Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wycofuje wybrane telefony ze sprzedaży

Plus wycofuje wybrane telefony ze sprzedaży

WitekT 23 Sierpnia 2006 21:08

0 0
W najbliższym czasie wybrane modele telefonów w Plusie zostaną wycofane z oferty i trafią do promocji wyprzedażowych na okres około 3 miesięcy.

W ofercie abonamentowej będą to: Motorola V360, Nokia 2600, Nokia 3100, Nokia 6630, Nokia 6670, Sagem myZ5, Samsung SGH-D500, Siemens AX75 oraz SonyEricsson T290i.

W ofercie Mix będą to: Nokia 2600 oraz Nokia 3100.

Prawdopodobnie po tym okresie czasu zostaną całkowicie wycofane ze sprzedaży.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-08-23 22:35:04

    N 6630 i 6670 ciekawe propozycje, moze Plus robi miejsce na naprawde ciekawe telefony - moze wiecej N w ofercie:)

  • 0

    2. ~Natalia  2006-08-23 22:36:34  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Cóż czas biegnie...

  • 0

    3. ~patark  2006-08-23 23:06:05  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Czas biegnie, tylko ceny jakby były czasowstrzymywaczami, ciekawsze modele pewnie będą dosyć drogie...

  • 0

    4. ~hr  2006-08-23 23:19:11  host: 149.9.0.27

    Ciekawe czemu wycofują V360?

  • 0

    5. ~  2006-08-24 01:36:44  host: dtw237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Łoz e pipa, nie wiedziałem, że mam tak stary model telefona, że + go wycofuje :)
    Mam nadzieję, że N-ów za dużo nie wprowadzą, bo drogie to cholerstwo.

  • 0

    6. ~dt  2006-08-24 01:42:10  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    czystka przed nowymi modelami?

  • 0

    7. ~dt  2006-08-24 01:43:45  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    ale ze 6630 tez? Czy ktorys z tych modeli wyszedl juz z produkcji?

  • 0

    8. ~ezt  2006-08-24 08:13:02  host: rt21.dka.pl

    Ciekawe co to za "promocje wyprzedażowe" będą...

  • 0

    9.  2006-08-24 08:52:05

    Ciekawe po ile bedzie SGH d 500 ??:) Jakieś przecieki?:)

  • 0

    10. ~IK`ey  2006-08-24 09:21:38  host: bwe42.internetdsl.tpnet.pl

    Czy jest szansa na jakieś info o mozliwych cenach np. 6630 ?

  • 0

    11. ~Plusfan  2006-08-24 09:34:56  host: asu13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6630 już teraz nie jest droga, w abon Godziny 55 499 zł, więc w wyprzedaży będzie za jakieś 199-250 zł... Nawiększy problem to znależć później ten model, bo nie każdy salon będzie go miał na składzie.. :/ A reszta to nic specjalnego, 6670 też już swoje przeżyła, choć ja bym wolał aby takie modele zostawili np. po 1 zł, a wycofali te szroty, które tylko dzwonią, a jest ich nawięcej w ofercie...

  • 0

    12. ~Aster  2006-08-24 09:36:40  host: pxgot.srv.volvo.com

    Jak zwykle będzie kontrakt 12 miesięcy bez upustów w abonamencie. Plus oferty wyprzedażowe ma naprawdę super.

  • 0

    13.  2006-08-24 10:20:04

    Wg mnie w większości będzie to oferta WIRTUALNA (głównie za sprawą Nokii)

  • 0

    14. ~  2006-08-24 12:39:42  host: cpu74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego wycofuja v360 ????

  • 0

    15.  2006-08-24 13:04:39

    oby związane to było z nowościami, jakie wejdą w miejsce tych starych.Może Plus chce dogonić Ere pod względem phoników jakie ma w ofercie.

  • 0

    16.  2006-08-24 13:53:02

    @11: Te szroty są akurat najlepsze - niezłe baterie, brak energożernych aparatów i bluetooth i wyglądem nie zachęcają do zostania ukradzionymi :)

Dodaj swoją opinię