Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: zestaw dwóch tabletów wraz routerem LTE w nowej promocji

Plus: zestaw dwóch tabletów wraz routerem LTE w nowej promocji

sirmark 7 Lutego 2014 02:22

7 8

Od 7 lutego Plus wprowadza do swojej oferty nowy zestaw w postaci dwóch tabletów Lenovo Yoga oraz routera Huawei B593s LTE.



Wprowadzany do oferty Plusa zestaw zawiera dwa tablety, z których jeden pozwala na łączność 3G, a drugi WiFi. Router Huawei B593s LTE natomiast to doskonały router stacjonarny, który zapewnia internet LTE w domu. W zestawie klient otrzymuje również do wykorzystania starter 1 GB Plus Internet na Kartę. Zestaw jest dostępny za 0 zł przy opłacie miesięcznej 99,90 zł dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat (109,90 zł dla nowych klientów).

plus zestawy




Lenovo Yoga posiada ekran 10,1-cali, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, pamięć wewnętrzną 16 GB, 1 GB pamięci RAM oraz aparat 5 MPix i aparat przedni 1,6 MPix. Posiada m.in moduł GPS oraz akumulator o pojemności 9000 mAh, zapewniający do 18 godzin ciągłej pracy. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2. Urządzenia daje duży komfort korzystania dzięki konstrukcji dopasowującej się do sposobu użytkowania: wygodne surfowanie w trybie "Trzymaj w dłoni", łatwość pisania oraz grania w trybie "Połóż" oraz radość z oglądania filmów w trybie "Postaw".

W ofercie internetowej Plus Internet użytkownik może wybierać z poniższych abonamentów.

plus zestawy

Osoby posiadające już własny sprzęt mogą skorzystać z oferty "tylko SIM", w której już od 14,90 zł miesięcznie można wybrać dowolny abonament i podpisać umowę na czas nieokreślony.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus | router | tablet

w sumie: 21
  • 2

    2. ~  2014-02-07 06:39:56  host: n15-02-01.opera-mini.net

    10 cali tutaj. Lenovo ma jeszcze 8 i tez pewnie będzie w ofercie.

  • 1

    4. ~Internet z plusa...  2014-02-07 07:54:17  host: horiz0n.neozdrada.pl

    kilka dni temu u klienta w nowej lokalizacji uruchamialem tymczasowy dostep do internetu (mobilny prepaid). padlo na plusa, praktycznie centrum gdyni, zasieg 3/4, HSPA. zrywa co kilka minut, a jak zerwie to sie nie moze polaczyc przez kolejnych 5minut. transfery w okolicach 1Mbita/s. wymienilem karte na tmobile, oferta troche gorsza, ale dziala 6-7Mbit/s przy tych samych czasach odpowiedzi. nic nie rwie. pamietam, ze jeszcze latem byl plus, a potem przepasc. widac, to sie juz skonczylo.

  • -3

    5. ~Goral  2014-02-07 08:32:16  host: 212.160.172.70

    Dobrze to czytam ? Nie ma jakiejś literówki ? Dwa tablety ze średniej półki i router za 4.800 zł tyle że w ratach ? LOL

  • 3

    7. ~  2014-02-07 08:57:39  host: n15-02-01.opera-mini.net

    @5 zle czytasz. poczekaj na regulamin promocji. LOL

  • -1

    8.  2014-02-07 09:18:55

    Bardzo dobry sprzęt, bez dwóch zdań. Cena mogłaby być nieco bardziej przyjazna ale jeżeli potrzebujesz rzeczywiście szybkiego internetu mobilnego nie tylko w Otrębusach, to dużego wyboru operatorów nie ma.

  • 0

    9.  2014-02-07 09:35:14

    48 rat po 99 zł czy 109 zł... Aż dziw bierze, że ktoś się na to nabiera.

  • 0

    10. ~  2014-02-07 09:55:07  host: n15-02-01.opera-mini.net

    To nie jest wysokość raty. Tylko informacja przy jakim abonamencie jest dostepny zestaw.

  • -1

    11. ~kox12  2014-02-07 11:24:16  host: abyp67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    " W zestawie klient otrzymuje również do wykorzystania starter 1 GB Plus Internet na Kartę. Zestaw jest dostępny za 0 zł przy opłacie miesięcznej 99,90 zł dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat (109,90 zł dla nowych klientów)." 4.800 lub więcej + abonament, chyba ze ta cena jest z pakietem 15gb co i tak nie wygląda różowo - umowa na 4 lata i 15gb gdzie za 2 lata będą większe pakiety i zasięg konkurencji

  • 0

    12. ~Goral  2014-02-07 12:09:02  host: 212.160.172.70

    #7 no poczekam na regulamin promocji - ale z artykułu wynika na razie to co pisałem , i co też pisze #11 - 2 tablety (dla mnie ze średniej półki) + router za 4.800 i smieciowy starter PREPAID na 1 gb wartości kilku złotych, no ludzie ! :) Yoga 10 cali - jeden z modemem gsm a drugi bez, wartość średnio 1.300 za sztukę plus router za 200 , to daje 2.800 a nie 4.800 :) pojechali :)

  • 0

    13. ~Edge  2014-02-07 13:08:40  host: awq209.internetdsl.tpnet.pl

    @11 kox ptysiu... umowa na usługę jest na 2 lata i po tym terminie możesz przedłużyć, zrezygnować, a sprzęt też możesz spłacić wcześniej.

  • 0

    14. ~Goral  2014-02-07 13:19:05  host: 212.160.172.70

    #14 na jaką usługę skoro to tylko sprzęt na raty plus P_R_E_P_A_I_D na 1 giga , jeeezu

  • 0

    15. ~Coxxi  2014-02-07 14:11:53  host: 89-65-213-233.dynamic.chello.pl

    10-cio calowy tablet, to już za dużo. Ja mam tablet 8,9 cala i to jest akceptowalna wielkość. Można trzymać w jednej ręce, co już z 10-cio calowym daje problem, a różnica nie wielka. Z kolei 7 calowy jest za mały. Problem tylko w tym, że Samsung chyba już nie produkuje tabletów 8.9 LTE Ja mam Samsung Galaxy TAB 8.9 LTE dwa lata i spisuje się znakomicie. Aktualizację do 4.0 musiałem zrobić sam bo PLUS nie raczył zapodać. Myślę,że jeszcze z dwa lata mi posłuży. Ten tablet ma dobre parametry sprzętowe. Sporo nowych się chowa technicznie.

  • 0

    16. ~Karool  2014-02-07 15:06:02  host: 178235242242.warszawa.vectranet.pl

    Jest drogo i chu....wo i komitragiczna obsługa techniczna... a najlepsze jest że jak złożyłem wypowiedzenie z numeru który posiadam to stwierdzili że mi wyłączą numer nie należący do mnie... nawet nie kwapią sie te kólki z polkomtela aby przyznać do błędu

  • 0

    17. ~  2014-02-07 17:55:42  host: user-46-112-38-218.play-internet.pl

    Ja poczekam na szczegóły bo brzmi zachęcająco i chętnie się przeniosę do sieci ze świetnym zasięgiem.

  • 0

    18.  2014-02-07 17:57:50

    @11 nie wiem jak ty liczysz, przecież abonament masz na 24 miesiące. A o wysokości rat tu nic nie ma, tylko o długości 48. Na 24 raty pewnie też będą.

  • 0

    19.  2014-02-07 19:37:34

    "(...)dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat (109,90 zł dla nowych klientów)." Drukowanymi trzeba czy jak? :) Ludzie, nie podpisujcie tak długich kontraktów!

  • 0

    20. ~  2014-02-07 19:45:57  host: 216.172.138.219

    Raty możesz sobie wybierać na 48, 36 lub 24 miesiące, ale umowa sama i tak nie może być dłuższa niż 24 miesiące.

  • 0

    21. ~LIZAK  2014-02-13 20:42:10  host: 37.30.194.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    SZUKAJĄ NAIWNIAKÓW- DROGO WYCHODZI

  • 0

    22. ~bylam dowiedzialam się  2014-02-25 22:57:41  host: apn-46-76-70-71.dynamic.gprs.plus.pl

    wychodzi bardzo drogo raty 80 przez 48 mc za sam sprzęt plus 60 zł to 15GB internetu wychodzi 140 zł . Całosc kosztuje po 4 latach wychodzi ok 6720 zł :) bo internet wyżej nie jest wliczony. Plus cena aktywacji. A powiem że jestem stałym klientem.

  • 0

    23. ~ser  2014-03-13 18:42:32  host: apn-77-113-38-47.dynamic.gprs.plus.pl

    Oferta jest otyle ciekawa ze sporo takich tabletow trafi praktycznie odrazy na rynek wtórny ja za model z 3g dalem 900zl i jestem bardzo zadowolny bo jakascia w mojej ocenie nie odbiega od galaxy Taba zaliczył jak dotąd jeden poważny upadek i niema ryski ale serce miałem w gardle

Dodaj swoją opinię