Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zapewni LTE dla Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Plus zapewni LTE dla Warszawskiego Festiwalu Filmowego

LuiN 11 Października 2012 13:51

0 0

Operator sieci Plus został partnerem technologicznym 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W ramach współpracy, Plus zapewnia dostęp do najszybszego mobilnego internetu LTE na terenie obiektów festiwalowych.

Tegoroczna edycja WFF odbędzie się od 12. do 21. października w Multikinie w Złotych Tarasach oraz w Kinotece. W lobby głównym Multikina, a także w hallu kasowym oraz w pressroomie i kawiarni w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki zostaną umieszczone hotspoty Wi-Fi wykorzystujące technologię LTE.

Dodatkowo w lobby głównym multipleksu w Złotych Tarasach udostępnione zostanie stanowisko z tabletami Samsung Tab 8.9 LTE, gdzie wszyscy odwiedzający mogą przetestować działanie najszybszego mobilnego Internetu. Plus zapewnia również dostęp do LTE także organizatorom 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
Przygotowana została również promocja dla obecnych i nowych abonentów sieci. Za przedłużenie bądź zawarcie, w jednym z trzech warszawskich salonów firmowych (przy ul. Chmielnej 19, Marynarskiej 11, Al. Jerozolimskich 65/79), umowy o wartości powyżej 39,90 złotych, klient otrzyma dwa pojedyncze vouchery na wybrany seans w ramach Festiwalu.

Podczas tegorocznej edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego zaprezentowanych zostanie 200 filmów z pięćdziesięciu pięciu krajów, które będą wyemitowane w dziesięciu sekcjach, w tym pięciu konkursowych. Znaczną część programu stanowią premiery międzynarodowe i europejskie. WFF to nie tylko najlepsze kino, to również możliwość spotkania z wybitnymi twórcami polskiej i światowej kinematografii, a także imprezy towarzyszące, takie jak warsztaty montażowe czy dziennikarskie.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 1

  1. ~marcellove  2012-10-11 16:12:22  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

  Moim zdaniem zakup usługi LTE na warunkach Polkomtela mija sie z celem(w wersji najnizszego abo.)Za okolo 15pln dostajemy 2gb. transferu.To tak jakby kupic Ferrari z 20-oma litrami benzyny w baku.Jeszcze wiele wodu uplynie w Wiśle zanim bedzie to warte zakupu.

 • 0

  2.  2012-10-11 16:18:26

  1. ~marcellove - nie kupujesz LTE tylko. W tej chwili oferta iPlus obejmuje wszystkie technologie. To tak jakbyś przed erą LTE powiedział o HSPA - kupujesz porsche z 30 litrami paliwa w baku... Dodali do oferty kolejną technologię i tyle - masz to używasz, nie masz to na EDGE jedziesz... Albo szukasz innego dostawcy z 3G w tym miejscu ;-) Zauważ - pewnie nie wiesz... Wsadź do modemu LTE zwykłą kartę simplusa z pakietem transmisji danych (USIM oczywiście) - jeśłi będziesz w zasięgu LTE, będziesz miał transmisję w tej technologii.

 • 0

  3.  2012-10-11 16:18:58

  Więcej powiem! Nie musisz mieć pakietu ;-D

 • 0

  4. ~ADAM  2012-10-12 10:45:03  host: www2.euron.pl

  W laboratoriach Samsunga trwają końcowe prace nad chipsetem WiFi/LTE (2in1)z funkcją płynnego (niezauważalnego dla użytkownika) przełączania się miedzy obiema sieciami. Nowością ma być też znaczna redukcja zapotrzebowania na energię w stosunku do obecnie stosowanych rozwiązaniach oraz obsługa LTE we wszystkich dostępnych pasmach łącznie z implementacją technologi "dual carrier". Obsługa WiFi tradycyjnie 2,4/5,4GHz b/g/n.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet