Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Testuj Internet LTE za 9 zł

Plus: Testuj Internet LTE za 9 zł

LuiN 1 Sierpnia 2017 12:54

6 12

plus 9 na0

Plus i Cyfrowy Polsat ponownie umożliwiają testowanie Internetu LTE przez dwa tygodnie za 9 zł.

Od 1 sierpnia dostępna jest promocja sieci Plus, w ramach której pierwsze 14 dni umowy, a w przypadku e-sklepu 15 dni, nie są objęte opłatą abonamentową. Jedyny koszt to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł. Jeżeli usługa nie spełni oczekiwań klienta w okresie testowym, może on rozwiązać umowę bez dodatkowych konsekwencji.




Skorzystanie z promocji wiąże się z podpisaniem umowy na 24 mies. Sieć promuje ofertę z 1 zł na start, przenośnym routerem LTE ZTE MF971V oferującym LTE do 300 Mb/s (36 rat po 12 zł miesięcznie) i abonamentem w cenie 49,99 zł - 50 GB podstawowego pakietu (60 GB w eSklepie) i nielimitowane LTE po wyczerpaniu pakietu.

Z promocyjnego okresu testowego skorzystać można też w ofercie bez modemu oraz z innym sprzętem niż w/w router ZTE.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy
Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 57
  • 0

    40.  2017-08-01 17:21:10

    Testować internet w polkomtelu? To oni mają coś takiego jak internet w ofercie?

  • 1

    42. ~gość  2017-08-01 18:41:35  host: apn-46-215-199-48.dynamic.gprs.plus.pl

    LTE Plusa to tragedia, między 5-10 Mb/s to max. Mam więc wiem co pisze. Wszystko idzie po radiu, po kablu chyba nic. Jedyny plus to brak limitów, ale ogólnie dup... nie urywa.

  • -1

    43.  2017-08-01 19:27:09

    42 - no ja też mam i też wiem co piszę... 25 Mbps to minimum ;-)

  • 0

    44. ~pabloki  2017-08-01 22:53:23  host: apn-37-249-91-216.dynamic.gprs.plus.pl

    43 to że masz minimum 25 nie znaczy że tyle jest u mnie na plusie. ja też mam 5-10 Mbps. często jest to koło 5Mbps.

  • 0

    45. ~  2017-08-02 00:01:07  host: user-94-254-166-239.play-internet.pl

    niestety w Malborku, Tczewiw lte jest tylko w scislym centrum miasta.
    poza granicami miasta lte od plusa ni3 istnieje

  • 0

    46. ~sid  2017-08-02 08:31:29  host: 031011228206.business.static.vectranet.pl

    łaske robią ? przecież jak kupujesz online ,to masz 14 dni na odstapienie od umowy. k.... mareting to każde *** potrafi ubrać w papierek.

  • 0

    47. ~Abonent  2017-08-02 08:57:08  host: host-n2-79-181.telpol.net.pl

    Jest to adaptacja przepisów konsumenckich, ale przynajmniej uczciwe postawienie sprawy, tak powinno być we wszystkich ofertach , wszystkich operatorów również dla umów zawartych w punktach stacjonarnych.

  • 0

    48. ~  2017-08-02 09:55:50  host: a23-07-03.opera-mini.net

    ludzie, dają wam opcje testu netu za 9 zł, a wam jeszcze źle, nie chcecie netu mobilnego i wyśmiewacie go to ok, to widocznie jeszcze rodzice opłacają rachunki za net stacjonarny, kto potrzebuje netu mobilnego ten doceni opcje testu, a Plus jest dobrym netem mobilnym, sam korzystam i mogę polecić, lte do 30 mega, w normalnym korzystaniu mniej bo do kilku mega ale całego netu nie sciągam więc jest ok, w przeciwieństwie do innych nie mam zamiaru narzekać bo wcześniej było gorzej np net w GPRS na 2G do 50 kb/s albo później na 3G do chyba 300 coś kb/s, narzekają chyba tylko ci, którzy tego nie pamiętają bo urodzili się w tych czasach i jeszcze raczkowali

  • -1

    49. ~  2017-08-02 10:02:36  host: a23-07-03.opera-mini.net

    38, ofera a2mobile jest lepsza

  • 0

    50. ~Premium Mobile  2017-08-02 10:07:28  host: a23-07-03.opera-mini.net

    Tę kwotę uzyskujemy po uwzględnieniu rabatu za E-fakturę i terminową płatność oraz wyrażenie zgód marketingowych, każdy w kwocie 6,15 zł. Oferta działa tylko w Polsce i nie działa w roamingu. Umowy zawierane są na czas nieokreślony, a opłata aktywacyjna to 29 zł - to do komentarza 38, który zachwala oferte, ale reszty nie powie

  • 0

    51.  2017-08-02 10:29:11

    44 - dlatego każdy niech mówi o sobie, o swojej lokalizacji, a nie ogólnie! Nie sądzisz, że byłoby uczciwiej?

  • 0

    52.  2017-08-02 10:42:10

    @51 i to jest moral dla wszystkich: chcesz mieć szybki i niezawodny internet,nie sugeruj sie reklamami, sprawdzaj, jaki w twojej lokalizacji działa najlepiej i na ten się decyduj

  • 0

    53. ~  2017-08-02 11:00:17  host: a10-05-02.opera-mini.net

    różnice w netach mobilnych są takie, że - Plus no limit tylko w LTE za to jest SmartDom czyli 50% taniej drugi abonament, nju no limit 3G i LTE opłata do 29 zł lejek 1024 kb po limicie GB, a2mobile LTE, 3G lejek do 512 kb za to tanio bo tylko 9,90 zł za jeden pakiet, T-Mobile drogo bo 80 zł za net no limit tylko sim bez zniżek jak Plus w SmartDom, Play za około 50 zł no limit net może to dziwne ale dużo jest miejsc gdzie Play super działa na zasięgu LTE i 3G bo w tych zasięgach ma no limit net, tym się dziś różnią mobilne nety

  • 0

    54.  2017-08-02 13:54:36

    @38 a zaraz z braku dostowanie sie do RLAH ten cały Premium Mobile zwinie się z rynku jak tylko przyjdzie mu kary płacić. A przyjdzie.

  • 0

    55. ~Honza  2017-08-02 22:11:16  host: aqd59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam LTE polsatu w ramach smartdomu za 1 pln! Świetna cena i o dziwo działa bardzo dobrze. Teraz pojawiła się możliwość testów więc wszystkich nienawidzących zapraszam do testów. 9 pln specjalnie nie uszczupli portfela, a przez 14 dni można zassać połowę internetu.

  • 0

    56. ~Jasiek  2017-08-03 14:55:08  host: 178235146100.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Dobry moment, bo właśnie się chciałem przenieść do Plusa. Teraz będzie okazja, żeby to cudo lte Plusa przetestować. No i wyciągnąć jakieś własne wnioski na jego temat.

  • 0

    57. ~Agat  2017-08-04 20:54:38  host: ns1.pogodna.net

    Czy internet za 9 zł 14 dni można dostać z routerem przenośnym oraz bez abonamentu? To znaczy że chciała bym testować ten internet za 9 zł z przenośnym euterem a nie mam nic na abonamencie czy to

  • 0

    58. ~Foko  2017-08-05 23:13:07  host: ackm248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Testujcie jak się ktoś zastanawia :) Ja ich neta mam od ponad 2 lat i z czystym sumieniem mogę polecić :) ale jak teraz jest taka możliwość to każdy może sam się przekonać ;) Pozdro!

  • 0

    59. ~  2017-08-06 10:07:48  host: 188.166.30.133

    jaki test skoro jest podpisywana umowa

  • 0

    60. ~  2017-08-09 17:22:35  host: apn-5-60-235-26.dynamic.gprs.plus.pl

    HGTRHTRHTR

Dodaj swoją opinię