Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zaprasza do wspólnego kibicowania

Plus zaprasza do wspólnego kibicowania

sirmark 12 Września 2009 23:02

0 0

Dzięki zwycięstwu nad reprezentacją Bułgarii w trwających Mistrzostwach Europy Mężczyzn w Piłce Siatkowej, reprezentacja Polski rozegra w niedzielę o godz. 19:30 mecz finałowy i walczyć będzie o złoto. Plus, generalny sponsor Polskiej Siatkówki, zaprasza do wspólnego kibicowania siatkarzom w centralnych punktach Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Wspólne oglądanie meczów odbywać się będzie w Warszawie (Plac Defilad od strony Al. Jerozolimskich), Krakowie (Rynek Główny), we Wrocławiu (Rynek Główny) oraz w Poznaniu (Rynek Główny). Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16.00, kiedy to rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce Mistrzostw Europy. O godzinie 19.30, na specjalnie przygotowanych telebimach, rozpocznie się transmisja z walki Polaków o złoto.




Na czas wspólnego kibicowania Plus przygotował liczne atrakcje. Transmisje meczów komentowane będą przez profesjonalnego komentatora, w trakcie imprez odbędą się również konkursy i quizy z wiedzy o siatkówce. Najgoręcej dopingujący reprezentację Polski kibice otrzymają siatkarskie gadżety.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 81
  • 0

    62. ~PLANET  2009-09-13 23:37:45  host: apn-77-115-51-80.dynamic.gprs.plus.pl

    Polska! Piekny mecz i niepowtarzalna wygrana :) a ty ziomek13 idz sie upij piwkiem pod blokiem albo zajaraj blanta z innymi gnojkami twojego pokroju i idz stad, dziecko neostrady. I obejrzyj sobie kolejny zalosny mecz ekstraklasy. Albo jakikolwiek inny pilkarski w wykonaniu naszej kadry :> Polska pilka nozna ssie, nigdy nic szczegolnego nie osiagnelismy i zapewne ten stan rzeczy sie szybko nie zmieni, liga to jedno wielkie dno, nie reprezentujemy soba prawie nic na arenie miedzynarodowej, a cale to halo (mowiac bardzo delikatnie, nie chce tego ujmowac inaczej, bo wyjdzie ze sie brzydko wyrazam) wokol tego sportu jest totalnie irracjonalne i wynika chyba tylko z biedoty emocjonalnej i zakrojonych horyzontow myslowych... ;)

  • 0

    63. ~PLANET  2009-09-13 23:38:38  host: apn-77-115-51-80.dynamic.gprs.plus.pl

    biedoty intelektualnej, oczywiscie ;)

  • 0

    64. ~Astro  2009-09-14 00:14:35  host: v02-07.opera-mini.net

    Niech nasze siatkarki pojda w slady kolegow po fachu i tez powalcza o medal bo niedlugo ME kobiet i to u nas.

  • 0

    65.  2009-09-14 00:40:54

    Wykazaliście się inteligencją, pogratulować, niech se sponsorują, mam tą satysfakcje że to tego sponsoru ręki nie przykładam chociaż przez telefon, bo i tak dostaną kasę z naszych pieniędzy od Ministerstwa Sportu nagrody po 20-50 tys.

  • 0

    66.  2009-09-14 01:32:29

    ziomek13 pokaz mi inny sport w ktorym Polska ma na przestrzeni ostatnich lat takie sukcesy jak w siatkowce? brak takowych... plus od wielu lat sponsoruje polska siatkowke i chwala im za to, bo m.in. dzieki niemu mamy czym sie chwalic na arenie miedzynarodowej chociaz w jednej dyscyplinie. przez takie podejscie jak twoje nie lubie polskiej mentalnosci 'wali mnie to, bo mnie to nie interesuje'. blad! trzeba sie cieszyc z kazdej mozliwej wygranej tym bardziej tak prestizowej. jutro w gazetach w calej Europie bedzie napisane o naszym zwyciestwie. rozumiem, ze kopana jest najpopularniejszym sportem na swiecie, ale skoro nie ma tam zadnych sukcesow, a poziom naszej ligi jest zenujacy, to moze warto cieszyc sie choc z tego?

  • 0

    67.  2009-09-14 08:30:09

    a koszykarze nie wyjda z drugiej grupy :(

  • 0

    68.  2009-09-14 08:48:37

    ~ziomek13 - a czym się interesujesz?

  • 0

    69.  2009-09-14 08:49:44

    thonka - zapewne zarabiają więcej niż siatkarze... Więc poziom żenujący raczej nie jest ;-)

  • 0

    70. ~Gormar  2009-09-14 10:12:52  host: gaja.tpnet.pl

    @69. wlo jak dla ciebie jedynym wyznacznikiem poziomu kunsztu w danej dziedzinie jest wysokość zarobków w porównaniu z odmienną dziedziną (sytuacją) to ja tobie współczuje (co ma piernik do wiatraka?). Poza tym nie jestem pewny ile zarabiają siatkarze a ile koszykarze polscy, ale z tego co słyszałem zarobki naszych siatkarzy są jednymi z najwyższych w Europie. I jak widać zasada się potwierdza w obrębie danej dziedziny ;).

  • 0

    71.  2009-09-14 11:52:22

    Cieszę się, że jest chociaż jakiś sport, który liczy się na arenie międzynarodowej. Jesteśmy siatkarską potęgą i chwała siatkarzom i siatkarkom za to!!! O ile dobrze pamiętam, jeszcze w 2006r. Wielka Brazylia powiedziała, że tylko nas się boją, bo jesteśmy, m.in. "nieprzewidywalni" i to jest też piękne w tym sporcie! A to, że ktoś akurat nie interesuje się siatkówką, to ok, ale chyba dobrze, że chociaż w jakimś sporcie odnosimy sukcesy?! Oczywiście cieszyłem się z sukcesu naszych tyczkarek i nie tylko. Mam w pamięci srebro naszych szczypiornistów, którzy- prawie "zaraz" po sukcesie naszych siatkarzy w 2006r.- zdobyli również srebro!!! Kibicuję teraz naszym koszykarzom i oczywiście złotkom, bo mogą być emocje i -oby- trzecie złoto!!!!!!!!!!!!!! Jak to powiedział wczoraj komentator Polsatu czy, po zdobyciu srebra na Mistrzostwach Świata, Winiar: dla takich chwil warto ŻYĆ!!!!!!!

  • 0

    72. ~  2009-09-14 12:11:48  host: v02-02.opera-mini.net

    @26,30 i inni tak myślący: co za prostactwo z was! Fajnie, że siatkarze wygrali, ale to sport niszowy, jakby mało ważny. Gdyby to było w piłce nożnej to by było coś.

  • 0

    73. ~  2009-09-14 13:50:45  host: apn-95-41-73-252.dynamic.gprs.plus.pl

    #72: akurat pilka nożna w tym kraju przez liczne afery korupcyjne i samych sprzedajnych ludzi (zaczynajac od dzialaczy na wysokich stolkach, na pilkarzach konczac) traci z każdym sezonem, do tego wszystkiego brak stanowczych decyzji na poziomie rzadowym - juz dawno wszystko co zwiazane z PN w tym kraju powinno byc rozwalone i budowane od nowa.

  • 0

    74. ~  2009-09-14 14:24:38  host: 94.254.146.111

    @73: Zgoda, że piłka w Polsce jest w kryzysie. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie piłka jest NAJWAŻNIEJSZYM sportem drużynowym i najważniejszym w ogóle. Dlatego tym bardziej ubolewam nad tym co się dzieje.

  • 0

    75.  2009-09-14 18:09:56

    @74 to zalezy od kraju ;) zapytaj Stanach co jest ich sportem narodowym to wymienia Ci 3 dyscypliny takie jak baseball, hokej czy football, ale z pewnoscia nie pilka nozna. Wysy Owcze maja wioslarstwo, Kanada - curling, Anglia - krykiet, Norwegia biegi narciarskie, Wegry - szermierka, Bulgaria - zapasy, w Irlandii czesciej sie oglada hurling niz pilke nozna, Estonia czy Litwa maja koszykowke, Finowie emocjonuja sie rajdami samochodowymi, w Czechach od pilki noznej wazniejszy jest hokej, w Polsce typowo polskim sportem jest zuzel anizeli pilka nozna... mozna tak wymieniac i wymieniac... z pewnoscia wygrana pilkarzy ucieszy wiecej osob, nie zmienia to faktu, ze Polacy nie potrafia sie cieszyc z sukcesow...

  • 0

    76.  2009-09-14 19:42:02

    #75: ja tam się cieszę, i wszyscy w domu też, wczoraj były krzyki, emocje i szampan na koniec. OD kilku lat regularnie kibicuje polskim siatkarzom i siatkarkom, jeżdżę na mecze i nie oglądam piłki nożnej bo szkoda mojego czasu, no i co najważniejsze na siatkówkę można isć bez obaw całą rodziną.

  • 0

    77. ~Dawid  2009-09-14 21:40:23  host: public-gprs52044.centertel.pl

    @76 tu masz rację, przy derbach Krakowa czasem strach pokazywać się niedaleko stadionu. Jak nie oberwiesz od kibiców to zawsze zostaje jeszcze Policja. A rodziny na taki mecz na pewno bym nie zabrał:/

  • 0

    78. ~  2009-09-14 23:26:02  host: 88.220.105.186

    @75: Hehe, w stanach... nie żartuj sobie, oni zawsze byli porąbani. Co to za sport bejsbol? A u nas żużel??? Pierwsze słyszę... A ogólnie w skali świata też uważam, że piłka nożna jest najwazniejsza. Ależ ja się potrafię cieszyć i cieszę się bardzo ze złota siatkarzy.

  • 0

    79.  2009-09-22 09:15:17

    ~Gormar - nie ma. To kpiny... Ale nie każdy moje pokręcone myśli rozumie ;-) Tobie jak najbardziej nie każę mnie rozumiec.

  • 0

    80. ~ziomek13  2009-09-22 16:09:36  host: azu75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo interesują mnie oprócz nożnej wszystkie typowo europejskie sporty gdzie gra sie okrągłymi piłkami czy piłeczkami nawet za wyjatkiem odmian wodnych i siatkówki własnie

  • 0

    81. ~TETETKA  2009-09-22 23:37:16  host: dro52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus sponsorem siatkówki, Orange sponsorem piłki nożnej, a Era co sponsoruje ? Play to wiadomo, że nic, bo go nie stać...

Dodaj swoją opinię