Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wypuścił aplikację do zarządzania kontem prepaid i mix

Plus wypuścił aplikację do zarządzania kontem prepaid i mix

WitekT 10 Stycznia 2014 14:01

13 9

Od dziś klienci Plusa korzystający z ofert prepaid i mix mogą zarządzać swoim kontem bezpośrednio w telefonie. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji Konto Plus na Kartę i Mix dostępnej bezpłatnie w Sklepie Play.






Aplikacja umożliwia proste zarządzanie kontem:
  • pozwala sprawdzać saldo i termin ważności konta,
  • informuje o taryfie aktywnej na koncie,
  • przedstawia listę aktywnych usług na koncie,
  • pozwala włączyć lub wyłączyć dodatkowe usługi dostępne w aktualnej taryfie.

plus zarzadzanie pp plus zarzadzanie pp plus zarzadzanie pp plus zarzadzanie pp plus zarzadzanie pp

Zarządzanie kontem w ramach aplikacji Konto Plus na Kartę i Mix odbywa się przy pomocy krótkich kodów określonych we właściwym cenniku/promocji. Aplikacja wykorzystuje transmisję danych, ale nie powoduje naliczenia dodatkowych opłat czy zmniejszenia pakietu danych klienta. Korzystanie z aplikacja nie wymaga podawania loginu/hasła gdyż do identyfikacji konta klienta wykorzystywany jest numer telefonu przypisany do karty SIM.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 64
  • 0

    47.  2014-01-11 03:12:22

    Na iOS pewnie nie zrobią, bo nie mają ajfonów :P

  • 0

    48.  2014-01-11 08:35:21

    @litwin81 Sprawdź dokładnie, czy takiej aplikacji na pewno nie ma... ;)

  • 0

    49. ~  2014-01-11 09:01:49  host: 46.77.124.29

    @47 muzodajnia jest na iphone. Pewnie wyjdzie, ale później.

  • 0

    50.  2014-01-11 09:06:24

    Nie ma na symbiana ;) A tak na poważnie, to po co te aplikacje? Co wy tam robicie co 5 minut? Nie wystarczy dostęp przez www? Mi wystarczy.

  • 0

    51. ~@46  2014-01-11 14:06:25  host: 81.219.84.18

    a kodem ussd nie mozesz za darmo sprawdzic? *101# w play i wszystko wiesz za darmo

  • 0

    53.  2014-01-11 15:29:24

    @52 to moze Ty napisz, sam jestem ciekaw

  • 0

    54. ~  2014-01-11 16:14:38  host: s09-15.opera-mini.net

    T-Mobile fashion.

  • 0

    55.  2014-01-11 17:23:49

    Wezuwiusz - a co ma zamiar zrobić? Ja nie pisałem bo zielonego pojęcia nie mam ;-D

  • 0

    56. ~Calm7  2014-01-11 17:30:03  host: n13-06-06.opera-mini.net

    Pewnie wlo podkupił te salony, i tam będzie rozkręcał lody biznesowe ;-)

  • 0

    57. ~adesso  2014-01-11 19:11:26  host: 94-229-219-238.static.espol.com.pl

    Niedawno przeszedłem z Play do Plus bo w Play zdecydowanie pogorszyły się taryfy(tragiczne unlimited). Natomiast PLAY miał super stronę www i również aplikację na androida do zarządzania kontem, np historia połączeń, stan konta, faktury - szybkie i wygodne. Plus swoją stronę ma bardzo taką sobie a aplikacji na android dla "abo" wcale... Szkoda

  • 0

    58. ~olsen  2014-01-11 22:00:20  host: 89-187-231-95.internetia.net.pl

    Podobno salony firmowe maja być oddane jednemu z dealerów Plusa.Klienci już nie załatwią w salonie spraw które można było załatwić dotychczas,zostanie tylko infolinia ( na którą już teraz trudno się dodzwonić).Tak to jest jak zaczynaj rządzić ludzie z Polsatu którzy nie są w temacie.Współczucia dla abonentów Plusa.

  • 0

    59. ~kalifar  2014-01-11 23:58:23  host: bmu78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziś pobrałem aktualizację i aplikacja działa już poprawnie. Działa na zasadzie kodów. Ogólnie fajna i przydatna, ale jeszcze trochę do poprawienia.

  • 0

    60. ~  2014-01-12 10:09:31  host: s10-14.opera-mini.net

    @58 jedyny diler Plusa - Liberty też należy do Polkomtela, więc co najwyżej zmieni się struktura.

  • 0

    61.  2014-01-12 12:01:08

    Po aktualizacji apki wszystko działa jak należy :)

  • 0

    62.  2014-01-12 16:11:55

    w moim i9192 nie wyświetla tej aplikacji... jest ktoś kto posiada zwykłego s4 mini i pobrał aplikację?

  • 0

    63. ~kiła tango  2014-01-12 18:27:46  host: public-gprs517444.centertel.pl

    a przy okazji przenośności numerów Kabaret MUMIO przechodzi do Play. Zakończyła im się lojalka wobec agencji reklamowej obsługującej PLUSa Solorza, więc mogą wystąpić w reklamie PLAY. No "szoCK" Panie, "SZOCK' normalnie. A swoją drogą jest to "duży zgryz dla wiewióra" i transfer roku. :)))

  • 0

    64.  2014-01-13 01:19:20

    litwin81 Jest apk tmobile na kartę podaję stan konta i aktywnych pakietów internet minut do wszystkich tylko brak polonczeń czyli historia

  • 0

    65. ~dav  2014-01-13 09:38:17  host: host-52-81.compi.net.pl

    fajna apka, szkoda że nie ma takiej dla Plus abo...

  • 0

    66. ~Ensik  2014-01-13 10:18:06  host: 87-207-61-182.dynamic.chello.pl

    Niech Plus wypuści aktualizacje do S3 !

  • 0

    67.  2014-01-13 11:48:50