Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

orson_dzi 8 Kwietnia 2015 14:48

17 8

Plus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfortem prowadzonych rozmów.



W pierwszym etapie, pod koniec 2014 roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej dziś już, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju.




Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: hd voice | plus

w sumie: 75
  • 0

    56. ~Ice  2015-04-09 17:00:56  host: n05-06-08.opera-mini.net

    wlo, jeżeli chodzi o taryfy firmowe, to w jakiej kwocie Cie interesuje, z telefonem czy bez?

  • -4

    57.  2015-04-09 17:03:51

    Ogólnodostępna oferta przedłużeniowa - ze strony, od grudnia co najmniej - za 69,99 nielimitowane komórki, esemesy/ememesy, stacjonarne, pakiet non stop 5,5 GB, pakiet roamingowy 150 MB, pakiet roamingowy 120 jednostek (minuty/wiadomości - wysłane/odebrane)... Ty jesteś pewien, że z Plusem rozmawiałeś?

  • -4

    58.  2015-04-09 17:04:12

    56 - oczywiście bez ;-)

  • -1

    59. ~  2015-04-09 17:04:53  host: n05-06-08.opera-mini.net

    @wlo, oto wykaz ofert dla firm:
    za 29zł netto dostajemy to co normalnie za 39 zł netto z internetem 2.1 GB (standardowo 1.5 GB). Czym większy abo tym więcej dodatkowego internetu dostajemy.

    Przy abo za 39 zł netto po rabacie internetu będzie już 2.8 GB dodatkowo zamiast 100 minut na połączenia międzynarodowe dostajemy 150 albo 160, odbieranie w UE bez limitu.

    Abo 49 zł netto po rabacie, internet 3.5 GB, 210 minut na połączenia międzynarodowe, 210 minut w roamingu UE, odbieranie w UE za free bez limitu

  • -4

    60.  2015-04-09 17:09:35

    59 - ja wiem ;-) Mam opiekuna! Opiekunkę raczej, miłą...

  • -2

    61. ~  2015-04-09 17:09:36  host: n05-06-08.opera-mini.net

    wlo,
    jeżeli nie potrzebujesz do UE, to za 39 zł brutto: no limit voice, sms/mms w PL +2,8GB

  • 1

    62. ~Ice  2015-04-09 17:10:24  host: n05-06-08.opera-mini.net

    60, myślałem, że skoro pytasz, to nie wiesz. Szkoda moich palców ;)

  • -4

    63.  2015-04-09 17:11:59

    62 - pytam? Gdzie? Kpię sobie z gościa ;-)

  • 2

    64.  2015-04-09 20:13:46

    @57 to było ze 2 miesiące temu może... Wiesz, od tej pory mam ich kompletnie w nosie, w czerwcu mi się kończy umowa i będzie adios.

  • -5

    65.  2015-04-09 21:25:30

    Mie zupełnie nie obchodzi czy masz ich w nosie czy w uchu... Wiem, że bujasz... w obłokach ;-) Kłamiesz wręcz.

  • -1

    66. ~Jakub  2015-04-09 22:55:56  host: 89-67-95-122.dynamic.chello.pl

    Nowa oferta plusa nie jest zła, powiedziałbym że porównywalna.. to że wzięliście jakiś czas temu do kitu umowę na kilka lat to sorry - teraz jest ok ;) Co do jakości to jeżeli chodzi o Mazowieckie i Lubelskie Plus nie ma sobie równych. O ile w Mazowieckim T-Mobile i Plus są na tym samym poziomie, to w Lubelskim T-Mobile jest... no takie sobie ;) (południe od lublina)

    Pozdrawiam i wejdźcie na strone plusa, nie jest tak źle ;)

  • 1

    67.  2015-04-10 10:03:33

    @65 co zyskuję kłamiąc na forum internetowym ?

  • -3

    68.  2015-04-10 10:51:30

    Spajro - nie wiem. Może nie kłamiesz świadomie, może mówili Ci o innej ofercie a sam nie wiedziałeś czego słuchasz? Nie wiem. Wiem, że nie jest możliwe, ani 2, ani 4, ani 6 miesięcy temu, żeby w cenie abonamentu 69,99 zł i bez t elefonu do tego nie było wszystkiego bez limitu - co najmniej, bo są też "dodatki" roamingowe i to od dawna ;-)

  • -3

    69.  2015-04-10 10:54:04

    No i dlaczego miałbyś coś zyskiwać? Kłamać można ot tak - po prostu przecież. Dla satysfakcji chociażby, głupiej satysfakcji, że się komuś "dokopało". Tylko czy na pewno? Sam widzisz przecież ofertę oficjalną... Chcesz, to Ci podeślę plik z regulaminem sprzed roku - na dowód tego, ze nieprawdą jest to co powiedziałeś.

  • -3

    70.  2015-04-10 10:59:07

    Inaczej - że może rok temu rozmawiałeś o przedłużeniu - bo wtedy rzeczywiście 6,99 za stacjonarne chcieli.

  • -3

    71.  2015-04-10 11:07:29

    Mam co prawda dokument z 20.12.2014, gdzie za 69,99 daja nielimitowane komórki i stacjonarne za 6,99 ale 3,3 GB w tym jest. No i zaraz po świętach przedłużałem umowę osobie z rodziny - dostała za niższą cenę (49,99) nielimitowane stacjonarne ;-)

  • 0

    72. ~Piotr  2015-04-13 20:58:24  host: 088156227009.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    I to jest news. Teraz już wiem, czemu mi się połączenia w sieci poprawiły. Jak ktoś ma dobrze wyczulony słuch, to takie rzeczy się słyszy. A od tygodnia miałem zagadkę :)

  • -1

    73. ~SL  2015-04-13 23:04:17  host: ip-37-152-19-55.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Potwierdzam. HD voice dziala takze w 2G. Ale musi byc silny sygnal..

  • 0

    74. ~Tytus  2015-04-15 09:18:23  host: 212.160.187.202

    Plus pracuje nad rozwojem nie tylko LTE ale i o telefonii nie zapomina, zapewniając najwyższą jakość połączeń. Będąc klientem takie newsy lubię czytać.

  • 0

    75. ~Yulius  2015-04-16 08:14:10  host: bws5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HD Voice "zaliczony". Ja osobiście czekam na VoLTE, które Plus ostatnio testował i to z powodzeniem. Ta usługa ma duże możliwości i pozwoli na kolejny mały przełom w tej branży.

Dodaj swoją opinię