Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus zachęca do darmowych testów mobilnego Internetu

Plus zachęca do darmowych testów mobilnego Internetu

WitekT 15 Lutego 2012 11:48

0 0
Plus wprowadza darmowe testy mobilnego Internetu LTE. Możliwość bezpłatnych testów obejmuje również wybrane modele modemów HSPA+.

Obowiązująca promocja jest całkowicie darmowa - nie płaci się za aktywację, abonament przez pierwsze 30 dni przy zakupie modemu LTE (pierwsze 7 dni przy zakupie modemu HSPA+) oraz za rezygnację w ciągu 7 dni (wtedy zwracana jest opłata za modem).

Klienci, którzy zakupili modem LTE i będą kontynuowali umowę, po zakończeniu darmowego okresu na testowanie, otrzymują dodatkowo 23 dni bez opłaty za abonament. Z promocji można skorzystać tylko raz - podpisując umowę na 2 lata.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 1

    22. ~mirekb  2012-02-15 14:15:48  host: apn-77-114-141-149.dynamic.gprs.plus.pl

    mam to lte ale przy limicie 12gb to nawet na hspa+ aero2 w 2 tyg poszedl limit.szkoda ze w nocy tez scinają predkosc.w sim only szalu w plusie nie ma,ciekawe co mi zaproponuja w czerwcu.napewno nic dluzszego niz 12mies nie podpiszę bo 2 lata to bardzo dlugo

  • 0

    23. ~  2012-02-15 14:34:44  host: 213-195-173-184.ip.netia.com.pl

    @21 - ja nie jechałem po konkurencji pisząc z firmowego IP...

  • 0

    24. ~  2012-02-15 15:15:59  host: apn-188-125-59-45.dynamic.lte.plus.pl

    @22 nie wystarcza ci 12GB?to dziwne,co masz na myśli pisząc "szkoda ze w nocy tez scinają predkosc"?

  • 0

    25. ~  2012-02-15 15:29:14  host: 87-206-61-242.dynamic.chello.pl

    do 20@ play to ma za 99 zł masz do 40kilku GB plus darmowe nocki. w ofercie specjalnej przy wiekszej ilości da sie zrobic 46GB za 40 zł netto z modemem

  • 0

    26.  2012-02-15 15:43:20

    @25 przy jednym miejscu pobytu owszem..

  • 0

    27. ~ajaj  2012-02-15 15:49:07  host: d12-58.static.icpnet.pl

    #25 Play to ma taka jakosc tego internetu ze nawet za pol darmo bym tego nie wzial...

  • 0

    28. ~marecki  2012-02-15 16:15:19  host: nat-pra2-197.aster.pl

    co do Playa , nie chce nawet tych 40 GB , jeszcze nie udało mi się wyciagnąć więcej niż 2,5 Mb - oczywiście stacjonarnie .

  • 0

    29. ~4G+  2012-02-15 16:36:59  host: 193.201.36.34

    stwierdziłem tylko fakty :P

  • 0

    30. ~adam34  2012-02-15 17:05:17  host: public-gprs56450.centertel.pl

    w plusie ostatnio sporo zmian odkad przejal ich solorz

  • 0

    31. ~gekon  2012-02-15 17:32:49  host: host-195-191-162-88.cable.pruszcz.turmak.pl

    po co te skomlanie o limitach cenach itp. Prawda jest taka,że tylko Plus to ma i na razie będzie tak na dłuższy czas.Więc nie chcesz tego to nie bierz!!!!Chcesz LTE to tylko u nich to zakupisz!!!

  • 0

    32. ~marecki  2012-02-15 17:52:32  host: nat-pra2-197.aster.pl

    i właśnie dlatego , że Plus jako jedyny ma LTE ( nie ważne , że tylko w niektórych miastach) nie widzą w centrali potrzeby aby zmieniać jego ceny. Po prostu brak chwilowo konkurencji w zakresie tej technologii i tyle

  • 0

    33. ~  2012-02-15 19:49:05  host: public-gprs25673.centertel.pl

    @31, coś słabo u Ciebie ze znajomością rynku. Może po prostu za mało czytasz innych serwisów a za dużo telepolis.pl? Do Twojej wiadomości: pierwszy LTE wprowadził Cyfrowy Polsat. Plus ma dlatego LTE, że Pan Prezes CP ma Plusa.

  • 0

    34. ~Montecristo  2012-02-15 20:02:02  host: user-46-113-168-142.play-internet.pl

    Dobrze powiedziane. CP jako pierwszy wprowadził lte ponadto ta sama usługę ma w lepszej cenie. Przykład; w plusie za 35 zł masz tylko 1,5 gb a w Cyfrowym Polsacie 3gb. W tej samej cenie masz w CP darmowe noce a w plusie za ta usługę dopłata 10zl. Ponadto umowy w Cp 12/24 miesiące a w plusie 18/24. Z reszta lte w Cp dostępne jest od 29zl a w plusie minimum 69zl. Można śmiało wiedzieć ze w zakresie do 80zl Cp jakościowo/ilosciowo nie ma konkurencji.

  • 1

    35. ~Gościu  2012-02-16 10:05:26  host: dynamic-87-105-100-10.ssp.dialog.net.pl

    @34 W PLUSie oferta LTE zaczyna się od 60PLN(klient ind.) i 49netto(biznes).

  • 0

    38.  2012-02-16 16:08:43

    Jedyna różnica jest taka, że firmy mogą sobie podatek odliczyć ;)

  • 0

    39.  2012-02-16 17:43:37

    W plusie masz Iplusopobieracza 5 zł brutto (24:00 - 9:00) lub 10 zł brutoo (24:00 - 12:00).

  • 0

    40. ~  2012-02-17 10:11:09  host: ajh196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @39 Wysokość opłaty za iPlusopobieracz, zależy od wysokości abonamentu.

  • 0

    41. ~Frederiko  2012-02-17 11:55:24  host: 80.48.17.122

    Super akcja bierzesz testujesz. Podoba się masz miesiąc za darmo nie podoba się rezygnujesz. Genialne

  • 0

    42. ~nickin  2012-02-20 21:36:45  host: z32-10.opera-mini.net

    mam play i dziala ok. Testowalem orange i z edga nie wychodzil modem, rwal co chwile. Era tez specjalna sie byla - w play mam tyle co w umowie.

  • 0

    43. ~losiu  2012-02-23 12:36:44  host: host-78-31-152-97.ip.jarsat.pl

    Narzekacie na ten internet z playa, a nie wiecie co tracicie. Ja jakoś zawsze mam te 4 megabity w telefonie. Gdzie play ma 3,5G, to tam ledwo edge można znaleźć w innych sieciach. Ale jak już ma się przełączyć na zasięg np. plusa, to już jest tragedia niestety. Roaming jest do kitu.

Dodaj swoją opinię