Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: U konkurencji przepłacasz

Plus: U konkurencji przepłacasz

LuiN 1 Sierpnia 2016 20:46

6 20

Sieć Plus ruszyła z kolejną kampanią reklamową oferty SmartDom, w której przekonuje, że klienci konkurencji przepłacają.



Jeśli masz telewizję w Cyfrowym Polsacie, abonament w Plusie dostaniesz za pół ceny - przekonuje lektor w reklamie. Jako zobrazowanie konkurencji w spocie wykorzystano fioletowy salon bliżej nieznanego operatora ;-).


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | smartdom

w sumie: 83
  • 0

    66.  2016-08-02 10:55:38

    gdzie jest PLUS.
    WYNIKI RANKINGU dla testów w dniach: 01.07.2016 - 31.07.2016
    http://tlp.is/58a

  • 0

    67.  2016-08-02 10:56:43

    Hotelarz, ale ja ze wsi robię test!
    Dokładnie, miasteczko 2000 mieszkańców 15km od Krosna

  • 0

    68. ~Hotelarz  2016-08-02 11:02:12  host: apn-31-2-38-236.dynamic.gprs.plus.pl

    SACZI - A ja ze wsi 200 mieszkańców, ale może dlatego, że u mnie w okolicy prawie każdy używa Plusa i sieć nie wyrabia. Nie wiem czemu, ale do LTE się nie mogę zalogować, zrobiłem już zgłoszenia wszędzie -77dBm siła sygnału, włączone jest LTE.

  • 0

    69. ~Henio  2016-08-02 11:23:55  host: agde62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więc na przykładzie mojego regionu i miejscowości ADAMOWO,ADMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, gmina Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie na 50% terenu kraju poza większymi miastami, wioskami mamy albo zasięg NetWorks! albo Plus, jakieś 2% nie ma zasięgu tego i tego, czyli wcale, no sieć komórkowa Play korzysta z romaningu tego i tego ma swoje nadajniki to ma ten zasięg największy, ale trzeba pstrykać non stop w telefonie i przełączać. A tak jest jedna wielka lipa! Z tych 50%, jakieś 30% jest tylko sam zasięg NetWorks!, 20% tylko sam zasięg Plus.
    Zmieni ktoś to w końcu, żeby wszystkie sieci miały miej więcej pełny i miej więcej równy zasięg obejmujący jak największą powierzchnię kraju!!!!! A nie jak jest teraz u mnie ,że brak jest tylko sieci PLUS, a 20 km lub więcej jest samo NetWorks! Taki jest obecny stan i nikt tego nie zmienia;

  • 0

    70. ~Henio  2016-08-02 11:29:04  host: agde62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to wszystko napisałem o samym zasięgu podstawowym GSM, którego nie ma wcale w niektórych miejscach kraju, a w chwili obecnej na pierwszej pozycji bez całkowitego zasięgu GSM liderem jest tylko sieć Plus, nie wspominając już o jakimś LTE, który w wielu regionach jest marzeniem!! Jak są podstawowe problemy z wynajdywaniem niektórych sieci w telefonie w szczególności sieci PLUS, która w tym przoduje;

  • 0

    71.  2016-08-02 11:48:54

    @68 zmień APN

  • 0

    72. ~Henio  2016-08-02 11:49:49  host: agcb98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więc zasięg ogólny całkowity poszczególnych głównych operatorów komórkowych na terenie całego kraju, z miejscami na podium na dzień dzisiejszy z uwzględnieniem NetWorks!, bo trzech głownych operatorów z tego korzysta i da dzwonić:

    1. PLAY------------------------------------- w przybliżeniu około 97% powierzchni kraju obejmuje zasięgiem i da dzwonić;
    2. ORANGE i T-MOBILE razem------ w przybliżeniu około 80% powierzchni kraju obejmuje zasięgiem i da dzwonić;
    3. PLUS-------------------------------------- w przybliżeniu tylko około 70% powierzchni kraju obejmuje zasięgiem,
    jest w ogóle ten zasięg i da dzwonić;

    Więc najgorszy wynik PLUS jest faktem i jego obecny najmarniejszy zasięg w kraju.

  • 0

    73.  2016-08-02 13:11:46

    @63
    Wprawdzie nie mam jabłuszka, ale i na dolnej półce nie jest źle ;-)
    http://tlp.is/aqh

  • -1

    74. ~Monik  2016-08-02 15:04:18  host: public-gprs198865.centertel.pl

    Hehe, "fioletowy salon bliżej nieznanego operatora". Jasne :) A tak swoją drogą to prawdą jest, że w pakiecie z innymi usługami wychodzi bardzo korzystnie. Ja mam numer w Plusie, do tego TV i cena za zestaw jest rzeczywiście korzystna.

  • -1

    75. ~Monik  2016-08-02 15:37:42  host: office.yoda.pl

    Hehe, "fioletowy salon bliżej nieznanego operatora". Jasne :) A tak swoją drogą to prawdą jest, że w pakiecie z innymi usługami wychodzi bardzo korzystnie. Ja mam numer w Plusie, do tego TV i cena za zestaw jest rzeczywiście korzystna.

  • -1

    76. ~Sesek  2016-08-02 15:38:11  host: office.yoda.pl

    Mam cyfrowy Polsat i Smart Dom - potwierdzam, że opłaca się brać w pakiecie. Zwłaszcza jeśli ktoś korzysta z pełnego spektrum mediów - telewizja, internet, telefonia. W łączonym rzeczywiście jest taniej :)

  • 0

    77. ~Henio  2016-08-02 21:40:43  host: agcb98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @74,75,76;
    Trzeba mieć możliwość tego wzięcia, ale jak sieć PLUS wszystko robi, żebym takiej możliwości nie miał, brak podstawowego zasięgu GSM w telefonie w mojej lokalizacji, nie wynajduje sieci Plus i nikt nie chce dorzucić na nadajnik u mnie znajdujący Plus!!!!!

  • 0

    78. ~ola  2016-08-03 12:19:13  host: ip-37-248-158-108.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    ależ wolę przepłacać, jak widze to http://tlp.is/aqt

  • 1

    79. ~Ludo  2016-08-03 13:23:06  host: 078088028214.dynamic-ra-05.vectranet.pl

    Dziwne, ja tam mam Plusa i z zasiegiem problemów nie kojarzę. Nawet jestem na tyle zadowolony, że planuję sobie net mobilny od nich wziąć...

  • 0

    80. ~Monika  2016-08-03 14:43:30  host: user-31-174-209-229.play-internet.pl

    A ja tam mam SmartDom - telewizje, internet, telefon - i jestem zadowolona. Jak kupowałam to była to najlepsza oferta na rynku i nie narzekam, ani na telewizję, ani na Internet - zasięg prawie w każdym miejscu, mam mobilny modem, a i z telefonem nie mam problemu - nie wiem zatem skąd te wszystkie uwagi krytyczne.

  • 0

    81. ~Dinks  2016-08-03 20:39:35  host: abhp228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja czekam na koniec umowy z obecnym operatorem i na pewno przechodzę na smartdom. Opłaca się i nie ma co tu dyskutować.

  • 0

    82. ~Punk  2016-08-04 18:06:38  host: apn-95-40-1-91.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja odwrotnie uciekam od SmartDOM`u bo przy przedłużeniu umowy sprzęt tylko na raty i oferta gorsza niż u konkurencji jak bym brał sam internet np NJU Mobile 40 GB za 29 zł, a w Plusie jedyne 49 zł tylko sim.

  • 0

    83. ~Punk  2016-08-04 18:48:28  host: user-94-254-179-79.play-internet.pl

    Wynik LTE z Play`a
    http://tlp.is/ar7

  • 1

    84. ~  2016-08-04 19:32:25  host: apn-77-112-115-112.dynamic.gprs.plus.pl

    82, a może zwyczajnie jesteś idiotą? Jakieś dwa tygodnie temu przedłużałem umowę z Plusem - samodzielną, nie SmartDom. Za 9,99 zł 20 GB miesięcznie, a za 19,99 - 40 GB i nielimitowane LTE.

  • 0

    85.  2016-08-04 20:25:01

    @41 - też o tym czytałem ale nie wypowiedział się nikt kto bezpośrednio był tą przykrą niespodzianką dotknięty, może znajdzie się ktoś i rozwinie ten temat? Sam myślałem o przejściu do Plusa ale odstraszają mnie dwa tematy: tylko 2G w mojej okolicy i rzeczona niespodzianka przy wygaśnięciu umowy na którąkolwiek z 3 usług...

Dodaj swoją opinię