Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wprowadza taryfę "no limit" dla biznesu

Plus wprowadza taryfę "no limit" dla biznesu

WitekT 7 Lutego 2012 18:34

0 0
Sieć Plus od 6. lutego wprowadziła nową taryfę dostępną dla firm z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Do tego w taryfie zaszyty jest pakiet 5 GB transmisji danych.

Miesięczny abonament w taryfie Do Usług dla Firm 300 w ramach promocji Oferta S-Klasa Premium wynosi 300 zł netto. SMS-y i MMS-y są płatne odpowiednio po 0,18 zł i 0,33 zł.

Zobacz: regulamin promocji promocji Oferta S-Klasa Premium (plik .pdf; 262 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 112
  • 1

    104. ~  2012-02-08 15:06:52  host: 83.218.104.106

    do 102: a kto pisał że padły wszystkie 3 zasięgi? zasięg był - i napisałem o tym. Ale żadny kod nie działał - nie działały rozmowy smsy, transmisja - nic nie działało. I o tym napisałem. Zaś post nr 101 napisał ktoś inny... PS nie mam żadnych kompleksów

  • 0

    106.  2012-02-08 15:48:44

    ~95 wszystko zależy od tego jak korzystasz z telefonu, jest coś takiego jak wykorzystanie szablonów jak powiedzmy jesteś na konferencji/spotkaniu i weź tu przy takim abonamencie płać jeszcze dodatkowo :D

  • -1

    107. ~  2012-02-08 15:49:52  host: 89-69-70-80.dynamic.chello.pl

    @105, chyba nikt poza tobą tutaj się nie chwali niczym się nie dowartościowuje jak ty swoim Playem i 3 zasięgami:) Niektórym wystarczy jeden ale stabilny. Nie dość, że mało wiesz i nie rozumiesz słowa pisanego, to jeszcze jesteś naiwny wierząc, że rząd będzie na sobie oszczędzał. Załóż działalność i dokładaj do interesu, to przekonasz się ile twoja firma przetrwa. Koszty telefonów są znikome w porównaniu do reszty bandyckich podatków, które trzeba opłacać.

  • 1

    108. ~  2012-02-08 15:52:38  host: 89-69-70-80.dynamic.chello.pl

    @x; widzę, że zawsze uaktywniasz sie w newsach o Play a szczególnie jak jest o freshu. Teraz stałeś się też ekspertem od rynku biznesowego. Powiedz panom: Kulczykowi, Solorzowi, Sołowowi, że we freshu będa mieli taniej sms jak wykupią sobie pakiet 600sms, na pewno podziękują ci a kto wie może zatrudnią?

  • 0

    109. ~ala  2012-02-08 15:57:46  host: z12-13.opera-mini.net

    ale jaja, ten kto ma dochod kiludziesíeciu tys. Pierwszy ograniczy koszty*. *nie dotyczy prezesa.

  • 1

    111. ~Q  2012-02-08 17:24:35  host: static-223-197.is.net.pl

    jak czytem te bzdury, o ktorych pisze wiekszosc obecnych z x na czele to mnie ze smiechu skreca. Jesli wam sie wydaje, ze jak ktos duzo zarabia to nie patrzy na to ile za co placi to jestescie w wielkim bledzie :) TYLKO osoby patrzace na koszty prowadzenia firmy odnosza sukces. Ci, ktorym sie wydaje ze duzo zarabiaja to sobie wezma taryfe za 400 zeta bo bedzie fajny fon - oni szybko znikaja z rynku a za nimi podaza komornik.. Faktem jest, ze w firmach nie wysyla sie raczej SMS tylko po prostu dzwoni. SMS sa przede wszystkim dla mlodych, ktorzy lubia klepac na klawiaturze. Sam mialem za czasow Ery Nowy Pakiet Biznes Prestiz cena przed rabatem 380 netto ( po rabacie 195 netto ) z fajnym iPhone 4. W tej chwili po dokonaniu analizy nie wzialem zadnego telefony, abo zeszlo do 49 brutto bo sie okazalo, ze 80% rozmow mam w sieci T, do innych mi starcza 60 minut. Oszczedzam i wiem, ze dzieki temu mam na kilka flaszek whisky miesiecznie :) ekstra.

  • -1

    112. ~  2012-02-08 17:26:06  host: v04-16.opera-mini.net

    104@ Byłeś w czarnej dziurze :-P

  • -1

    114. ~  2012-02-08 17:49:06  host: afdl189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    300 to ja płacze ale w comgu dwuch-czech roków a nie tak ot za nic miesiąc w miesiąc

  • 2

    115. ~  2012-02-08 17:56:07  host: z15-09.opera-mini.net

    dla firm i tak najlepsza oferte ma tmobile. Play jest dla straganiarzy a powazny biznes idzie do tmobile

  • 1

    116. ~mark  2012-02-09 14:30:33  host: abma109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @114. a dobrze "paczysz" /:)

  • 0

    117.  2012-02-09 19:38:39

    wy tu o pierdołach, zasięgu, a wystarczy, ze jakiś debil przypadkiem przycisk nie ten naciśnie i będzie po wszystkim... Ludzie! Jak nie macie gdzie szukać argumentów, to może weźcie się do jakiejś roboty? Ja mam klientów w róznych sieciach, ostatnio jeden zmienił numery - przeszedł do orange - nie dlatego, ze taniej, - bo by numery zostawił - przeszedł, zeby wuiierzyciele chociaż na chwilę dali mu spokój ;-) Mam też jednego - nie klienta - raczej firmę, z którą mamy wspólnych klentów i stąd mamy kontakt bo wzajemnie mamy do siebie zaufanie i polecamy wzajemnie klientów... Przeniósł numer do Play - tylko dlatego, że dostanie minuty za odbieranie telefonów - mówi to wprost - bo 10 razy więcej odbiera niż sam dzwoni - nie wi co ma robić z minutami teraz... Tak więc zależy co komu potrzebne i gdzie kto widzi interes... I niech sobie ma!

  • 0

    118.  2012-02-09 19:41:16

    A pieprzenie, ze ja mam lepiej niż ty jest głupim pieprzeniem tylko. Ja mam 25-letni kalkulator np. I mam z tego powodu płakać? Mało kto korzysta z programowalnych kalkulatorów - mam się czuć lepiej z tego powodu? Co więcej - nie mogę znaleźć w sklepach co najmniej takiego samego, a chętnie bym kupił nowy...

  • 0

    119. ~phi  2012-02-10 20:57:36  host: 89-72-108-255.dynamic.chello.pl

    @118 - z tym będziesz miał problem. Mam programowalnego HP w odwrotnej polskiej notacji i jest to sprzęt nie do zdobycia, nawet na Allegro. Prościej kupić telefon z biznesową taryfą w plusie niż taki sprzęt. Poważnie!

  • 0

    120.  2012-02-11 21:09:19

    #87 WitekT "podchodzę z dobrą wolą chcąc wyjaśnić sytuację, a Ty to ignorujesz. Przykre to." Owszem, przykre, ale to, co juz poruszylem w #84. Pragniecie by uwag odnosnie portalu nie zamieszczac pod newsami. Zamiast odpowiadać tutaj napisalem wiec na priv i kolejny raz zostalo to olane. Zgadzam sie wiec z Twoim stwierdzeniem o inflacji slow. Dotyczy to "chcialem wyjasnic" i "przykre"...

  • 0

    121.  2012-02-13 11:38:09

    a-go: olane powiadasz... Wybacz, ale ja nie pracuję 24/7 i nie wymagaj ode mnie natychmiastowej odpowiedzi. Twój post widziałem, analizuję i dostaniesz na niego odpowiedź.

  • 0

    122. ~a-go  2012-02-13 12:00:15  host: ho180.polimex-mostostal.pl

    @WitekT Podobnie jak i ja nie siedze na telepolis 24/7, a jednak skomentowales moj bark natychmiastowej odpowiedzi jako "przykre". Napisalem na priv 8 lutego, skomentowalem 11, po 3 dniach. Odpowiedz nie wymagala przebywania w pracy 24/7 :)

  • 0

    123.  2012-02-13 12:12:03

    a-go: ja nie skomentowałem Twojego braku natychmiastowej odpowiedzi jako "przykre", tylko fakt, że nie chcesz dalej dyskutować. Widzisz różnicę? Co do odpowiedzi - już ją masz w skrzynce.

  • 1

    124. ~mati  2012-02-13 12:49:17  host: evs173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus zawsze był maszynką do zarabiania pieniędzy. Można powiedziec, że jak tak jak wszystkie firmy, tylko że tylko tam widać to gołym okiem. Odpowiedź na ofertę konkurencji zawsze jakaś tam jest, ale tylko wtedy gdy konkurencja podbiera coraz więcej klientów. W tym przypadku jest podobnie, niby to odpowiedź na playowego VIP'a, ale i abo droższe i do tego za sms/mms normalnie się płaci. Z każdej strony jakby nie spojrzeć drożej.

  • 0

    125.  2012-04-06 00:43:32

    taj

  • 0

    126.  2012-04-06 00:45:53

    Bop plus to największe ZŁODZIEJE!!!

Dodaj swoją opinię