Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus tnie abonament głosowy dla kupujących Plus Internet [wideo]

Plus tnie abonament głosowy dla kupujących Plus Internet [wideo]

WitekT 23 Sierpnia 2013 11:45

15 2

Od 23. sierpnia abonament telefoniczny w Plusie może być obcięty o połowę, a w przypadku miksa każde doładowanie kontraktowe podwojone. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych, jak i przedłużających umowę, którzy jednocześnie skorzystają z oferty internetowej Plusa w taryfie za minimum 49,90 zł.

plus mix z internetemm plus abo z internetemm

W przypadku skorzystania z oferty internetowej za minimum 59,90 zł i podpisania umowy w Plus Abonament na dwa lata klient otrzyma 50% upustu przez 24 miesiące, natomiast przy zakupie internetu za 49,90 zł, to upustu ten będzie obowiązywał przez 12 miesięcy. W przypadku ofert Plus Mix na 24 kontraktowe doładowania, podwojone zostaną 24 doładowania gdy klient jednocześnie skorzystania z oferty internetowej za 59,90 zł, natomiast jeśli zakupi internet za 49,90 zł podwojone zostanie 12 doładowań.

Zobacz: Darmowe strony www i YouTube w Plus Internet.




By skorzystać z promocji i mieć obniżony o połowę abonament lub podwajane doładowania, okres między zawarciem obu umów na usługi głosowe i internet, nie może być dłuższy niż 15 dni. Nie ma znaczenia która umowa będzie podpisana jako pierwsza - czy na internet, czy na telefon.

Jak oceniasz ofertę Plusa z 50-proc. zniżką abonamentu przy zakupie Internetu?

Bardzo atrakcyjna
30.20%
Atrakcyjna
20.13%
Nie wyróżnia się
11.63%
Mało atrakcyjna
10.96%
Bardzo mało atrakcyjna
21.03%
Nie mam zdania
6.04%

Wszystkich głosujących: 447




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus internet

w sumie: 38
  • -1

    23. ~wwojcieszko  2013-08-23 14:55:15  host: 89-71-60-145.dynamic.chello.pl

    czy oferta dotyczy tez ofert biznesowych?

  • -1

    24. ~  2013-08-23 14:57:43  host: 93.154.131.107

    @23 tak

  • 0

    26. ~  2013-08-23 15:42:15  host: 93.154.158.29

    @25 "By skorzystać z promocji i mieć obniżony o połowę abonament lub podwajane doładowania, okres między zawarciem obu umów na usługi głosowe i internet, nie może być dłuższy niż 15 dni."

  • 0

    28. ~Maser  2013-08-23 16:45:27  host: user-109-243-163-122.play-internet.pl

    Potrafię czytać ze zrozumieniem, i nie chodzi mi OD kiedy, tyko DO kiedy taka promocja będzie obowiązywała :) To że od 23 sierpnia to już wiem, bo to jest przecież jasne. Zastanawiam się tylko, jak długo Plus się na tę promocję zdecyduje, i do kiedy ona będzie trwała (czy do listopada, albo czy może na stałe). Najlepiej jakby to była stała oferta, albo dla posiadaczy telefonu dali 50% na internet (to już byłby ideał)

  • 0

    29. ~  2013-08-23 18:08:13  host: 78.30.114.18

    @28 do odwołania.

  • -1

    30. ~+  2013-08-23 18:56:06  host: apn-95-40-110-212.dynamic.gprs.plus.pl

    Oferta ciekawa tylko szybkości są różne. I bardzo często szybkość jest zmienna od nawet 0.05Mb/s do 4Mb/s. Teraz (dzisiaj) mam stabilne 0.5Mb/s. http://www.speedtest.net/ Testowałem też OFNK i powiem że jest bardziej stabilnie. Tylko ta kompresja :( Jako, że jest to internet mobilny nie wymagam dużo, ale chcę tylko stabilną prędkość 1Mb/s.

  • 0

    33. ~net  2013-08-23 20:12:28  host: apn-77-113-11-169.dynamic.gprs.plus.pl

    Może komuś zechce się przeczytać... testowałem neta z Plusa w Łodzi w okolicy Manufaktury Łódzkiej i robiłem porównanie z T-Mobile, użyłem trzech urządzeń, żeby było bardziej wiarygodnie (ZTE MF60-21Mb/s, Huawei E122-7,2Mb/s i Huawei E3276-150Mb/s), przy czym pobierałem tylko jeden konkretny plik z neta. Wyniki nieco zadziwiające... (podana wartość jest pomnożona przez 8, tak aby móc ocenić to co reklamuje operator) MF60 - na TM prędkość około 2 do 4Mb/s a Plus około 10 do 12Mb/s, E122 - na TM 1,5Mb/s natomiast na Plusie 4,6 Mb/s, E3276 - TM średnio 4 do 8 Mb/s sieć Plus znów około 10 momentami do 16 Mb/s (LTE osiągało prędkość w miarę stabilną około 40-70Mb/s) Jakimś znawcą tematu nie jestem, ale to co warto zauważyć to to, że TM reklamuje prędkość do 42Mb/s (szkoda, że nie posiadają urządzeń!) a to co można osiągnąć nie stanowi nawet 40% "możliwości" [...] Plus natomiast daje nam zazwyczaj około 50% a nawet więcej. Korzystając z Huawei E122 różnica między opami jest taka, że na Plusie strony chodzą mi normalnie a na TM odczuwa się wolniejszą usługę... I tak w większości miasta gdzie robiłem porównanie. (Najlepszy wynik TM to było około 10-12 Mb/s w pobliżu MCD przy Lutomierskiej a Włókniarzy w Łodzi ;) natomiast Plus pokazywał około 16Mb/s (prędkość LTE, którą uzyskałem to średnio 60-70Mb/s - max pokazało 86Mb/s) Rozumiem... Internet MOBILNY, tak więc prędkości jakie osiągamy są różne i zależne od warunków.

  • 0

    34.  2013-08-23 20:39:30

    26 - nie o to pytam ;-)

  • 1

    35. ~agent  2013-08-23 20:57:45  host: 87-207-3-38.dynamic.chello.pl

    Oferta jak dla mnie beznadziejna przy ofercie Nju z rachunkiem. Wszystkie oferty powyżej 29 zł z pakietem minut operatorzy mogą sobie jak dla mnie wsadzić między książki z historii. Wiem że ktoś napisze że w nju nie ma aparatów. Ale jeśli ktoś tak jak ja kupuje aparat na wolnym runku i nie goni za nowościami to oferta nju nie ma za bardzo konkurencji. Mój ostatni rachunek niecałe 32 zł i ponad 900 wydzwonionych minut. Średnio wydzwaniam 850-1300 min miesięcznie. Plus niech się goni ze swoją ofertą.

  • 0

    36. ~  2013-08-23 21:30:33  host: 78.30.81.249

    @34 a o co, przecież tutaj w artykule jest napisane że obniżka dotyczy abonamentu głosowego lub Mixia, a nie internetu. Nie wiem czego tu nie rozumiesz. Masz ulotke http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=583 w biurze prasowym http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1016

  • 0

    37. ~Inwestor  2013-08-23 22:27:45  host: apn-95-40-168-51.dynamic.gprs.plus.pl

    @~net W Łodzi Plus ma bardzo dobra siec do transmisji danych i dlatego siec dziala tam tak szybko. Natomiast T-Mobile i Orange maja tam bardzo slaba siec transmisji danych i dlatego nie mozesz wiecej wyciagnac mimo ze maja tam sprzet obslugujacy 42Mb/s. To tak jak masz super sportowe auto i po niemczech smigasz a w polsce niestety wszedze ograniczenia i fotoradary. Tak wlasnie predkosc pobierania danych ogranicza siec transmisji danych czyli radiolinie i swiatlowody ktorych T-Mobile poprostu nie rozwija bo nie inwestuja tylko kase sla do niemiec by inzynier w niemczech mogl zarabiac 60Euro/h. Solorz musi inwestowac w jakosc sieci bo inaczej Orange i T-Mobile go cenami wykoncza. Dla mnie liczy sie jakosc nie cena dlatego mam Plusa. Mam tez awaryjnie Orange bo jest tanie i czasem jak Plus zawodzi to korzystam. Poza tym 6GB za 6zl w Orange pozwala mi na sciaganie duzych danych z sieci i nie obciaza jednoczesnie netu z Plusa podczas mojej pracy.

  • 0

    38. ~Inwestor  2013-08-23 22:38:29  host: apn-31-2-48-127.dynamic.gprs.plus.pl

    Zapomnialem dodac ze na LTE w Plusie wyciagam tylko 50Mb/s ale za to transfer jest stabilny. Moze to problem mojego smartfona. Jednak tak dobry transfer to zasluga malej popularnosci terminali z LTE. Obecnie smartfony z LTE sa drogie i nie kazdy moze sobie na nie pozwolic. Nie kazdy tez chce kupowac dodatkowo modem czy router skoro smartfon zawiera to wszystko w sobie to po co nosic dwa urzadzenia. Jak sie upowrzechnia smartfony z LTE to i transfer siadzie. Jednak to jeszcze potrwa dlugo bo malo kto ma w ofercie wymiane telefonu co rok.

  • 0

    39.  2013-08-23 23:00:37

    A czy abonament na internet będzie obniżony w związku z posiadanem abonamentu na telefon ( tam chyba cena spada o 10 zł)?

  • 0

    40.  2013-08-24 09:31:29

    @33. Jak już robisz tak ekstensywne testy to na litość boską, zrób przynajmniej zdjęcia ekranu, a film na YT to już by był luksus. Bo pisać to sobie każdy potrafi. Jak nie posiadasz kamery to zazwyczaj można od kogoś pożyczyć.

  • 0

    41.  2013-08-24 09:45:54

    @alex1155 nie. Ta promocja nie łączy się z promocją Razem Lepiej i promocją dla studenta.

  • 1

    42. ~tata  2013-08-24 12:10:27  host: apn-37-7-219-76.dynamic.gprs.plus.pl

    I po rewelacji a mial byc hit i ola boga.

  • 0

    43. ~march  2013-08-24 12:54:38  host: 89-73-81-170.dynamic.chello.pl

    @24 jesteś pewien, że oferta dotyczy klientów biznesowych? W Ulotkach i informacjach nic nie ma powiedzianego o tym, że oferta dotyczy taryf biznesowych

  • 0

    44. ~  2013-08-24 14:24:45  host: ip-151-248-33-225.free.aero2.net.pl

    @43 przeczytaj drugie zdanie z tego artykułu na telepolis.

  • 0

    45. ~net  2013-08-24 22:07:51  host: 37.30.57.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @~Inwestor Obecnie w Plusie pojawia się smartfon LG Swift F5 z obsługą LTE :) czyli superszybki net dla wszystkich bo tel. ma przystępną cenę. Fakt - stworzono NetWorkS! ale jak dla mnie to jest mało zgrane jeszcze. Plus ma czasem problemy z siecią, ale to jak każdy op - niestety. Czekam aż inni odpalą swoje LTE... i mam nadzieje, że zanim to się stanie Plus pokaże jeszcze super ofertę i wszystkich zaskoczy ;) to Plus zaczął inwestycje w nowoczesną technologie inni tylko to jakby poprawiają i nieco dodają... @~Gormar jeśli już to prt sc ;) zdjęcia to ja mogę aparatem robić XD a serio to w sumie o tym nie pomyślałem... poza tym takie coś to każdy może w necie znaleźć i wstawić i uznać, że testował... w sumie opisałem to chyba dość konkretnie i nie mam podstaw, żeby kłamać

  • 0

    46. ~Bonzo  2013-08-29 18:49:56  host: eaw110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P.R.O.S.Z.Ę WAS! Widzieliście ceny urządzeń w Bez limitu 189???? Jedynie Mid-lane smartfony w przystępnych cenach. Przecież ta oferta to tylko próba podwojenia aktywacji. HAHHa. Nie mogę nawet wybrać oferty gdzie galaxy s4 kosztuje 1zł :D

Dodaj swoją opinię