Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wprowadził możliwość migracji z Mixa do Simplusa z zachowaniem konta

Plus wprowadził możliwość migracji z Mixa do Simplusa z zachowaniem konta

WitekT 20 Kwietnia 2007 11:49

0 0
Od 20. kwietnia Plus wprowadził możliwość migracji użytkowników Mixa do Simplusa po zakończeniu kontraktu.

Przejście do taryfy Simplus Team7 lub Easy nie powoduje utraty środków zgromadzonych na koncie. Aby przejść z Mixa na Simplusa, wystarczy wpisać w telefonie kod *147*70# (do taryfy Team7) bądź *147*80# (do taryfy Easy).

Możliwość migracji została udostępniona jako bezterminowa promocja.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 121
  • 0

    102.  2007-04-20 18:10:11

    *99wlo Moze Tobie to nie przeszkadza, choc sie dziwie bo wydaje mi sie ze jestes wymagajacym uzytkownikiem telefonu i powinienes "w moich oczach" widziec takie uchybienia jak rozwiazania easy gadki, easy sms, przerywanie połaczen, i promocje które sa a za chwile ich nie ma. Czy naprawde nie potrafisz obiektywnie ocenic tej oferty i stwierdzic w sensie merytorycznym ze to shit? w porownaniu do rozwiazan innych opow na rynku? Takie traktowanie sprawia ze klinet swiadomy moze czuc sie traktowany jako rowny i rowniejszy. Ja jestem takim klientem i dla komfortu i spokoju sumienia wole dopłacac wiecej niz byc traktowany jak bydło [dla mnie tak Plus traktuje swoich klinetow na karte, ze wszystko kupia co im sie poda].

  • 0

    103.  2007-04-20 18:28:37

    nicram - ja spoiradycznie używam simplusa akurat, ale kiedy używam nie mam z tym problemu. Co znaczy w proównaniu do rozwiązań innych opów? jakich rozwiązań? ponawiam po raz kolejny pytanie - dlaczego debile użytkownicy ciągle używają simplusa skorpo to jest takie gówno?

  • 0

    104.  2007-04-20 18:29:58

    "dla mnie tak Plus traktuje swoich klinetow na karte, ze wszystko kupia co im sie poda" - wiesz co to znaczy co powiedziałeś? Nie że Plus kogoś trakutje, tylko traktuje bo ktoś jest tym kim mówisz ;-)

  • 0

    105.  2007-04-20 18:31:08

    świnia też zje wszystko co jej się poda... bo jest świnią i dlatego dostaje to co zjada...

  • 0

    106.  2007-04-20 18:42:36

    ja spoiradycznie używam simplusa akurat, to raz sporadycznie uzywasz;), a 2 to ja wogole nie rozumiem jak Ty nie mozesz prostych zasad załapać w konstrukcji pakietow i ich stopniu normalnego uzytkowania. To moja siostra co chodzi do 2 gimnazjum wie ze sim+ to g*wno i korzysta z Orange. Stwierdzila ze nie chciala by miec w Plusie kontaktow bo durne sa rozwiazania w pakietach [sim+], dziecko z 2 gimnazjum jest w stanie ta oferte ocenic, wlo wstydz sie;). dlaczego debile użytkownicy ciągle używają simplusa skorpo to jest takie gówno? Bo to jest Polska i ludzie leca na tandete i przyzwyczajenia sa do walkow, dlatego prostota i wygoda tak ich razi bo biora to za podpuche;).

  • 0

    107.  2007-04-20 18:46:09

    *105 Dlatego Plus na tym zeruje, na naiwnosci ludzi. Stad ludzie z sim+ ciesza sie z tych promocji.

  • 0

    108. ~hmmm  2007-04-20 19:10:50  host: 212.122.214.223

    @wlo no i tak traktuje Simplus swoich użytkowników. W końcu po coś się ma kabaret no nie ? Za sam system naliczania można ich nazwać Shitplus. Ba robią lepsze numery: 2 razy ukradli mi po parę złotych a oddali po kilku dniach gdy konto straciło ważność na wychodzące. To najgorsze badziewie, natomiast w systemie MIX za ich telefony przepłaca się średnio 300 złotych, czasem dwu- a nawet trzykrotnie. Ale reklama robi swoje... Zapytaj się użytkownika MIXa Plusa który MIX jest najlepszy :) A później zapytaj go jak to obliczył !! Wtedy zrozumiesz że ma coś z debila. Ostre ? Prawdziwe.

  • 0

    109. ~hmm  2007-04-20 19:15:48  host: 212.122.214.223

    Prawda jest taka że większość ludzi nie umie realnie ocenić "promocji". I prawda jest taka że Plus na tym żeruje. Nawet nazwy jego promocji wiele mówią "uczucie taniości". Plus ma najlepszy marketing i to im robi wynik, ten kabaret nakręcił im takie zyski że powinni mu chyba dożywotnią pensję już zafundować. A swoją drogą co to za kabaret co się w reklamie sprzedaje... Sorry...

  • 0

    110.  2007-04-20 22:12:59

    Przepraszam, ale pamiętam doskonale, że gdy w 2004 się 'mixowałem' to przy podpisywaniu umowy pan w garniturze powiedział, że po zakończeniu umowy będę mieć automatycznie sumplus, a tu siędowiaduję, że dopiero teraz jest taka 'promocja'. Czyżbym został oszukany ? Na szczęście jeszcze nie skończyuła mi się umowa, mam jeszcze jedno zasilenie... .

  • 0

    111. ~r  2007-04-20 22:33:50  host: chello087207229190.chello.pl

    #110: pewnie miałbyś simplusa tylko kasę by ukradli a tak będziesz miał simplusa i swoją kasę

  • 0

    112. ~tymis  2007-04-20 22:40:49  host: proxy4.tkdami.net

    O tym czy jakakolwiek oferta to dno decydują użytkownicy a nie opinie pod newsem. Nawet jeśli jest tu wiele krytycznych opinii to *WitekT już mówił, że osoby wypowiadające się tutaj nie są reprezentatywną grupą :-) Ja muszę się przyznać, że ci, których znam wciąż korzystają z Simplusa i są tego świadomi, mało tego, są zadowoleni. Mają prawo, ostatecznie to są ich pieniadze i mogą je wydać jak chcą :-) Inni, którzy nie byli zadowoleni są w TT, czy to coś złego? ;-)

  • 0

    113. ~Patrycjusz  2007-04-20 22:59:31  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    co za bezsens, myślałem że tak można już od dawna. Dno totalne ten Minus

  • 0

    114. ~jojo  2007-04-20 23:08:09  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    "tymis" jasne, że nie. takie urozmaicenie ofert jest świetne. Wprost nadaje smaczek. ;-)

  • 0

    115.  2007-04-20 23:21:39

    *112 Nie, nie jest to nic złego, bo życie to nie tylko telefonia komorkowa, dlatego wiekszosc [moze tylko jakas czesc] z ludzi nie wie nawet jaki ma plan taryfowy i gdzie? po ile do kogo płaci? i czy przez to ich zycie jest gorsze;-)?[no nie]. [P.S. zycie zawsze mozna sobie upraszczac:]]

  • 0

    116. ~  2007-04-21 13:21:57  host: ayq45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *107 - Nie zgadzam sie. Akurat mi Simplus z taryfa Team7 (swojaki + okresowe promocje w stylu darmowy numer, taniej w sieci itp) wychodzi najtaniej z wszystkich pre-paidow. Nie rozumiem tylko dlaczego nie mozna kupic pakietu danych (jak w Simdata). Bo tak naprawde to zasilam Simdate i nadmiar kasy przelewam na mojego Simplusa :) (Simdata to dla mnie alternatywa: pociag, awaria providera, brak pradu itp.) - AHA! No i brakuje konwersji z zachowaniem numeru :) Pozdrawiam :)

  • 0

    117. ~  2007-04-23 11:19:10  host: user222-074.satfilm.net.pl

    *nicram "[P.S. zycie zawsze mozna sobie upraszczac:]]" nie uwazam orange za uproszczeniem dwa razy chcieli mnie wyrolowac z oferta panie z call center wiec nie uwazam ze Orangutanek jest taki dobry. Jesli chodzi o Twoje sarkastyczne agressywne odpowiedzi to ciezko mi nie oprzec sie wrazeniu ze z Orange wiązą Cie jakieś bliższe relacje... A jak bys zwrócił uwage na kraj w jakim żyjesz to byś wiedział że wiekszość polaków wiąze z trudem koniec z końcem i takie beztroskie zycie jakie Ty propagujesz znaja tylko z Telewizji. Jak chcesz krytykować jakąś oferte to krytykuj konstruktywnie, a nie wyzywaj ludzi. Pozdrawiam:) Ps. A i nie dawaj swojej siostry jako przykład bo już Twoja postawa świadczy o tym, że jej opinia jest spaczona przez poglądy brata.

  • 0

    118.  2007-04-23 12:51:00

    najlepszy mix to era fun. Od zawsze. I hasła uczucie taniości(które jest w rezultacie tylko w nazwie) zwabi najmniej rozeznanych w rynku komórek.

  • 0

    119. ~tenidol  2007-04-23 22:25:39  host: 88.156.76.80

    Troche z innej beczki (ale tez o migracji srodkow). Polkomtel mnie WKU (a to nie jest skrot od wojskowa komisja uzupalnien;). W SSmanach zlikwidowali mi przenoszenie kasy miedzykartowe "Kargulow i Pawlakow". Napisali, ze to byla tylko promocja zakonczona 8.3.2007, a jak czytalem regulamin - miala sie konczyc chyba (jesli jeszcze pamietam) w sierpniu czy czerwcu, czy jakos tak :(

  • 0

    120. ~carlos  2007-04-24 22:08:32  host: apn-99-36.gprspla.plusgsm.pl

    zmiana taryfy z mix-a zawsze była i nie jest to żadna nowość.tylko jest jedna różnica - wtedy pieniądze przepadały a teraz zostają i tyle.Ktoś kto chce decydować z ludzi niech sam świadczy usługi telekomunikacyjne i wtedy się przekona co i ile można dać.Będą nowe taryfy i zobaczymy kto bedzie góra.Pozdro dla prostych zjadaczy chleba !!!

  • 0

    121.  2007-04-25 00:23:56

    *117wlo. Zostawie to bez komentarza:]. Ty masz swoja argumentacje, ja mam swoja, a ze moja nie działa na Ciebie, tak samo jak Twoja na mnie, to zamykam temat:].

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

egran5 | 2017-05-26 20:49:06

raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co


~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet