Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus też wspiera WOŚP

Plus też wspiera WOŚP

WitekT 12 Stycznia 2007 16:23

0 0

Plus również w tym roku wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po raz piętnasty odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Wzorem lat ubiegłych licytację podczas XV Finału będzie wspomagać 100 konsultantów Plusa - wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus udostępnił także organizatorom pulę telefonów testowych, jak również przekaże dotację na statutową działalność Fundacji.

Ponadto Plus, jako główny sponsor polskich siatkarzy, przekazał na rzecz WOŚP dwie unikalne pamiątki: oryginalną piłkę ze zwycięskiego meczu Polska - Rosja, rozegranego podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Japonii, oraz oryginalną koszulkę meczową najlepszego rozgrywającego tych Mistrzostw, wicemistrza świata Pawła Zagumnego. Piłka i koszulka będą dostępne na okolicznościowej aukcji na stronie Fundacji: aukcje.wosp.org.pl.

Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 6,10 zł brutto. Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Również wzorem lat ubiegłych Plus umożliwi wsparcie Finału uczestnikom programu lojalnościowego 5Plus. Wysyłając pod bezpłatny numer 2626 SMS-a o treści N 1234 + sześć ostatnich cyfr numeru uczestnika, będą mogli podarować potrzebującym 20 zł w zamian za 1000 punktów 5Plus. Usługę można zrealizować również przez stronę www.5plusgsm.pl oraz przez automatyczny system informacji głosowej, dzwoniąc pod bezpłatny numer 2626. Polkomtel także w tym przypadku przekaże całość funduszy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 473 620 zł.

Plus tym razem wniesie także własny wkład w realizację projektu, jakiemu poświęcony jest Finał WOŚP, czyli nauce udzielania pierwszej pomocy. Rozwiązanie przygotowane przez sieć Plus będzie można poznać w niedzielnych relacjach na żywo z warszawskiego telewizyjnego Studia Finałowego. Szczegóły rozwiązania dostępnego od 14. stycznia zostaną przedstawione w odrębnym komunikacie.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~issa  2007-01-12 16:56:59  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

  Nie zawiodę.

 • 0

  2.  2007-01-12 17:15:18

  No i fajnie. Ja już przygotowałem włąsną tapetkę wielkoorkiestrową i mam zamiar wysyłać znajomuym z przypomnieniem o numerze na esemesy dla Orkiestry. Nie wiem czy mogę wykorzystywać znaczek orkiestry do tego celu, ale co tam - nie zarabiam na tym a na pewno będzie to impuls żeby ktoś wysłał esemesa. Kiedyś można było za esemesa dla orkiestry dostać taką tapetkę i dzwonek... Nie widzę teraz takiej możliwości, więc...

 • 0

  3. ~k  2007-01-12 17:15:21  host: daj181.neoplus.adsl.tpnet.pl

  kolezanka bedzie telefony odbierala - tak jak rok temu :) hyhy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet