Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wraz z Invest-Bankiem zaoferuje nowe usługi finansowe

Plus wraz z Invest-Bankiem zaoferuje nowe usługi finansowe

Q! 25 Maja 2012 13:16

0 0

Polkomtel wraz z Invest-Bankiem zamierza stworzyć ofertę finansową przeznaczoną dla abonentów sieci Plus. Pierwszy z projektów ma ułatwić klientom zakup smartfonów ze średniej i najwyższej półki cenowej.

Oferta stworzona dzięki współpracy obydwu firm początkowo będzie oferowana w ramach programu pilotażowego, prowadzonego za pośrednictwem wybranych punktów Plusa. Będzie ona dostępna w około 20 lokalizacjach na terenie całego kraju, w największych miastach. Po przeprowadzeniu pilotażu, oferta zostanie rozszerzona na wszystkie punkty sprzedaży sieci.




Niezależnie od tego projektu, w najbliższych miesiącach firmy planują rozpoczęcie współpracy nad kolejnymi przedsięwzięciami z pogranicza finansów i telekomunikacji.

To już drugi produkt finansowy, który trafi do oferty Plusa. Obecnie jego klienci korzystać mogą z oferty Avocado, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2012-05-25 13:39:53

    No tak, Invest Bank to w końcu bank Solorza. Mogliby nawet otworzyć mini-placówki bankowe w każdym salonie Plusa, tak jak już teraz oferowane są dekodery Cyfrowego Polsatu :)

  • 0

    4.  2012-05-25 13:42:20

    w sumie dziwię się, że operatorzy nie oferują rozłożenia ceny telefonu na raty... przecież to byłby dla nich czysty biznes jakby mogli wziąć wybrany abonament i telefon, który jest w tym abonamencie za kwotę np. 1000zł zakupić na raty w cenie np. powiększonej o jakiś %, takiej samej nie mogłoby być, bo pewnie wielu ludzi zdecydowałoby się na niższy abo niż biorą obecnie (obecnie przecież sporo ludzi bierze wyższy abo tylko dla niższej ceny telefonu)...

  • 1

    5.  2012-05-25 13:43:38

    Ha ha ha. A kto będzie z tego korzystał przy tak "współczesnej" ofercie dobrej w okolicach wakacji ale 2009.

  • 1

    6. ~  2012-05-25 13:49:08  host: 77-255-224-168.adsl.inetia.pl

    Czyli powstaną mini placówki Invest-Banku w celu udzielania kredytów na zakup telefonu. Solorzowi brakuje firmy windykacyjnej żeby ściągać długi. W ten sposób nie musiałby zlecać żadnych usług poza swoje firmy

  • 0

    7. ~frgzz  2012-05-25 14:38:11  host: hcr122.internetdsl.tpnet.pl

    Mini placówkia to raczej nie powstaną, już były w salonach mPunktu. i umarł projekt. zobaczymy jak będzie w plusie.

  • 0

    8.  2012-05-25 15:04:38

    bartolinio - a po co? ja od 8 lat kupuję gołe usługi i jakoś daję radę z telefonmi - w wolnej sprzedaży jest i większy wybór i większa konkurencja. Bez sensu byłoby jeszcze u operatorów to wprowadzać, podczas kiedy nie są od tego.

  • 0

    9. ~pikuś  2012-05-25 15:55:15  host: pc-55131.zdnet.com.pl

    jeszcze stoisko mięsne niech wstawi ;)

  • 0

    10. ~Goguś  2012-05-25 16:46:03  host: public-gprs514737.centertel.pl

    W każdym solonie Plusa proponuje. jeszcze ustawić automaty z kondonami , dla "napalonych"........... na te ich ostatnie super oferty i pomysly .

  • 0

    12. ~pol  2012-05-25 17:21:53  host: apn-46-169-9-24.dynamic.gprs.plus.pl

    @10 "kondonami" a cóż to jest? Jakieś dzieci tutaj piszą.

  • 0

    14. ~komars83  2012-05-25 20:50:56  host: admc214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11---> ha ha ha co za czereśniak! rocznOM ważność kĄTA :) naucz się pisać. Jak nie pasuje to won do PLAY. Tam dopiero zaznacie jakości połączeń, super zasięgu i fachowej obsługi :) Plus rządzi !

  • 0

    15. ~mirekb  2012-05-25 20:53:07  host: public-gprs496497.centertel.pl

    tak..finanse.zygmunt to lubi.inwest bank to ciekawy bank.podlega knf i publikuje wyniki ale nie ma najwazniejszego-zaufania klientow,dla mnie to brawura..co do avocado-mam to konto-otworzylem w plusie w CK konto,przez miesiac nie mialem dostepu elektro bo jakis debil w plusie wydrukowal zła umowe-dobrze ze w bzwbk pracuja rzetelni ludzie,dodrukowali i jest normalnie.lokata avocado jest ok,szkoda tylko ze nie kapitalizuja odsetek z dnia na dzien jak standardowo w bzwbk..osobiscie sadze ze projekt z inwest bankiem będzie lipą,z bzwbk(wlasciwie santander) zygmunt lepiej na tym wyjdzie.niech swoje pcha ale są/będą kwestie ktorymi nie bedzie chcial sie chwalic.poczekamy z rok i ocenimy,jesli bedzie co

  • 0

    17. ~maximus  2012-05-25 21:12:28  host: host-89-231-106-67.warszawa.mm.pl

    do mirekb Debil? Ty nigdy się nie pomyliłeś? Skoro się pomyliłeś to jesteś debilem wg twojego marnego w zasób słownictwa.

  • 0

    18. ~maximus  2012-05-25 21:16:12  host: host-89-231-106-67.warszawa.mm.pl

    wiesz co mirekb sądząc z twojej wypowiedzi mam dziwne wrażenie, ze jesteś pracownikiem bzwbk. Macie gorsze produkty i jesteście wściekli, że Plus mam wypas. Słyszałem co nieco od kierowników sklepów jak obsługuje się w bzwbk klientów z Avocado więc już nic nie pisz i nie zachwalaj swoich koleżków. Wstyd jak można w XXI wieku tak traktować klientów, ja nie sprzedałem to niech się buja.

  • 0

    19.  2012-05-25 21:21:58

    @4: Przeciez teraz abo z telefonem tak wyglada... Cene telefonu masz wliczona w abonament miesieczny...

  • 0

    20. ~komars83  2012-05-25 21:22:36  host: admc214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15---> mirekb sam jesteś debilem! Każdy człowiek ma się prawo pomylić.

  • 0

    21. ~konrado7  2012-05-25 23:22:23  host: systemy130.toya.net.pl

    @4 bartolinio Przecież o to chodzi by kient wziął jak najwyższy Abonament - na tym polega sens tego biznesu. Każda firma chce tanio kupić a drogo sprzedać bo o to chodzi w biznesie. Prowizja dla sprzedawcy jest wyższa za sprzdaż wyzszego abonamentu. Dlatego firma powinna dawać większe atrakcje w wyższych taryfach by zachęcić do wybrania wiekszej taryfy a nie wszystko robić by mnieć więcej klientów z minimalnym zobowiązaniem bo to zysku nie przyniesie.

  • 0

    22. ~  2012-05-25 23:37:04  host: ip-37-209-131-97.free.aero2.net.pl

    invest bank ? a kiedys bylo o ile pamietam konto dla abo polsatu- bez oplat :D Wiem ! Wspolpraca bedzie taka - jeden rachunek dla telefonu, banku i DTH ! Usluga kredytu na rachunek

  • 0

    23. ~  2012-05-26 12:22:18  host: z31-16.opera-mini.net

    Panowie..pytalem 3razy czy i kiedy bedzie aktywne konto.on wiedzial mniej ode mnie.mirekb

  • 0

    24. ~klient8  2012-05-28 10:27:36  host: host-89-228-194-78.kalisz.mm.pl

    Do mirekb - mądralo spróbuj zapamiętać całą gamę ofert Plusa i do tego jeszcze usługę avocado oraz wchodzący Cyfrowy Polsat a już niedługo zakichany Invest Bank. Już kilka osób powyżej zaznaczyło że każdy jest tylko człowiekiem ma prawo się pomylić. Jeśli jesteś taki genialny to trzeba było wiedzieć już wszystko przed wogóle zapytaniem!

  • 0

    25. ~  2012-06-18 10:01:42  host: abjm188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Imperium Solorza rośnie w siłę

Dodaj swoją opinię