Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus też kusi użytkowników GaduAIR

Plus też kusi użytkowników GaduAIR

Q! 24 Października 2011 12:09

0 0

Plus przygotował specjalną promocję dla dotychczasowych użytkowników GaduAIR. Osoby, które przeniosą numer do Plusa, otrzymają, w zależności od wybranej oferty, dodatkowe środki za pierwsze doładowanie lub pakiet minut na połączenia w sieci.



Promocja Plusa związana jest z ogłoszeniem przez GaduAIR zakończenia działalności - nastąpi to 31. października, a szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.




Osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer GaduAIR do oferty Plus Mix otrzymają podwojenie pierwszego doładowania konta. Wybierając ofertę na kartę, można otrzymać 1000 minut na połączenia wewnątrz sieci.

Z promocji można skorzystać dokonując standardowej procedury przeniesienia numeru do nowego operatora. Na stronie Plusa jest ona dostępna pod tym adresem.

Wcześniej sieć FreeM zachęcała dotychczasowych klientów GaduAIR do przeniesienia numeru do jej sieci. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    16. ~o!  2011-10-24 13:53:38  host: host-95-199-14-146.mobileonline.telia.com

    ja i 3 osoby, ktorym polecalem wczesniej ggair przenosimy sie w piatek do heyah.

  • -1

    17.  2011-10-24 13:54:42

    @13 - jeszcze nigdzie, ale niewiele jest możliwości. Zastanawiam się nad... a nie, nie będę robić kryptoreklamy, bo jeszcze padną oskarżenia. :-P

  • 0

    18. ~  2011-10-24 14:12:17  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    ja np migrowałem sie do mbanku tam mam 50 mb gratis miesiecznie przyzwyczaiłem się że dostaje mb :) z tąd wybrałem tak :)

  • 0

    19.  2011-10-24 14:38:27

    Promocja w stylu Plusa, czyli dno, dobrze, że jest mBank, można wybrać tańszą ofertę nie rezygnując z jakości Plusa.

  • 0

    20. ~  2011-10-24 14:40:58  host: 213.146.54.31

    Ja też wybrałbym mBank ;) Godna uwagi jest oferta heyah. Zależy co kto potrzebuje

  • 0

    21. ~Zakrza  2011-10-24 14:58:56  host: 213.192.65.250

    Ale jaja sobie robią? Po cholerę mi 1000 minut WEWNĄTRZ SIECI?!

  • 0

    22. ~Zakrza  2011-10-24 15:00:20  host: 213.192.65.250

    Ja czekam na sieć, która zaoferuje mi Nokię 500 tanio i niedrogo...

  • 0

    23. ~Ravi  2011-10-24 15:21:59  host: c188-159.icpnet.pl

    Ja chciałem przenieść numer do Orange ale obsługa w salonie nie wiedziała o istnieniu takiej sieci i wysłała zapytanie do działu technicznego czy jest to możliwe. Od środy czekam na kontakt...

  • 0

    24.  2011-10-24 16:20:37

    20 Heyah ogólnie dobrą ofertą kusi, ale 80gr/min do Playa to przesada.

  • 0

    25. ~grzegorz  2011-10-24 16:21:37  host: 78.159.91.82

    Ja odchodze od plusa 3 miesiac za 50 zł waznosc konta śmieszne

  • 0

    26.  2011-10-24 16:27:41

    lepiej by dali roczną ważność konta, a nie 1000 min. w sieci (pewnie na max 30 dni) :D

  • 0

    27.  2011-10-24 17:45:10

    Plus niech się nie osłabia z taką promocją. I jeszcze sobie każą płacić 12,50 zł za wydanie nowej karty sim xD. Moje 3 karty GA schowałem na pamiątkę, bo to jedna z nielicznych ofert działających w sieci Plus, na normalnych w miarę zasadach. Nie zamierzam już więcej przenosić żadnych numerów - dałem sobie z tym spokój, po przeniesieniu kilkunastu. Wystarczy.

  • 0

    28. ~r  2011-10-24 18:36:49  host: 89-78-84-232.dynamic.chello.pl

    kusić to oni sobie mogą, jeśli oferta jest cały czas do bani to tylko jeleń sie nabierze.

  • 0

    29. ~  2011-10-24 19:14:17  host: t18-13.opera-mini.net

    Mam nadzieję że plus nigdy nie da rocznej ważności konta i że zrobi podwyżki bo tam zawsze będzie papszmir i inni których będą doić:-)

  • 0

    30. ~ja  2011-10-24 21:30:02  host: 213.156.120.85

    jaja jak berety - 1000 minut wewnątrz sieci? Nie dziękuję, w Heyah mam to po każdym doładowaniu :)

  • 0

    31. ~  2011-10-24 23:30:29  host: public3052.cdma.centertel.pl

    ja bym się chętnie skusił na ten pakiet 1000 minut ale z tego co widzę na ich stronie to dają po 200 minut do 5 pierwszych doładowań za 30zł chyba że jestem w błędzie, podobno przeniesienie do plusa jest już darmowe.

  • 0

    32. ~ja  2011-10-25 15:06:21  host: 213.156.120.85

    bueheh :) A to dobre... ponownie: w Heyah po doładowaniu za 30 zł dostaje się darmowe rozmowy do wszystkich w sieci ;)

  • 0

    33. ~Jan  2011-10-25 18:50:03  host: v02-15.opera-mini.net

    Nie po to miałem w Gadu Air numer na kartę, żeby przechodzić na abonament albo mixa. A tylko tam Plus oferuje promocje, ŚMIESZNĄ z resztą.

  • 0

    34. ~ja  2011-10-26 10:30:55  host: 213.156.120.85

    @Jan - słuszna uwaga. Mogliby chociaż dać promocję na kartę :)

  • 0

    35. ~bryku  2011-10-28 12:43:33  host: 89-77-236-112.dynamic.chello.pl

    a o czyms takim jak kill bill slyszeli państwo?

Dodaj swoją opinię