Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wybrał agencje do organizacji eventów

Plus wybrał agencje do organizacji eventów

LuiN 30 Września 2011 12:29

0 0
Polkomtel, operator sieci Plus wybrał agencje El Padre, Prowokator, Eskadra i Cam Media jako organizatorów eventów.

El Padre i Prowokator zostały wyłonione w przetargu, natomiast z agencjami Eskadra i Cam Media przedłużono dotychczasowe umowy o współpracy.

Przetarg na agencje eventowe rozpoczął się w 2010 roku i łącznie brało w nim udział 14 agencji.




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    2. ~  2011-09-30 13:00:14  host: host-89-231-106-11.warszawa.mm.pl

    Eskadra - czy to Ci ludzie od homoseksualnego logo Białegostoku i wielu "wątpliwości" związanych z promocją miast?

  • 0

    3.  2011-09-30 13:01:36

    niech najmą sobie agencje od taryf a nie "eventów" czyli po polsku zabaw/imprez, bo cenniki starsza...

  • 0

    4.  2011-09-30 13:24:04

    strasznie długo ich sprawdzali bo aż od 2010 roku... musiało się dziać

  • 0

    6. ~  2011-09-30 14:40:47  host: 89-72-1-51.dynamic.chello.pl

    kogo obchodza eventy jak za rozmowy u sluchawki trzeba bulic

  • 0

    7. ~Abcd  2011-09-30 14:48:17  host: z05-08.opera-mini.net

    Ten news, mimo ze dotyczy polkomtela nie ma nic wspólnego z telekomunikacja. Mam wrażenie, że poziom newsów na tym portalu jest coraz gorszy, głównie ogranicza sie do kopiowania informacji prasowych.

  • 0

    8. ~  2011-09-30 15:10:50  host: z20-12.opera-mini.net

    co to sa eventy?

  • 0

    9. ~  2011-09-30 16:08:14  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Biby. Tylko cywilizowane.

  • 0

    10. ~mary  2011-09-30 16:36:39  host: z21-06.opera-mini.net

    eventy? Idiotyczna nazwa.eventy? Idiotyczna nazwa.

  • 0

    11. ~pinks  2011-09-30 16:38:46  host: 213.146.52.20

    Polacy, nie gęsi i swój język mają.

  • 0

    12. ~Moloko  2011-09-30 16:39:19  host: 80.48.17.122

    Od angielskiego "event" - wydarzenie :/

  • 0

    13. ~  2011-09-30 17:14:56  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @12 - tak, oglądaliśmy ten serial zespole.

  • 0

    14. ~  2011-09-30 20:34:54  host: z35-01.opera-mini.net

    Czego?! Nie ma czegoś takiego! @7: Też mi się tak wydaje...

Dodaj swoją opinię