ciągu 2 lat na fajną słuchawkę bluetooth bez problemu można nazbierać punktów. Znajomym oczejuącym Bóg wie czego zalecam nie zapisywanie się i nie korzystanie - zdrowsi będą ;-)

  • 0

    2. ~Marek  2012-09-21 10:10:12  host: abhg183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy będąc w Mixie można sie zapisac do programu 5Plus? Z góry dzięki za odpowiedzi.

  • 0

    3.  2012-09-21 10:10:13

    A propos... Ktoś wie co z punktami, które w dniu zmiany regulaminu już mają ponad 2 lata? Kasują? Bo nic nie piszą o możliwości ich wykorzystania w systuacji gdy nie wychodzi się z programu... Wg zasad, powinny być ważne do czasu na jaki zostały przyznane, a tylko bieżace powinni rozliczać zgodnie ze zmienionymi zasadami chyba, nie? Jeśli ktoś coś bęzie wiedział, proszę o infirmację.

  • 0

    4. ~  2012-09-21 10:33:55  host: akc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bralem od nich kamery internetowe, torby, plecaki samsonite.... nagrody mieli fajne. Do dzisiaj wszystkiego uzywam.

  • 0

    5. ~  2012-09-21 10:35:32  host: akc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a plusa juz nie mam od 2005 :P I dobrze - nigdy wiecej. Tym bardziej , ze nie maja zasiegu w mojej wsi.

  • 0

    6. ~Aaaaa  2012-09-21 10:56:43  host: aqt6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma co podnosić krzyku - w końcu nie zakończyli programu lojalnościowego (jak to swego czasu zrobiła Era) tylko troszkę go zmodyfikowali. Ja tam u nich najczęściej korzystam jednak z usług. Fajne mają pakiety minut, SMSów, danych lub np. pakiet kwotowy 50zł do wykorzystania na rozmowy i SMSy (do wszystkich). Zdarzało się też, że robiłem jakieś doładowanie znajomym jak nie potrzebowałem jakichś innych rzeczy :) Tak więc nie narzekam - mogliby w końcu nic nie dać, a jednak dają choć oczywiście zawsze człowiek chciałby "więcej za mniej" ale to nie instytucja charytatywna :)

  • 0

    7. ~  2012-09-21 10:57:13  host: z27-07.opera-mini.net

    A kto jeszcze korzysta z Solorzkomtelu?

  • 1

    8. ~  2012-09-21 11:03:22  host: v03-16.opera-mini.net

    @7, a jakieś 14mln abonentów ale nie mam czasu żeby ich wszystkich wymieniać.

  • 0

    9.  2012-09-21 11:23:35

    Apropo programów partnerskich - a co z programem TMobile? Miał być na początku tego roku i... nie ma. Okłamali klientów?

  • 0

    10. ~Xavi  2012-09-21 12:12:53  host: 91-123-163-204.lublin.hypnet.pl

    zy mi się zdaje czy w T-Mobile miał być nowy program lojalnościowy za era premia po nowym roku! Rok się zaraz kończy jest coś w tej sprawie czy nadal nic?

  • 0

    11. ~brak-nicka  2012-09-21 12:13:52  host: public-gprs441033.centertel.pl

    Haha. Pozwól o siebie zadbać :D

  • 0

    12. ~młody  2012-09-21 12:22:29  host: public107701.xdsl.centertel.pl

    @7 ja przy stawce 9gr netto za minutę do wszystkich 1zł za międzynarodowe na komórkę w cenie ab 36,90zł :)

  • 0

    13. ~pabloki  2012-09-21 12:26:01  host: apn-77-113-158-46.dynamic.gprs.plus.pl

    kiedyś maiłem voice abo w plusie i aktywny 5 plus. Były nagrody , fajne, materialne, prenumeraty, plecaki , kubki, pakiety usług, katalog papierowy na wysokiej jakosci papierze, karta programu ale moje r-ki za voice 250zł/m-c. Teraz mam juz tylko iplusa ale nie aktywowałem 5plusa bo za mało korzyści. Wszystko teraz jest tanie i nie opłaca sie im ten program , wkrótce pewnie też go zamkną jak era. To nie jest dla nagradzania ale de facto dla stworzenia poczucia bycia lepszym klientem . Dobrze coraz wiecej ludu to rozumie.

  • 0

    14.  2012-09-21 13:07:16

    13. ~pabloki - wszystkie programy lojalnościowe są tylko po to właśnie ;-) Ale skoro i tak się korzysta, to czemu nie miałyby się zbierać punktu "same"? Że niewiele za to dają? A chociażby "głupia" kasta pamięci SD - 16 GB albo kubek termiczny porządnej marki są za darmo, bo w sklepie za darmo tylko ukraść można - ale to za duże ryzyko w stosunku do tego co oferują tego typu programy.

  • 0

    15.  2012-09-21 13:11:04

    Chociaż najorzystniej wychodzą nagrody w postaci usług własnych - rabaty na zakupy w salonach albo np. zasilenia pre-paid ;-) I tu problem niektórzy mają... Przeliczając "cenę" punktową na walutę np. zasilenia prepaida z "ceną" gadżetu i jego ceną (już w walucie) w sklepie ;-) No cóż... Nie dla nich chyba jest taki program. Ale luimy to, więc wszyscy narzekać będą i liczyć - ile to tysięcy trzeba wydać, zeby dostać kiepskiej jakości długpis z logo firmy ;-)

  • 0

    16. ~huzio  2012-09-21 23:57:15  host: static-73-25.is.net.pl

    A ja w Orange płacę 16 gr brutto/min. rozmowy do wszystkich sieci w tym też do Play! I to mi się podoba, niech zlikwidują MTRy i będziemy gadać za free... :)

  • 0

    17.  2012-09-24 20:01:03

    Problem z tym, że ostatnio coraz rzadziej jest coś interesującego do wymiany z punktów. Proponowałem im wymianę punktów np. na płatne gry do telefonów... rok temu. I cisza.

  • 0

    18. ~  2012-09-27 12:20:56  host: ppp144044.ostnet.pl

    13, 14 programy lojalnościowe to cenna rzecz. Wydawałoby się, że mają je głównie uzytkownicy na abonament, ale np. Heyah jako prepaid też ma lojalnosciowki, i np, będąc u nich przez dłuższy czas można dostać telefon na bardzo dobrych warunkach.

  • 0

    19. ~ja1  2012-11-25 20:58:31  host: bkw22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No , niestety ...zabierają punkty a na dodatek nie ma w czym wybierać . Czas najwyższy się z nimi pozegnac.

  • -1

    20. ~kor  2012-12-09 16:32:40  host: 178-37-21-81.adsl.inetia.pl

    plus jest do dupy

Dodaj swoją opinię