Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zachęca do wznawiania usług i przeniesienia numeru z innej sieci

Plus zachęca do wznawiania usług i przeniesienia numeru z innej sieci

LuiN 2 Lutego 2017 12:35

4 11

plus zarejestruj numer bez zwloki

Ruszyła kampania informacyjna sieci Plus dotycząca niezarejestrowanych numerów na kartę.

W kampanii reklamowej sieć zachęca do zarejestrowania straconych numerów na kartę lub uczynienie "telefonu wiecznie żywym" poprzez przejście na abonament. Dla osób przenoszących numer do Plusa sieć przygotowała 0 zł abonamentu przez 3 miesiące i nawet 10 GB Internetu.

Do 15 grudnia klienci usług na kartę sieci Plus mogą wznowić działanie wyłączonych 2 lutego numerów. W celu skorzystania z tej oferty, abonent powinien dokonać rejestracji w salonie lub w wybranym punkcie partnerskim wymienionym na stronie www.plus.pl/rejestracja/.




Dostępne metody rejestracji numerów na kartę sieci Plus:
  • punkty stacjonarne: Plus, Cyfrowy Polsat, Inmedio, Relay, 1Minute, Ruch, Poczta Polska, Neonet, stacje Statoil i BP, Kolporter, Żabka, Freshmarket,
  • rejestracja internetowa poprzez system transakcyjny banków Millennium i ING,
  • rejestracja SMS-em z już zarejestrowanego numeru sieci Plus (abonament lub MIX)
    SMS o treści ZAREJESTRUJ XXXXXXXXX YYYYYYYYYYYYY na numer 80106, np. ZAREJESTRUJ 601100200 141528061628, gdzie XXXXXXXX to numer telefonu na kartę, a YYYYYYYYYYYYY to numer karty SIM.

Fakt zarejestrowania numeru potwierdzany jest SMS-em. Po dokonaniu rejestracji i włączeniu do sieci, abonentom zostanie przywrócona wartość konta oraz warunki świadczenia usług i promocje aktywne na koncie z momentu zaprzestania świadczenia usług.

W dalszym ciągu obowiązuje oferta bonusów dla osób rejestrujących numer (w tym dla numerów zablokowanych):
  • 500 zł na 30 dni,
  • 50 GB na 30 dni,
  • rok ważności konta

Aby z nich skorzystać, należy po zarejestrowaniu numeru wysłać SMS o treści BONUS na numer 80110 oraz uruchomić roczną ważność konta SMS-em o treści RWK wysłanym na numer 80110.

Zobacz: regulamin-promocji-wznowienie

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja numerów | plus

w sumie: 23
  • 1

    4.  2017-02-02 13:36:20

    LUIN, macie jakieś przecieki jak poszła rejestracja?

  • 1

    5. ~Ddd  2017-02-02 14:00:10  host: n08-07-07.opera-mini.net

    Może i bym przeniósł numer do plusa, ale tylko na prepaida. Ale na samą myśl że w salonie będą próbowali wyłudzić za starter za 12.30 zl mimo że teoretycznie sie nie płaci to mnie skutecznie odrzuca.

  • 1

    6.  2017-02-02 14:08:07

    @5 - ja próbowałem kilka razy przenieść numer do nich i nigdy nie mieli kart sim.

  • 2

    7.  2017-02-02 14:10:14

    Hehe "Straciłeś numer na kartę? Zarejestruj się a my ci go włączymy" Oni nic się nie uczą na karach za reklamy tworzące mylna sugestie ?
    @5 nie salon próbuje wyłudzić tylko pracownicy się bronią przed błędami systemu plusa (i nieudanym przeniesieniem) i nie maja zamiaru za to płacić z własnej kieszeni.

  • 0

    8. ~jarko  2017-02-02 16:34:42  host: dlw200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 W T-M był miesiąc no limit i przez 10 kolejnych miesięcy 10GB po doładowaniu :)

  • 0

    9.  2017-02-02 21:30:22

    @Gregrin, a finalnie na tej patologi i tak ucierpi klient. :-]

  • 0

    10. ~  2017-02-03 04:16:32  host: public-gprs352472.centertel.pl

    Ale dla przenoszących numer do plusa bonusów nie ma?

  • 0

    11. ~Awwee  2017-02-03 06:06:47  host: n09-04-07.opera-mini.net

    Za przeniesienia na prepaida zawsze bylo takie cos ze do ilus tam pierwszych doladowan powyzej 30 zl w ciagu pierwszych 12 miesiacach dodawali po 20 zl na konto promocyjne.

  • 0

    12. ~Marcin.  2017-02-03 07:32:59  host: 78.10.146.56

    Ile posiadacie zarejestrowanych nr? Ja mam cztery, dwóch używam ja pozostałe rodzina, zarejestrowałbym jeszcze jeden ze względu na wyjazdy w podkarpackie, tylko jedna sieć w tej mieścince ma dobry zasięg.

  • 0

    13. ~  2017-02-03 07:55:39  host: user-94-254-179-40.play-internet.pl

    Ja mam kilkanascie zarejestrowanych kart. Kilka to lezaki i za rok wygasna, kilka zarejestrowalem dla bonusow ale czesc tez odpuszcze i zostane z 5kartami

  • 0

    14. ~@13  2017-02-03 07:59:34  host: 78.10.146.56

    Wszystkie sam użytkujesz?

  • 0

    15. ~Wygnany  2017-02-03 08:55:47  host: 8.37.225.64

    4). Tylko po co? Przecież dalej będą się te dane zmieniać - numery będą rejestrowane przez userów

  • -2

    16. ~kozo  2017-02-03 10:45:30  host: 78-11-148-1.static.ip.netia.com.pl

    Póki co to przeniosłem się do a2mobile bo tam można być miesiąć i po miesiącu odejść, wiec człowiek jest wolny a zawsze irytowało mnie przedłużanie umowy na 2 lata.

  • 0

    17.  2017-02-03 10:54:47

    dla mnie korzystanie teraz z telefonu w dużej mierze to internet wiec bycie w sieci pod tym wgledem tak słabej jak polkomtel mija się dla mnie z celem

  • 0

    18.  2017-02-03 11:04:14

    kabell - to która sieć pod tym względem jest co najmniej dobra?

  • 0

    19.  2017-02-03 11:10:21

    orange i tm dają radę, polkomtel niestety w trasie urywa transmisję danych co chwila, wewnątrz budynków i to w miescie a nie gdzieś w terenie tez raczej loteria.

  • 0

    20.  2017-02-03 11:11:41

    18). T-mobile, Orange.

  • 0

    21. ~gal  2017-02-04 17:43:26  host: 89-64-30-224.dynamic.chello.pl

    16) coś takiego jest w każdym prepaidzie, choć mi w a2 podoba się bardzo opcja na wifi calling

  • 0

    22. ~drozd  2017-02-06 22:38:31  host: 46.23.66.106

    Ponoć w a2 wifi calling bryluje wśród konkurencji, ale tylko czytałem, wedłyg mnie atutem jest to że nie wiążesz się na rok tylko maks na miesiąc.

  • 0

    23. ~Janek  2017-02-07 17:54:31  host: 031011129037.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    W sumie została mi się jeszcze karta, więc dobrze, bo jakby co, to może się okazać przydatna, to się do Plusa napisze sms i aktywuje.

Dodaj swoją opinię