Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zaprasza na transmisję meczu "Złotek" przed Pałacem Kultury

Plus zaprasza na transmisję meczu "Złotek" przed Pałacem Kultury

WitekT 28 Września 2007 19:26

0 0

Sieć Plus, sponsor polskiej siatkówki, zaprasza do wspólnego kibicowania drużynie polskich siatkarek w finałowych rozgrywkach Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2007.



Transmisję walki naszych Złotek o najwyższe trofea Mistrzostw Europy będzie można obejrzeć w niedzielę, 30. września, na telebimie na placu przed Kinoteką w PKiN.




W zależności od wyniku sobotnich półfinałowych rozgrywek polskie siatkarki będą walczyć w niedzielę o trzeci już złoty medal ME lub o trzecie miejsce wśród najlepszych europejskich zespołów. W związku z tym transmisja odbędzie się w niedzielę o 18:30 (mecz o złoty medal) albo o 15:30 (mecz o brązowy medal).

Transmisji z Luksemburga towarzyszyć będą m.in. różnego rodzaju quizy i konkursy z nagrodami, wywiady z zaproszonymi gośćmi. Będzie też możliwość zaopatrzenia się w tradycyjne atrybuty kibica polskiej siatkówki - szaliki, czapki itp, oraz ozdobienia twarzy barwami narodowymi.

Polskie Złotka, które w pełni zasłużyły sobie na to miano zdobyciem dwukrotnie tytułu Mistrzyń Europy w Piłce Siatkowej Kobiet (2003, 2005), po dotychczasowych zwycięstwach w wielkim stylu w tegorocznych mistrzostwach niewątpliwie wykażą się w niedzielnym meczu nie mniejszą walecznością i zapewnią wszystkim kibicom polskiej siatkówki wspaniałe sportowe emocje. Takie chwile wspólnej radości z sukcesów polskich sportowców nie zdarzają się często, dlatego warto w nich uczestniczyć.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~berdys  2007-09-28 20:19:33  host: 32.grybow.net.pl

    troche za daleko z tej mojej prowincji zeby jechac :) ostatnio bylem pod spodkiem w moim miescie rodzinnym ;)

  • 0

    7.  2007-09-28 20:35:30

    berdys: prowincja, nie prowincja, ale za to widoczki w okolicy masz ładne.

  • 0

    8. ~berdys  2007-09-28 21:30:32  host: 32.grybow.net.pl

    7* Widoczki bardzo ladne; pracuje sie tu super :) Tarnow tez troche znam, mialem tam rodzine - ul. Bóżnic.... jesli dobrze pamietam. Wybieram sie w najblizszym czasie, troche zdjec porobic.

  • 0

    9. ~leo  2007-09-28 21:41:10  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    jak im szlo w kratke to nawet niewspominali ze im kibicuja a teraz jak wygrywaja to raptem sobie przypomnieli o zlotkach hmmm

  • 0

    10. ~berdys  2007-09-28 22:09:48  host: 32.grybow.net.pl

    9* z Malyszem bylo podobnie :) chociaz to raczej kibice o nim zapomnieli :) ja nadal skoki ogladam :)mecze siatkowki z grzecznosci-dla mojej dziewczyny ;)

  • 0

    11.  2007-09-29 13:11:08

    to chyba obcenie najlepiej realizowany program sponsorski, gratuluje konsekwencji i trzymam kciuki za wynik

  • 0

    12. ~  2007-09-29 17:29:44  host: nat-mo4.aster.pl

    Jutro jesteśmy w Warszawie pod Pałacem. Kto jeszcze z Telepolis idzie?

  • 0

    13. ~wektor  2007-09-29 20:47:54  host: nat-tar.aster.pl

    ja jutro sie wybieram i mam zamiar zabrac wszystkich znajomych.Super ze Plus nam kibicom organizuje imprezki, bardzo fajnie jest pokrzyczeć i pokibicować w tłumie

  • 0

    14. ~  2007-09-29 20:53:25  host: akz241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i przegraja i tyle z tego grania

  • 0

    15. ~  2007-09-29 20:59:23  host: akz241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i dostaly w dupe. Dupami to trzeba ruszac na treningach a nie w .....

  • 0

    16. ~mariusz  2007-09-29 21:21:58  host: cmf40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja i tak zamierzam jutro przyjsć pod Pałac Kultury i Nauki i pokibicować naszym dziewczętom w walce o brąz. Kto się wybiera?

  • 0

    17.  2007-09-29 21:27:37

    chyba ty sam

  • 0

    18. ~Gr33nY  2007-09-30 09:39:42  host: 9-bem-20.acn.waw.pl

    Był taki jeden co śpiewał że: "Dziewczyny lubią brąz" ;)

  • 0

    19. ~Templariusz  2007-09-30 13:32:21  host: staticline23090.toya.net.pl

    Dały ciała...

  • 0

    20. ~  2007-09-30 13:57:32  host: nat-mo4.aster.pl

    Nie poddamy się! Kibicujemy pod Pałacem, start o 15:15 obok Kinoteki. Kto jeszcze będzie? Taki ładny dzień, odejdźcie od komputera. Widzimy się pod Pałacem!

  • 0

    21. ~  2007-09-30 14:31:41  host: 193.111.144.162

    a gdzie w telewizji bedzie transmisja? Bo tvp dalo dupy jak zwykle. Beda pokazywac tylko final ( czyzby liczyli ze na pewno awansujewmy)?

  • 0

    22. ~PLANET  2007-09-30 18:22:48  host: public-gprs34172.centertel.pl

    "Dziewczyny lubią W brąz" ;) no i tyle na temat polskiej siatkowki... ja tam czekam do 3ciego na skoki Adama :)

  • 0

    23. ~  2007-09-30 23:09:06  host: ehost-2.mtm-info.pl

    toście się naoglądali he he ;)

  • 0

    24. ~frytko  2007-10-01 12:11:43  host: actt190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ale i tak maja lepiej niz polscy siatkarze. GRATULACJE za 4-te miejsce :). powodzenia w kolejnych meczach

  • 0

    25. ~l  2007-10-01 13:03:43  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    no to teraz jak zlotak juz nie sa zlotkami plusik zrobi pewnie unik i sie wycofa pozostawiaja nasz urodziwe panie :(

Dodaj swoją opinię