Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Taryfy Rozmowne dla klientów indywidualnych

Plus: Taryfy Rozmowne dla klientów indywidualnych

LuiN 19 Lipca 2012 08:00

0 0

Oprócz oferty dla klientów biznesowych, sieć Plus przygotowała również nową wersję Taryf Rozmownych dla klientów indywidualnych, w tym wariant smartfonowy.

Podobnie jak w ofercie dla firm, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, do podstawowych pakietów minut w abonamencie dołożyć można jedną lub dwie usługi dodatkowe, w tym nielimitowane połączenia w Plusie (godziny działania usługi zależne są od taryfy).

taryfy rozmowne kl indywidualni

Taryfach 29,90 i 39,90 zł klient za darmo wybiera albo dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci albo nielimitowane połączenia w sieci, a przy wyborze obu, za drugi płaci 10 zł. W taryfach od 79,90 zł oba benefity są bezpłatne, a połączenia do sieci Plus nielimitowane są przez całą dobę.




Oprócz tego dostępne są usługi dodatkowe, które charakteryzuje poniższa tabela:

taryfy rozmowne kl indywidualni

Zobacz: regulamin promocji Rozmowna w ofercie smartfonowej (plik .pdf; 569 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    52. ~konrad  2012-07-20 11:16:13  host: apn-77-112-126-65.dynamic.gprs.plus.pl

    @37 Rozmowna 29,9-180 min; 39,9-275 min ;59,9 - 59,9 - 550 min ;79,9-750 min I bez limitu w Plusie; 99,9 - 1050 I bez limitu w Plusie ;129,9 - 1450 I bez limitu w Plusie ;159,9 - 2000 min I bez limitu w Plusie.

  • 0

    53. ~  2012-07-20 14:00:51  host: z17-16.opera-mini.net

    plus znowu wciska kit.niewykorzystane minuty przepadaja.najpierw schodzą minuty z abonamentu,potem platny pakiet do wszystkich,na koncu "bezplatny"pakiet do wszystkich.a jak dostaniesz telefon BUBEL-SZAJS.ktory mnie sie ostatnio dostal w "promocji"to bedziesz placił za WIELKIE NIC cieżką kase tylko za ze nie wykorzystujesz minut.telefony w "promocji"niesamowita drozyzna starzyzny elektronicznej plus pare rodzynkow.po wielu latach szykuje sie do opuszczenia solorz-team.bez zalu.juz nie dam sie wyrolować.BAJ BAJ SOLORZ

  • 0

    54.  2012-07-20 14:57:15

    Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale w nowej promocji nie widać już usługi „STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ”. Może była zbyt opłacalna dla klientów ;)

  • 0

    55.  2012-07-20 17:11:41

    SimplusowiecU - zgadza się - ale to nie znaczy że dla konkretnego użytkownika są przez to tańsze ;-) 44. - w najnowszych taryfach nie przechodzą - chyba, ze czytać nie umiem... Możesz mi powiedzieć gdziue przechodzące po pakiecie można wykortzystać?

  • 0

    56.  2012-07-20 17:16:01

    48. - perfekcyjne lepsze od elastycznych chyba nie były - analizowałęm to dawno temu i już nie pamiętam - być może się coś zmienió, chociaż szczerze wątpię - pakiet można było w znacznie ograniczonym stopniu do elastycznych wykorzystać, na roaming chyba nie , a nawet na pewno nie.

  • 0

    57. ~  2012-07-20 17:59:26  host: abev11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W REGULAMINIE NIE MA USŁUGI NIELIMITOWANE POŁĄCZENIA W SIECI ZA 30 ZŁ W TARYFIE ZA 29,9 . . .

  • 0

    58. ~  2012-07-20 18:01:32  host: abev11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LUIN, MOŻESZ TO WYJAŚNIĆ ?

  • 0

    59. ~  2012-07-20 18:07:33  host: abev11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W CENNIKU DLA TARY ROZMOWNYCH NA STRONIE OPERATORA TEŻ NIE MA O TYM SŁOWA. WIĘC JAKA JEST PODSTAWA TEJ INFORMACJI - DRUGA POZYCJA W DRUGIEJ TABELI ? . . . NA GĘBĘ TO JEST KREM NIVEA . . .

  • 0

    60. ~Partyzant  2012-07-21 14:03:06  host: public120860.xdsl.centertel.pl

    Po przedłużeniu umowy dostałem cos koło 800minut,300 chyba do Plusa i 500 do wszystkich sieci.Mam jeszcze 200min do wszystkich wymienne na 200smsów.Przeważnie najczęściej pisze smsy.Dla mnie 200smsów to jest 10-14dni i do końca okresu rozliczeniowego musze za nie płacić a minuty zostaja i przechodzą i to mie irytuje.Powinni wymieniać całą sume możliwych dostępnych minut na smsy jak komu pasuje/jak kto uzywa.

  • 0

    61. ~  2012-07-21 14:31:22  host: z35-03.opera-mini.net

    52, jak na Plus,to calkiem niezle a czy wszystkie minuty sa wymienne na smsy? PLAY przy MNP nadal daje wiecej za 19zl 180min, za 29zl 340min, za 39zl 550min. Wszystkie minuty wymienne na sms.

  • 0

    62.  2012-07-23 00:44:26

    57. - a dlaczego miałoby być za 30 zl jak jest za darmo? To że 4 godziny wieczorem to inna sprawa...

  • 0

    63. ~  2012-07-23 09:21:14  host: bxp144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WLO, CZY TY MASZ PROBLEM Z CZYTANIEM ZE ZROZUMIENIEM ? LUIN ZAMIEŚCIŁ TABELKĘ ( NR 2 - USŁUGI DODATKOWE ) W KTÓREJ JEST USŁUGA NIELIMITOWANE POŁĄCZENIA W SIECI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DLA TARYF 29,90 39,90 59,90 ZA ODPOWIEDNIO 30 , 20 , 10 ZŁ . W REGULAMINIE PROMOCJI I W CENNIKU TARYF ROZMOWNYCH NIE MA TAKIEJ INFORMACJI . . . CHCĘ , ŻEBY LUIN TO WYJAŚNIŁ

  • 0

    64. ~Octopus  2012-07-24 13:53:51  host: host-31-6-136-231.dynamic.mm.pl

    Więc każda taryfa jest od razu podnoszona do góry - czytaj stała opłata abonamentowa rośnie. Czy to jest LEPSZE rozwiązanie ? Nie zgadzam się. To dojenie klienta.

  • 0

    65. ~ewa  2012-07-24 17:08:49  host: 77-254-85-225.adsl.inetia.pl

    61 porównujesz ofertę w Play bez telefonu! a tu oferta jest przedstawiana z telefonem. pakiet internetowy 250 MB w Play kosztuje też 10 zł tak samo pakiet 250 SMS-ów do wszystkich sieci, nieograniczone połączenia w Play po okresie promocyjnym również 10 zł. każdy korzysta z takiej sieci jaka mu się podoba. jedni wolą więcej minut drudzy lepszy zasięg. dajmy sobie wybór

  • 0

    66. ~test  2012-07-24 22:35:49  host: user-188-33-44-193.play-internet.pl

    49 gr za min po wykorzystaniu pakietu - masakra! Wracaja do stawek sprzed 4 lat. Slaba oferta jak nic

  • 0

    67.  2012-07-25 14:39:55

    63. - taryfa 29,90 nie jest cennikową tylko promocyjną, więc nic dziwnego, że w cenniku jej nie ma. Tak umiem czytać i to ze zrozumieniem ;-) A masz w regulaminie promocji coś nt. pakietów esemesów - 250 wszędzie albo 500 w sieci? Nie - bo to są całkiem odrębne promocje, dla wielu ofert, które można dowolnie aktywować - w ramach regulaminów ich stosowania a nie regulaminu promocji na daną taryfę czy ofertę jedną ;-)

  • 0

    68. ~  2012-07-25 15:26:48  host: cag54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WLO , TARYFA 29,90 JEST JAK NAJBARDZIEJ TARYFĄ CENNIKOWĄ ( CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG - TARYFA ROZMOWNA ) . CHODZI O TO , ŻE LUIN ZAMIEŚCIŁ TABELKĘ ( NR 2 - USŁUGI DODATKOWE ) W KTÓREJ JEST USŁUGA NIELIMITOWANE POŁĄCZENIA W SIECI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DLA TARYF 29,90 39,90 59,90 ZA ODPOWIEDNIO 30 , 20 , 10 ZŁ A W REGULAMINIE PROMOCJI I W CENNIKU TARYF ROZMOWNYCH NIE MA O TYM ANI SŁOWA . . . WIĘC NIE ZMIENIAJ TEMATU I NIE UDAWAJ ŻE NIE WIESZ O CO CHODZI .

  • 0

    69. ~  2012-07-25 15:29:19  host: cag54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    L U I N , DOCZEKAM SIĘ ODPOWIEDZI NA PYTANIE ODNOŚNIE NIELIMITOWANYCH POŁĄCZEŃ W SIECI PRZEZ CAŁĄ DOBĘ DLA TARYF 29,90 39,90 59,90 CZY NIE ZAMIERZASZ WYJAŚNIĆ TEGO CO SAM NAPISAŁEŚ ?

  • 0

    70.  2012-07-25 15:33:57

    W Plusie nie ma nielimitowanych połączeń! ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE!!!

  • 0

    71.  2012-07-25 18:39:37

    68. - ok, pomyliłem z rozmownymi dla firm - tam jest 25 pozacennikowa ;-) Natomiast to co mówisz, tak jak pakiety esemesów nie są częscią ani cennika ani promocji dla tej taryfy konkretnie - to są równoległe promocje dla kilku taryf. Tak jak pakiety internetowe.

Dodaj swoją opinię