Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Za pierwsze doładowanie 100% więcej

Plus: Za pierwsze doładowanie 100% więcej

LuiN 18 Kwietnia 2016 12:42

4 9

Od 18. kwietnia użytkownicy usług na kartę i mix w sieci Plus mogą otrzymać 100% więcej wartości zasilenia za pierwsze doładowanie w kanale bankowo-internetowym.



Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Aby go otrzymać należy po raz pierwszy zasilić swoje konto kwotą w wysokości 5-99 zł za pośrednictwem kanału internetowego. Promocja trwa do odwołania.




Promocja dotyczy klientów wszystkich usług na kartę i MIX w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, Plus Mix oraz Ja+ Mix.

Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 godzin, a klient będzie o tym poinformowany wiadomością SMS. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: doładowania | plus

w sumie: 50
  • 0

    31. ~Mati  2016-04-19 14:08:41  host: 148.81.117.37

    Potwierdzam, działa. Co prawda wykorzystalem tylko 50zł, ale i tak jestem zadowolony z bonusu od Plusa.

  • 0

    32. ~xy  2016-04-19 14:17:13  host: apn-46-77-124-173.dynamic.gprs.plus.pl

    @13: Jest jeszcze ten teleprzelew? Ile można przelać?

  • 0

    33. ~Adam  2016-04-19 14:27:20  host: 078088028045.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Jeszcze nie próbowałem doładowywać plusa przez net. Myślę, że to perfekcyjny moment na spróbowanie. 100% to w końcu spory bonus :)

  • 0

    34.  2016-04-19 14:32:17

    32 - nic się nie zmieniło ;)

  • 0

    35.  2016-04-19 15:27:17

    @31: Którym kanałem wykonałeś doładowanie? Póki co, ja mogę potwierdzić jedynie, że NIE działa - wczoraj wykonałem dwie próby na dwa numery po 5 zł z mBanku i bonusu jak nie było, tak nie ma.

  • 0

    36. ~daniel  2016-04-19 17:56:00  host: public-gprs379032.centertel.pl

    ja zleciłem az na 6 numerów dla rodziny wszyscy jestesmy w plusie :) swój doładowałem o 12 w dniu wczorajszym to zwikeszyło mi 100% doladowanie kolejne doladowania w dniu wczorajszym zleciłem po 15 to juz zaden numer nie podwoiło

  • 0

    37. ~Herlok  2016-04-19 22:24:28  host: and205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze niecały tydzień temu było 30% ekstra, teraz plus daje 100% doładowania. U konkurencji takiej ilości promocyjnych doładowań próżno szukać.

  • 0

    38.  2016-04-20 08:15:24

    27 - ja właśnie (wczoraj popołudniu) dostałem kod na numer, którego rocznica aktywacji przypada 10 maja ;-)

  • 0

    39.  2016-04-20 08:20:58

    Ciekawostka! Bonus 10 zł wydłuża ważność konta o 10 dni. Jeśli dla kogoś ma to znaczenie, może wykorzystać...

  • 0

    40. ~  2016-04-20 18:26:34  host: public-gprs368544.centertel.pl

    buu jeden numer podwojony inne 5 od 2 dni nie podwojone chyba czekaja na styk do 72 godzin albo cala promocja to jakas lipa

  • 0

    41. ~  2016-04-21 13:57:52  host: public-gprs516622.centertel.pl

    hehehe i 5 numerów które posiada moja rodzina nie zostało doładowane 100 % gratisem :((((( na pocieszenie trzeba skladac reklamacje któa trwa 30 dni super ... (nie) brawo Plus

  • 0

    42.  2016-04-21 16:57:37

    41 - napisz jaki będzie ich rezultat. Szczególnie jak się usprawiedliwiają, albo jak uzasadniają ew. odmowę uznania.

  • 0

    43.  2016-04-21 16:58:50

    A tak przy okazji - kiedy i w jaki sposób ostatnio zasilałeś te numery?

  • 0

    44. ~daniel  2016-04-22 11:39:45  host: public-gprs516541.centertel.pl

    kanałem internetowym przez bank

  • 0

    45. ~daniel  2016-04-22 11:43:06  host: public-gprs516541.centertel.pl

    czy ktos kto korzystał z tej prmocji doładowywujac sie pierwszy raz dostał doładowanie dodatkowe ? na 6 nowych numerów dostałem tylko 1 ... a kazde 6 nigdy nie było doładowane wczesniej za pomoca internetu :(

  • 0

    46.  2016-04-22 13:38:42

    44 - nie o ostatnie pytałem... o poprzednie doładowania ;-)

  • 0

    47. ~daniel  2016-04-22 19:59:45  host: public-gprs516541.centertel.pl

    zareklamowałem 1 numer z 5 i po 24 godzinach przyznali mi promocyjne srodki :) hehe fajna promocja którą trzeba za kazdym razem reklamowac wszystkie numery były aktywowane w dzien promocju tj 18 kwicien i pierwszy raz doladowane za pomoca internetu na 6 numerów tylko 1 dostał doladowanie choc kazdy w rodzinie ma swoj telefon to jak pisałem po reklamacji tylko jednego numeru zostały przyznane srodki teraz zostały jeszcze 4 numery do reklamacji :/ ale to juz zgłosze je wszystkie naraz

  • 0

    48.  2016-04-22 20:12:28

    No powiem, zę rzeczywiście z aktywacją w dniu promocji jest problem w Plusie. To samo dotyczy np. 5. zasilenia gratis. Zasilenie w dnu aktywacji promocji (po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej) nie jest zaliczane do promocji. Ale uznają po reklamacji i dostał 5. gratis. Ale co ciekawe, po 5 zasileniu (czyli 4. uznanym) też bonus 100% dostał ;-) Więc raczej warto poświęcić czas na reklamowanie usług czasem ;)

  • 0

    49.  2016-04-22 20:14:03

    Zjadło mi jedno zdanie, o tym, że kolega miał taką sytuację w tej promocji ;)

  • 0

    50. ~Ola  2016-05-08 21:34:37  host: 178-159-164-247.tsm.tarnobrzeg.pl

    czy jak zawsze doładowywuje przez swój bank, to czy jak zasile teraz z innej strony to bonus się nalezy?

Dodaj swoją opinię