Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus wprowadza Plush Mix

Plus wprowadza Plush Mix

LuiN 20 Października 2014 12:44

16 13

Od 20. października dostępna jest nowa oferta Plush Mix, która oprócz dostępu do nielimitowanych połączeń, wiadomości i dużych paczek danych daje możliwość nabycia telefonu.




W zależności od wybranej kwoty miesięcznego doładowania, klienci mają do wyboru pakiety usług zawierające:

  • rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu za 60 zł,
  • rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu za 50 zł,
  • same rozmowy w niższych doładowaniach za 30 i 40 zł.

Pakiety kontraktowe to kwota pobierana z każdego doładowania kontraktowego i wyższego, natomiast pakiety cykliczne odnawiane są niezależne od częstotliwości doładowań kontraktowych co 30 dni. Pakiety mogą być wyłączane i zmieniane - nie ma obowiązku utrzymywania ich przez całą umowę.


Minimalna kwota doładowania 30 zł 40 zł 50 zł 60 zł
Pakiet kontraktowy
(do wszystkich sieci komórkowych)
300 minut (15 zł) Rozmowy bez limitu (35 zł)
Pakiet cykliczny - SMS-y - Bez limitu do wszystkich sieci (10 zł)
Pakiet cykliczny - 1 GB - 10 zł
Łączny koszt usług 15 zł 35 zł 45 zł 55 zł

Wśród dodatkowych pakietów cyklicznych dostępne są:
  • 1 GB za 15 zł,
  • 2 GB za 25 zł,
  • SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 10 zł,
  • 200 minut na stacjonarne za 5 zł.

Nowa oferta Plush Mix dostępna jest w wariancie z kontraktem elastycznym jak i w wersji standardowej, przy czym w kontrakcie elastycznym dostępne są niższe ceny telefonów.
,br> Osoby decydujące się na umowę bez telefonu otrzymują bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego, a sama umowa jest krótsza i wynosi 18 doładowań. Dla klientów przenoszących numer została przygotowana promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.


W każdym z planów taryfowych nie są pobierane opłaty za transmisję danych w obrębie mobilnego Facebooka i Instagramu.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Jak oceniasz ofertę Plush Mix?

Bardzo atrakcyjna
11.33%
Atrakcyjna
13.09%
Nie wyróżnia się
15.82%
Mało atrakcyjna
19.34%
Bardzo mało atrakcyjna
35.55%
Nie mam zdania
4.88%

Wszystkich głosujących: 512


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plush | plush mix

w sumie: 37
  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    18. ~qae  2014-10-20 18:22:16  host: 92.60.132.22

    Nie ma co narzekac, jesli ktos nie potrzebuje neta, nie pisze smsow i potrzebuje rozmow i nowego telefonu to mysle ze to jest najlepszy mix w Polsce :) Ale ja i tak nie skorzystam :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    19. ~Kuzyn1920  2014-10-20 18:42:27  host: 92.60.132.22

    Jak zawsze mnóstwo krzykaczy, zaczekajcie na regulamin i tyle!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    20.  2014-10-20 19:39:35

    @18 Jak ktoś nie potrzebuje. neta to na cholere mu nowy smartfon w mixie? Do rozmów bierze się Nokie 101 za 99 zł, w sklepie rtv.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    21. ~ciekawy  2014-10-20 19:47:50  host: n20-04-03.opera-mini.net

    @20, może ty bierzesz do rozmów nokie 101 a innym pozwól decydować i nie medrkuj tutaj bo wcale ci to nie wychodzi. Takie rady zatrzymaj. Znajomych i rodziny

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    22. ~Kuzyn1920  2014-10-20 20:01:35  host: 92.60.132.22

    W tym MIX jest 4000MMS do PLUSA, WOW O_o... Dobrze że jedynym pakietem który trzeba miec to Pakiet kontraktowy, pozostałych mieć nie trzeba. A i Facebook za free dla gimbazy rozwiązanie dobre, nawet bardzo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23. ~Grube LOLO  2014-10-20 20:24:30  host: 89-77-154-181.dynamic.chello.pl

    ojojoj, fb i ins za darmo? i 1 gigs na reszte? hmmm. lejek jest? kiedyś w mixie można było w razie czego dokupić pakiety - są jeszcze????

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24. ~Kuzyn1920  2014-10-20 20:30:50  host: 92.60.132.22

    @lolo widziałem regulamin chwile temu, nie musisz korzystać z żadnego pakietu, Twoja sprawa co uruchomisz , pakiety neta NONSTOP z lejkiem do 32kbps. mozesz mieć 30 do wydzwonienia jak chcesz lub mozesz uruchamiac pakiety.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    25.  2014-10-20 20:36:27

    Ceny telefonów tyłka nie urywają, nie mniej jest rzesza ludzi wybierających ten typ umów. Można by się pokusić o jakieś zestawienie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26. ~qae  2014-10-20 20:39:38  host: 92.60.132.22

    po sprawdzeniu mixow dostepnych w polsce to teraz plus wychodzi najtaniej. jak ktos chce bez limitow rozmowy, smsy i neta 1 gb to w plusie to jest za 55 zl, w plaju to jest za 100 zl, w orange za 90 zl a t-mobile nie ma takiego mixa :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    27.  2014-10-20 20:54:55

    Czy jednak kryterium no limit jest najlepszym kryterium oceny dla mixów?

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    28. ~pabloki  2014-10-20 22:42:51  host: public-gprs516803.centertel.pl

    chyba słaby ten mix skoro mozna mieć za 49,90 no limit voice all, sms,mms z telefonem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    29. ~Marcoo  2014-10-20 23:33:44  host: 89-70-129-70.dynamic.chello.pl

    A ja chciałbym wiedzieć czy osoby uparte na no-limit rzeczywiście aż tyle wykorzystują rozmów smsów internetu , że no limit jest im tak potrzebny czy to tylko "tak na wszelki" albo dla szpanu.

    Dla mnie oferta jest słaba - tańszy no limit jest w nju a ceny telefonów jak ktoś wyżej wspomniał nie powalają zresztą po co teraz do licha pchać się w umowę na 2 lata z kiepską ofertą , telefonem wartym kilka set złotych mniej kiedy oferta w ciągu 2 lat u każdego operatora zmieni się 4 i więcej razy zawsze na lepsze i potem będą ludzie płakać a ja płacę 120 zł w plushu i mam tylko 1GB neta a ty masz za 30 zł 5 GB .

    Aktualnie przykładowo w plush vs nju no limit + lg g2=
    koszt za 2 lata plush = 2260zł (telefon 100zł +12 miesiecyx60zł + 12 x120zł) do tego umowa 2 letnia
    Nju (umowa tylko na miesiąc, telefon kupisz sobie jaki chcesz) = 1636 zł (telefon lg g2 700zł+24 miesiące no limit all za 39zł) do tego w nju oferta jeszcze kilka razy za ten czas ulegnie poprawie a więc koszta będą jeszcze mniejsze.

    Tak czy owak uważam, że większość osób nie potrafi dobrać do siebie oferty i pcha się w "tanie" telefony w abonamentach z no limitem rozmów i sms gdzie potem nie wykorzystają nawet 200 minut w miesiącu ale mam "no limit" jest super nie? Nw co w tym fajnego , że płacę więcej za coś z czego nie korzystam a może z ograniczonej liczby telefonów do wyboru w abonamencie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    30. ~amigo  2014-10-21 09:11:44  host: host-89-230-32-250.dynamic.mm.pl

    Virgin Mobile za 29 zł mamy 300 minut do wszystkich + SMS no limit + 4 GB internetu za darmo i to wszystko bez umowy, a w skali 24 miesięcy wychodzi = 696 zł hehe

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    31. ~tata  2014-10-21 09:55:40  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    abonament na karte z co miesieczna obowiazkowa platnoscia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    32.  2014-10-21 09:56:20

    @30 masz rację, za 700 to można wyrwać coś zmacznie lepszego niż w tej ofercie proponowane. Tylko że tam działa psychologia i siła przyzwyczajeń, czyli "co ja mam płacić 700 za telefon jak od 1998 za 1zł dostawałem". Plus zawsze po mistrzowsku grał na przyzwyczajeniach klientów, ma też najbardziej wartościową grupę wiekową, czyli między 30-50 lat. Tacy ludzie na hasło Virgin Mobile odpowiedzą "że co?" i nigdy tam nr nie przeniosą. Oczywiście mówie o przeciętnych Kowalskich nie interesujących się branżą telekomunikacyjną i nie chce za moment czytać komentarza "a ja mam 35 i nr w Virgin".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Daria27  2014-10-21 18:46:07  host: dtb135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dostałam dziś telefon służbowy w sieci Plus (ten operator wygrał przetarg) i niestety zasięg jest tragiczny w mojej lokalizacji, bo 1kreska na 5 lub 3 na dworzu. W firmie, która mieści się w mieście jest bardzo dobry zasięg i hd voice chyba działa, ale u mnie na wsi to tragedia. Plusa nie można przełączyć na nadajniki T-Mobile ? Gdzie się zgłasza brak zasięgu sieci Plus? Z góry dziękuję za odpowiedź. ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    34. ~  2014-10-21 19:01:34  host: n16-07-07.opera-mini.net

    33, nie przełączysz Plusa na nadajniki T ani T na nadajniki Plusa, to tylko w PLAY jest możliwe

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    35. ~Olo  2014-10-23 20:26:58  host: 078088058031.bielskobiala.vectranet.pl

    I całkiem sensownie to wygląda. Telefony "na stanie" też powinny się znaleźć w dobrej cenie, więc wróżę Plushowi kilka dobrych miesięcy na rynku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    36.  2014-10-23 22:28:37

    @32 Zapominasz o tym, że wielu mixowców to lokalizacje, gdzie NetWorks robi wielką łaskę, a o zasięgu Playa (Virgin) słyszeli tylko w TV. Jeśli nie ma innego wyboru, to jest to jeden z najlepszych możliwych wyborów. Plus nie jest najtańszy, ale też w wielu lokalizacjach jest bezcenny.