Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Zero do wyboru

Plus: Zero do wyboru

LuiN 20 Listopada 2013 09:30

18 4

Od 20. listopada w Plus na Kartę dostępna jest promocja, w której można dzwonić lub SMS-ować wewnątrz sieci za darmo, nawet gdy na koncie będzie 0 zł.



Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów korzystających z taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie. W jednym czasie może być aktywna tylko jedna z promocji, żeby ją zmienić należy wcześniej wyłączyć tę, z której korzysta się obecnie. Jednorazowa opłata za włączenie promocji wynosi 3 zł.




Rodzaj usługi

Aktywacja

Rozmowy za 0 zł w Plusie

*136*11*31#

SMS-y za 0 zł w Plusie

*136*11*30#



Jeszcze w listopadzie Plus wprowadzi do oferty Plus na Kartę zestaw ze smartfonem. Za 249 zł dostępny będzie Smartfon Plus Kazam 3 ze starterem o wartości 50 zł.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 76
  • 0

    63.  2013-11-20 23:25:12

    jak wydzwaniasz te 29zł to lepszy jest Red Bull mobile No limits niz minimax. Red Bull Mobile No limits na czas nieokreslony, 29zł/miesiac, nolimit rozmow, 25MB neta z lejkiem 32kb/s i nielimitowany youtube. Jak kto wydzwania dużo i korzytsa ze stron do czytania w Operze Mini [+ewentualnie yotube] to najlpesza opcja. MOzna dokupić 300MB za 6zł, lub 2GB za 20zl. Dla porownania w minimaxie placimy więcej 29zł+5zł i mamy gorszy lejek 8kb/s i nie ma youtube. To porownanie dla osob co zawsze osiagaja 29zł w rozmowach.

  • 0

    64.  2013-11-20 23:27:39

    zrobili tez pakiet nielimitowanych do plusa w taryfie "wiecej internetu i smsow" 9zł/30dni

  • -1

    65. ~  2013-11-21 01:24:41  host: n09-02-02.opera-mini.net

    Ciekawe czy jeszcze w Simplusie pokazują stan konta na wyświetlaczu, typu Plus i niżej 14.73PLN oraz info ze stacji bazowych Mazowieckie w promieniu 70 kilometrów. Cóż za dokładność ! Ha ha ha

  • 0

    67. ~Malik  2013-11-21 08:43:17  host: user-5-173-128-174.play-internet.pl

    ~58 z tym rozwalaniem konkurencji to bym nie przesadzał, w TT frii można wybrać np. darmowe smsy do wszystkich sieci, jedyny warunek to utrzymanie ważności konta...

  • 0

    68.  2013-11-21 12:53:25

    to był sarkazm, chociaz jak sie pobawisz kodami to jak sie nie pomylilem chyba tak wyjdzie

  • -1

    69. ~  2013-11-21 18:58:04  host: 217.153.219.2

    Pamiętam czasy gdzie Plus GSM bo tak się nazywali kiedyś byli liderem w telefonii, teraz lada dzień Play ich przegoni. Obecne promocje były by dobre z 5 lat temu.

  • 0

    70.  2013-11-21 19:01:49

    69 - może definicję lidera byś podał? Bo nie wiadomo co to znaczy w tym przypadku... że niskie ceny? Że wysoka technologia? Pal narzędzie jakie ma Plus raczej długo mieć nie będzie (i nie mówię tu o rynku masowym ofert "na kartę") ;-)

  • 0

    72.  2013-11-21 21:24:24

    umowę na 16 lat miałeś? nie wierzę!!

  • 0

    73. ~Calm7  2013-11-21 21:31:49  host: n06-03-03.opera-mini.net

    71). Z takim stażem nic Ci Plus nie zaoferował..? :-D * PS. Dużo minut, duży pakiet - to Nam NIC NIE MÓWI :-p

  • 0

    74.  2013-11-21 21:38:07

    Matko, ale w tym Plusie umowy mają... jak służba wojskowa za cara. :D

  • 0

    75. ~Calm7  2013-11-21 21:49:51  host: n06-03-03.opera-mini.net

    74). Pysiu, nie chcę Cię dołować, ale za cara to ze 25 lat trwała :-/

  • 0

    76. ~jary  2013-11-21 22:01:39  host: dynamic-78-9-112-165.ssp.dialog.net.pl

    Taryfa OMG 84,90 i telefon za 1000 zł. Masakra.

  • 0

    77.  2013-11-21 22:08:58

    Najpierw to dożywotnia była w ogóle. ;)

  • 0

    79. ~  2013-11-22 13:14:29  host: public-gprs318613.centertel.pl

    Oferta warta tak jak się nazywa: ZERO.

  • 1

    80.  2013-11-24 13:26:53

    A dlaczego nie a żadnego oficjalnego info, że w taryfie "Więcej internetu i sms-ów", jest nowy pakiet - nielimitowane rozmowy do Plusa za 9zł/miesiąc?

  • -1

    81. ~  2013-11-26 05:07:07  host: public-gprs643503.centertel.pl

    @80, bo nikogo to nie interesuje?

  • 0

    82. ~  2013-12-14 08:28:02  host: apn-31-1-196-202.dynamic.gprs.plus.pl

    a czy jak się ma taryfę więcej internetu i smsów to gdy skocza ci się ten pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci to jak już nie chcesz mieć tych smsów tylko włączyć inne smsy jakieś nielimitowane to czy jest taki kod ? W tej taryfie ?

  • 0

    83. ~start84  2013-12-14 21:59:02  host: ip-78-30-110-125.free.aero2.net.pl

    @80, a jak jest np z tym że ładujemy konto w weekend i dostajemy 30% gratis doładowania do wykorzystania w plusie na rozmowy/sms, skoro mają taryfe "wiecej sms i internetu " oraz te darmowe rozmowy do plusa właczone to nie mamy gdzie wykorzystać tych 30% bo sms powinny iść z tych 1000szt a rozmowy mamy w pakiecie. gratis który nie wykorzystamy.

  • 0

    84. ~Nowy klient.  2013-12-14 22:00:46  host: 217.153.172.122

    Kupiłem u was starter "Więcej do wszystkich" i gdy chce włączyc usługe "Sms-y za 0zł w Plusie" wyskakuje mi, że Usługa jest chwilowo nie dostepna. Skontaktuj się BOK. Można coś z tym zrobić żeby działalo ?

  • 0

    85.  2013-12-14 23:33:09

    Można korzystać z Rocznej Ważności Konta, oraz Rozmów za 0 zł w Plusie, do odwołania. Oferta dla dociekliwych. ;-) Odwołuję swoją wypowiedź w poście nr 41.

Dodaj swoją opinię