Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus w ofercie ma cztery smartfony z LTE [wideo]

Plus w ofercie ma cztery smartfony z LTE [wideo]

WitekT 7 Lutego 2013 11:39

2 1

W nowej ofercie Plusa - Oszczędzasz, Masz, Gadasz - będą dwa wiodące modele smartfonów z LTE. W promocji będą dostępne cztery.

Zobacz: Plus rusza z nowymi promocjami i smartfonami LTE.

Dwa podstawowe modele to Nokia Lumia 820 oraz Samsung I9300 Galaxy S III w wersji z LTE. Dodatkowo, kupić będzie można Nokię Lumia 920 oraz Samsunga Galaxy Note II w wersji LTE. Kolejne mają pojawić się już po targach MWC w Barcelonie.

Na razie w ofercie są telefony z wyższej półki. Operator przewiduje, że w II połowie roku producenci zaczną dostarczać smartfony ze średniej półki.

Klienci Plusa korzystający ze smartfonów zużywają około 200 MB, a ci bardziej zaawansowani - powyżej 300 MB.




Niedługo rozszerzony zostanie też promocja Oba Ma. Na razie dostępne są w niej zestawy telefonów z tabletem GoClever i Samsung.

Oferta okazała się prawdziwym sukcesem, baza bardzo ładnie przyrosła nam dzięki tej promocji - powiedziała Katarzyna Sheer, która w Polkomtelu odpowiada za rynek konsumencki.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus

w sumie: 17
  • 2

    1. ~on  2013-02-07 12:00:14  host: ip-78-30-93-123.free.aero2.net.pl

    W II połowie....czego?

  • 2

    2. ~zaba102  2013-02-07 12:01:15  host: 87-207-74-212.dynamic.chello.pl

    wiadomo coś ta temat cen tych telefonów w konkretnych taryfach?

  • 1

    3.  2013-02-07 12:07:58

    Tu masz z Galaxy SII LTE - http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stores/servlet/SiPhoneOfferVi ew?categoryId=1000000013&productId=1000143827&catalogId= 1000000002&storeId=10001&tariffId=RL&promotionAAId=& amp;promotionId=1000016597&productType=PHONE&viewId=0&am p;masterCategoryId=1000000010

  • 1

    4.  2013-02-07 12:08:59

    Mnie bardziej interesuje czy jest taka opcja, aby uruchomić usługę LTE na swoim numerze abonamentowym jeśli posiadam już własny telefon z LTE...

  • 0

    5. ~  2013-02-07 12:28:33  host: v59-12.opera-mini.net

    Usim lte 01 i bedzie dzialac

  • 0

    6.  2013-02-07 12:29:36

    No tak jest w przypadku iPlus, bo sam to przerabiałem, wymienili mi SIM na USIM, ale czy tak samo jest w abonamencie głosowym?

  • 0

    7. ~ggyyuuiioo  2013-02-07 12:35:18  host: ip-151-248-44-227.free.aero2.net.pl

    To ja chba jestem Expertem bo w smartfonie zużywam po 5gb miesięcznie oczywiście z Aero!!

  • 0

    8. ~  2013-02-07 12:43:28  host: v20-14.opera-mini.net

    4, zmiana karty w salonie na USIM

  • 1

    9. ~Siekiera  2013-02-07 13:00:08  host: dynamic-78-8-17-222.ssp.dialog.net.pl

    mnie bardziej interesowała by rozpiska wszystkich telefonów mógłby ktoś podrzucic linka jakby znalazł

  • 0

    10. ~jasne  2013-02-07 14:14:23  host: 89-70-122-75.dynamic.chello.pl

    Takie pierd.... Kazdy jest swiadomy ze jak przekroczy limit w jeden dzien to nie ma nic a jak ma chorą umowe to bedzie płacił chore opłaty !

  • 0

    11. ~Jacek  2013-02-07 14:29:23  host: aduk212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dane o zużywaniu transferu są wzięte z sufitu. Pakiet 1.7 GB wystarcza mi w smartfonie na 2 tygodnie, i to tylko dlatego, że ograniczam multimedia (streaming muzyki, youtube).

  • 0

    12.  2013-02-07 15:06:55

    ja w telefonie wykorzystuje ok 2 GB czyli tyle ile mam w abonamencie. Więc nie wiem dlaczego piszą że 300 MB wykorzystują ludzie w smartfonach.

  • 0

    13. ~cin&cin  2013-02-07 15:34:39  host: ip-94-42-247-123.multimo.pl

    baza bardzo ładnie przyrosła nam - nie, nie mogę ...

  • 0

    14.  2013-02-07 16:56:18

    No i niestety, rozmawiałem z konsultantem i sama wymiana SIM na USIM nic nie da. Potrzebna jest taryfa w ktorej jest dostęp dp sieci LTE, a stare taryfy na razie tego nie mają i nie wiadomo czy będą miały.

  • 0

    15.  2013-02-08 11:33:01

    prezes nie każdy użytkownik wykorzysta 2 GB. Na jednego takiego co wyciągnie 2GB przypada 10 którzy wyciągną 20MB i to na zasadzie że smart sam się połączy z netem i już średnia wychodzi jak wychodzi...

  • 0

    16.  2013-02-08 11:34:14

    a reklama bardzo fajna. Dobre pomysły ma ta ich nowa agencja reklamowa.

  • 0

    17. ~gmo zabija dna  2013-02-09 00:29:24  host: s11-03.opera-mini.net

    prezes 20 mb to pierniecie ja zuzywam 10 gb srednio nawigacja plus utube plus gadanie na skype zeby omijac te tryliny ktore sie placi za rozmowy

Dodaj swoją opinię