Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: "Taryfy Rozmowne" bez telefonu

Plus: "Taryfy Rozmowne" bez telefonu

WitekT 5 Listopada 2012 22:30

0 0

Plus wprowadził nową promocję bez telefonu, w której za 10 zł można dokupić darmowe połączenia w ramach sieci.

Abonament 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 59,90 zł
Minuty do wszystkich sieci 120 240 400 1000
Nielimitowane do Plusa - 10 zł * 10 zł ** 0 zł
Minuta po abonamencie 0,49 zł 0,39 zł 0,39 zł 0,29 zł
* darmowe przez 3 miesiące
* darmowe przez 6 miesięcy




Umowę podpisuje się na 18 miesięcy. Koszt SMS-a to 0,20 zł. Pakiet 200 MB jest darmowy przez pierwsze 2 miesiące, potem kosztuje 7 zł.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 442 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    43. ~  2012-11-06 09:48:57  host: ip-151-248-38-5.free.aero2.net.pl

    42* Tylko niektóre taryfy są zbliżone. chciałem przedłużyć "T" w kwocie która mnie interesowała dostałbym 3 godziny rozmów. W play za te same pieniądze dostałem 9 godzin + darmowe w sieci :)

  • 0

    44.  2012-11-06 09:55:24

    43. - powtórzę po raz kolejny - a ze sto razy na pewno to mówiłęm... Nie po to jest tylu operatorów, nie po to dziesiątki taryfi i promocji, żeny wszystko było dla wszystkich ;-) Niech każdy wynibierze co mu pasuje i nie wcina się w interes innych. Bo ani to jego pieniądze ani jego strata. A jeśli komuś nie pasuje przedstawiana informacja o ofercie z jakiej ktoś korzysta i dlaczego, to naprawdę może sobie pisać apele o blokowanie takich komentarzy ;-)

  • 0

    45. ~  2012-11-06 09:56:59  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    42. No nie wiem różnice jednak są nie małe w Play Stan Darmowy 29 zł dla nowych, 240 minut jest wymienne na sms, mms, nielimitowane w sieci przez 6 miesięcy za 0 zł, umowa na czas nieokreślony.

  • 0

    47. ~  2012-11-06 10:05:01  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    46. Nie wiem co wybiorą, dla stałego klienta pokazana wyżej różnica w jednej taryfie jest pewnie bez znaczenia.

  • 0

    48.  2012-11-06 10:07:11

    47. - jak bez znaczenia? To ilośćminut jest podoba czy nawet taka sama, ale te nielimitowane w sieci!! ;-) To warto palce dać sobie uciąć przecież.

  • 0

    49.  2012-11-06 10:08:15

    I to w jakiej sieci! W takiej gdzie już wszyscy mają telefony tylko nie wszyscy chcą się do tego przyznać bo wiemy jakie są komentarze na forach nt tej sieci ;-)

  • 0

    50. ~mmm  2012-11-06 10:19:17  host: 89-69-114-120.dynamic.chello.pl

    Trochę się spóźniliście z newsem.

  • 0

    51. ~  2012-11-06 10:27:43  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Co jeszcze, Plus dodaje co miesiąc gratis pakiet 600 MMS (automatycznie aktywowany), pierwsze ( od najniższej taryfy) 25,50,100 i 200 minut wliczonych w abonament wymienne jest na smsy w stosunku 1:1, aktywacja 49 zł, niewykorzystane minuty z Pakietu „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny” z danego okresu rozliczeniowego nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe tj. po minutach wliczonych (wyżej) następne: 95, 190, 300 i 800 przepada.

  • 0

    52. ~  2012-11-06 10:29:01  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    48. To aż 30 zł niebagatelna różnica :)

  • 0

    53. ~Marko  2012-11-06 10:48:27  host: gcy2.internetdsl.tpnet.pl

    Dla mnie oferta fajna. Teraz mam P4 (wcześniej Plus)-i w moim osobistym rankingu Plus jest wyżej w sferze technicznej(tam, gdzie na codzień się poruszam mniej mam kłopotów z Plusem niż roamingiem Play). Do tej pory oferta Play cenowo miażdżyła Plusa. (dlatego tez zdecydowałem się na zmianę)Po tej ofercie z mojego punktu widzenia oferty praktycznie się zrównały cenowo, zwłaszcza, że dla przechodzących z innej sieci jest 550 minut, a nie 400, jak w powyższej tabelce. Do potencjalnej zmiany mam jeszcze kilka miesięcy, więc zakładam raczej jeszcze polepszenie tej oferty. Zobaczymy co na to jeszcze T-mobile. Tak czy siak, jak dla mnie krok Plus w dobrą stronę.

  • 0

    54. ~  2012-11-06 11:38:53  host: aeor178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play płacę 56 zł za nolimit do Play, nolimit SMS do wszystkich oraz 550 minut do innych sieci (w tym stacjonarne - wystarcza z nawiązką) oraz 1 GB Internetu. I to przy umowie na 12 m-cy. Słabo, Plus, postaraj się bardziej.

  • 0

    55. ~FRGZ  2012-11-06 11:40:28  host: host-89-167-23-130.nplay.net.pl

    OD JAKIEGOŚ CZASU BAWIŁEM SIĘ W PREPAIDZIE, ALE OFERTA W TEJ KONSTRUKCJI JEST OK.BEZ LIMITU AŻ TAK BARDZO NIE POTRZEBUJĘ, WYSTARCZY NIŻSZY ABO W SUPERKARCIE. W 59,9 MINUTA WYCHODZI PO 6GR, NIE LICZĄC ŻE W SIECI JEST ZA FREE. BRAWO.

  • 0

    56. ~  2012-11-06 11:42:24  host: host-89-167-23-130.nplay.net.pl

    54. NO NIE WIEM CZY SŁABO MAJĄC 450 MINUT WIĘCEJ :). ACZKOLWIEK POZOSTAŁE ELEMENTY, PACZKA DATA NP, AKURAT LEPSZA W PLAY. ALE WSZYSTKO WEDLE POTRZEB

  • 0

    57.  2012-11-06 12:14:35

    A opłata aktywacyjna jest czy nie ma w tej ofercie?

  • 0

    58.  2012-11-06 12:32:02

    57@ 49 zł

  • 0

    59.  2012-11-06 12:35:45

    oki dzieki za info. Przeniesienie z T-Mobile i 550 minut za 39,90zł to całkiem dobra oferta. A czy z tego pakietu 200mb mozna zrezygnować tak aby nie płacić dodatkowo co miesiac 7zł?

  • 0

    60. ~pip  2012-11-06 13:42:15  host: user-46-112-1-105.play-internet.pl

    52. Słusznie zauważyłeś 30 zł różnicy to może i mało ale zawsze pozwala zaoszczędzić na jednym abonamencie w skali 18 miesięcy. 49. Mam Play i nie ukrywam, że częściej jestem zadowolony niż nie zadowolony.

  • 0

    61.  2012-11-06 17:08:04

    19, "osób, które nigdy nie miały problemów w Play (bo nie ruszają czterech liter poza miasto z dobrym pokryciem 3G) nie przekonam." A dalej piszesz Plus ma najlepszy zasięg (3G, Play oczywiście jakieś 20 kilometrów stąd...) tam gdzie mnie to interesuje". A nie przeszło Ci czasem przez myśl, że istnieją tacy użytkownicy sieci Play, którzy są zadowoleni z zasięgu, bo mają go, właśnie tam, gdzie ich to interesuje i tego potrzebują - czyli np. w obrębie miasta i okolicach podmiejskich? Do czego masz ich zatem przekonywać, skoro oni mają zasięg - tam, gdzie ich roto interesuje?

  • 0

    62. ~mirekb  2012-11-06 21:49:58  host: apn-46-76-0-52.dynamic.gprs.plus.pl

    plus powoli dogania tmobile z sim only-obie sieci sa co prawda troszke dalej za play pod wzgledem ceny za min/sms/mms/mb.a w plusie nawet lepiej bo po sieci tylko 10zl.kto wie czy nie popytac w t pod koniec umowy o cos takiego?mnp w realne 24h jest mozliwe..cos jednak ostani mno,we wszystkim poza liderem z 4mno,tj. orange nie swieci ofertami sim only

  • 0

    63. ~  2012-11-07 10:11:36  host: ppp146207.ostnet.pl

    Darmowe połączenia wewnątrz sieci to ja mam w Heyah za gratis. Wystarczy, że doładuję konto za 30 zł i już mogę gadać bez ograniczeń. Plus mnie nie przekonuje.

Dodaj swoją opinię