Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zachęca do rejestrowania numerów i przechodzenia do abonamentów

Plus zachęca do rejestrowania numerów i przechodzenia do abonamentów

LuiN 24 Października 2016 17:03

6 7

Startują dwie nowe kampanie reklamowe zachęcające do rejestracji numerów na kartę w sieci Plus oraz przeniesienie numerów prepaid do oferty abonamentowej.



Ekstra Bonusy to kampania reklamowa zachęcająca do rejestracyjnej numerów prepaid w sieci Plus. Wystartowała ona w piątek 21 października i pojawi się między innymi w telewizji, kinach Cinema City, radio, Internecie i social mediach. Główny przekaz kampanii to: Nie szukaj u innych! Zarejestruj numer w Plusie tak jak tysiące Klientów każdego dnia i zgarnij ekstra bonusy: 500zł, 50GB i Roczną Ważność Konta!:




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Kampania Okulista zachęca użytkowników ofert na kartę do przeniesienia numeru do sieci Plus i skorzystania z oferty abonamentowej. Startuje w poniedziałek 24 października i będzie obecna w telewizji i sieci kin Cinema City. Główny przekaz kampanii to: Masz telefon na kartę? Lepiej przenieś numer do Plusa i skorzystaj z trzech miesięcy abonamentu gratis. Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz gigapaczka Internetu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 75
  • -1

    56. ~Czesio  2016-10-25 06:19:26  host: afsa160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zachęcają do ich sieci ten Plus, a nie stać ich zrobić nawet od 20 lat i w XXI wieku podstawowego zasięgu GSM, nie wynajduje mi nawet sieci Plus w telefonie na zewnątrz budynków mieszkalnych, zero zasięgu i tej sieci Plus, podaję lokalizację: ADAMOWO, ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj.podlaskie przy drodze wojewódzkiej numer 640, zgłaszane do nich od 10 lat bodajże i non stop odpowiedzi z ich BOK brak planów poprawy zasięgu w podanej lokalizacji!!! Więc pytanie do tego Plus, czemu wszystkich pozostałych sieci jest pełny zasięg w podanych lokalizacjach, a ich jak nie było tak nie ma? Ma ten Plus dział techniczny tym zajmujący, jest taka sieć w ogóle, ktoś tam pracuje? Czy wszystko już jak gdzieś czytałem na Cypr zostało przeniesione i jak przeszedł w prywatne ręce z państwowych nic już nie jest robione.....;

  • 0

    57. ~Czesio  2016-10-25 06:24:10  host: afsa160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więc jak korzystać w ogóle z tej sieci Plus, a takich miejsc jak opisałem powyżej jest w Polsce mnóstwo poza miastami, jest NetWorkS! i inne sieci, nie ma Plus jak u mnie na przykład..........ktoś to zmieni w tym Plus?

  • 1

    58.  2016-10-25 08:14:40

    Nowych zachęcają, obecnych zniechęcają.

  • -1

    59.  2016-10-25 08:27:52

    Czesiek, masz komórkę?

  • 0

    60. ~Czesio  2016-10-25 09:42:37  host: agby107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo;
    miałem w Plusie, wzięłem i niestety brak zasięgu, w telefonie nie wynajduje Plus i się oszukałem i więcej ich nie wezmę za żadne skarby jak na podana lokalizacja Adamowo,podlaskie na znajdujący tam maszt Orange nie zrobią choć podstawowa lokalizacja GSM lub nadajnik na ten teren. Pozdrawiam

  • 0

    61. ~sg  2016-10-25 09:56:29  host: 89-77-158-61.dynamic.chello.pl

    Śmieszą mnie operatorzy, którzy zachęcają kartowców do abonamentów w sytuacji, kiedy abonamenty są o około 40-50% droższe niż oferty na kartę :D Za to samo a nawet mniej :D

  • 1

    62. ~tata  2016-10-25 11:18:21  host: 095160153039.dynamic-ww-10.vectranet.pl

    Zasieg plusa w Zablociu kolo Serocka nadal 2G w porywach wiatru i to tylko 25 km od miasta Warszawy.Zjawisko to trwa od lat.

  • 0

    63.  2016-10-25 11:40:29

    Czesiek, więc w jakiej sieci masz?

  • -1

    64.  2016-10-25 12:11:04

    WLO, pojawiły Ci się nowe usługi w Plus Online?
    Tutaj taryfa głosowa: http://tlp.is/bk4 (masz też podgląd na pakiet extra o którym kiedyś Ci mówiłem)
    Tutaj taryfa internetowa: http://tlp.is/bk5

  • 0

    65. ~pabloki  2016-10-25 12:35:46  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    64 Patryk pojawiły mi sie przypisy przy kwadratach pakietów jak u Cb . pakiet aktywny w ramach oferty elastycznej. nic nie zabrało z karty. na razie nie zasilam bo skoro usługa dział to po co mam zasilać.

  • 0

    66. ~pabloki  2016-10-25 12:39:10  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    Patryk a przy okazji tego co piszesz wyzej u mnie nie ma w zakładce pakiety ani usługi tego pakietu ipla. mimo że aktywny.

  • 0

    67. ~pabloki  2016-10-25 12:39:52  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    no ale ja mam tylko starter prepaid za 5 zł.

  • -1

    68.  2016-10-25 12:42:26

    Patryk7588 - u mnie nie. U siostry dzisiaj zauważyłem, że na koncie pojawiły się pakiety - roamingowe, do stron www... Tak na pierwszy rzut oka i pamięć - bo jakoś nie zajęło mnie to za bardzo.
    Wkurzony jestem, bo nie mogę przeglądać wolnych numerów od weekendu.

  • 0

    69.  2016-10-25 12:48:15

    No i na dwóch numerach mi zniknęła informacja o zużyciu pakietów internetowych podstawowych... Ze 2 tygodnie już czekam na reakcję działu reklamacji ;-)

  • 1

    70.  2016-10-25 15:36:07

    Jaaaaasne, zeby potem mnie ostrzygli walkiem z APNem lub w iny rownie fajny sposob. Takiego!
    W Bolandii wszystko najlepiej miec na karte, zadnych podpisow, zadnych umow.

  • 0

    71. ~Czesio  2016-10-25 18:03:06  host: agby107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Wlo;
    W Orange mam, Plusa więcej nigdy w życiu nie wezmę dopóki podstawowy zasięg GSM w moja lokalizacja nie zrobi.Pozdrawiam

  • 0

    72. ~Czesio  2016-10-25 18:03:06  host: agby107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Wlo;
    W Orange mam, Plusa więcej nigdy w życiu nie wezmę dopóki podstawowy zasięg GSM w moja lokalizacja nie zrobi.Pozdrawiam

  • 0

    73.  2016-10-25 18:23:12

    68- na wuj Ci nowe fajne numery, skoro masz już ich całe mnóstwo? Czyżbyś nie chciał, aby inni skorzystali? :-) Bardzo dobre posunięcie Plusa. Ja za swoimi biegałem po kioskach i sklepach. Wyposażyłem rodzinę i wystarczy. Inni też niech skorzystają.

  • 0

    74. ~Evan  2016-10-25 22:01:56  host: 095160157055.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    Abo w plusie rzeczywiście bardziej warto. A teraz, jak już każdy musi być zarejestrowany, to można sobie spokojnie oszczędzić zachodu z lataniem po kioskach i doładowywaniem :) Przynajmniej ja tak czuję, choć nigdy nie miałem karty, zawsze abo w plusie.

  • 0

    75.  2016-10-26 13:47:50

    toms - mnóstwo? No nie wiem czy mnóstwo.
    Nikomu nie zabieram ;-) Raczej czekam aż się zwolni. A to różnica, nie? I do tego ryzyko mieć numer po kimś. Dlatego takie numery muszą poleżakować. Nie gniją na szczęście ;-)

Dodaj swoją opinię