Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Tani roaming w Niemczech

Plus: Tani roaming w Niemczech

Ringu 31 Maja 2011 19:03

0 0

Już wkrótce Plus zaoferuje wszystkim swoim klientom możliwość wykonywania tańszych połączeń w roamingu na terenie Niemiec - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Użytkownicy wszystkich ofert w Plusie będą mogli skorzystać z usługi Rozmówki polsko-niemieckie, dzięki której będzie można odbierać połączenia za 0,50 zł za minutę.

Usługa kosztuje 3 zł miesięcznie (dla taryf abonamentowych).




Oprócz tego dostępne będą specjalne pakiety minut na połączenia z Niemiec do Polski (ważne przez 31 dni):
- 25 minut za 30 zł
- 60 minut za 60 zł
- 100 minut za 100 zł

a także odpowiednie pakiety SMS-ów (tylko Plus na Kartę i Mix):
- 30 SMS-ów za 9 zł
- 60 SMS-ów za 15 zł

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 2

    27. ~mirekb  2011-05-31 20:40:54  host: apn-77-112-44-133.dynamic.gprs.plus.pl

    nieporozumienie

  • 1

    28. ~  2011-05-31 20:42:10  host: v05-16.opera-mini.net

    24,25: a ty co taki hardy? Boli cie ze ktos placi mniej? Dziecieca zazdrosc sie odezwala?

  • 2

    29. ~eLO  2011-05-31 20:44:29  host: 77-253-158-65.adsl.inetia.pl

    T-Mobile wprowadza nową ofertę z roamingiem i Plus oczywiście też musi... Taki jest ten świat.

  • 1

    30. ~  2011-05-31 20:46:00  host: v05-16.opera-mini.net

    26: taa, promocje orange dzis jest jutro ni ma a na dodatek waznosc pakietu kilka dni, no i oczywiscie jak juz taniej to TYLKO do 14 lmn w orange - jakby Plus i Era i Play nie istnialy.

  • 1

    31.  2011-05-31 20:54:30

    #30 - nie no promocje w Orange są raczej stałe. Pakiety w większości też na 30 dni. Tak piszesz jakby w tym T-Mobile pakiety miały super ważności, a z tych co poznaliśmy to mają 1/7/14 dni... ;)

  • 3

    32.  2011-05-31 20:58:39

    Po co pakiety, nie lepiej na okres wakacji po prostu obniżyć cenę połączeń?

  • 1

    33. ~  2011-05-31 21:07:47  host: v05-16.opera-mini.net

    31: nie bronie T-mobile ale Orange tez nie jest lepszy. Po wejsciu Orange do PL w roamingu przez wiele lat ceny polaczen miedzynarodowych i transmisja danych były drogie. A ze raz wyskoczyli z promocja 39 gr - o ile jeszcze jest wazna to nic nie zmienia. T-mobile podchodzi bardziej kompleksowo voice + data, ale nadal te pakieciarstwo...

  • -1

    35. ~  2011-05-31 21:27:14  host: 83.238.242.196

    @32 - dla kogo lepiej? Dla klienta, nie dla operatora. Przecież sensem istnienia pakietów jest stworzenie pozoru atrakcyjnej oferty, bo operator wie, że z pakieru skorzysta, czy też będzie go pilnować niewielka część klientów. Najlepiej jest mieć atrakcyjne pakiety i bandycki cennik. Dlatego rzadko spotykane są niskie ceny w cenniku, czy "płąskie" promocje (jak w Heayh/zagranica). To taka ogólna uwaga, nie do T-Mobile, bo ci tutaj wypadają najlepiej. Bawi mnie wasze ciągłe pisanie o ważności konta - połączeń wychodzących. Hellloł, już kilka lat obecności Play Fresh na rynku nie wywarło presji zmiany parametrów kont (czyli z reguły 50 zł3 miesiące itd.), więc co ma się wydarzyć, żeby to zmienić? Nic. One się nie zmienią, bo żaden operator dobrowolnie nie obniży sobie minimalnych przychodów z aktywnego numeru. Play ich do tego nie zmusił - nikt nie zmusi.

  • 1

    37.  2011-05-31 21:45:48

    *konkurencja chciałaby ;)

  • 2

    38. ~Monika  2011-05-31 22:54:39  host: 095160250068.stk.vectranet.pl

    Przy 0,30 zł w roamingu do całej UE w T-Mobile, oferta plusa to zwykła kompromitacja !

  • 0

    39. ~  2011-05-31 23:06:13  host: ddd240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze, że coś zrobili, bo serial sprzedaż Plusa nadal trwa.

  • 0

    40. ~NativeMan  2011-06-01 09:35:39  host: ip-52-31.zax.pl

    Obserwuje rynek mobilny od '98 roku, kiedy to wjechalem do Polski, pamietam swoja pierwsza umowe z Idea na rok! i pamietam swoj pierwszy telefon C35...ahhh to byly czasy, nawet PKP pachnialo koleja...ale ta oferta to obraza Polskiej ludnosci i ducha konkurencji....chyba przejde sie do Play

  • 0

    41. ~Aaaa  2011-06-01 10:51:59  host: aac242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jakaś kpina? Czy oni w Plusie na głowę upadli?...

  • 0

    42. ~positive  2011-06-01 10:55:35  host: 87-205-173-198.adsl.inetia.pl

    Jeśli to miała być odpowiedź Plusa na nową ofertę T-Mobile 'Wszędzie rozmawiaj' to z przykrością ( a może i nie:) stwierdzam, że coś się nie udało. W T-Mobile np. minuty są wymienne na smsy a tutaj by wysłać smsa trzeba jeszcze dokupić sobie specjalny pakiet. Oferta ta działa tylko w roamingu i na odbieranie połączeń w Polsce natomiast nie obejmuje połączeń międzynarodowych. A tak w ogóle to dlaczego tylko Niemcy? Uznajmy to za niezbyt udaną próbę kontrataku wobec oferty T-Mobile. Zobaczymy czy Plusowi starczy pomysłowości po oficjalnym przedstawieniu dzisiejszej oferty T-Mobile.

  • 0

    43. ~artug  2011-06-01 11:09:25  host: public-gprs253384.centertel.pl

    @17 A coś więcej (lub źródło) o nowej eurotaryfie wiesz? Np. dokładnie kiedy?

  • 0

    44.  2011-06-01 15:16:49

    artug (43), zaczekaj na oficjalne wiadomości, powinny niedługo okazać się na Telepolis. ;-)

  • 0

    45. ~  2011-06-01 20:13:18  host: ip95.elektrosat.pl

    czy ta obniżka jest związana z ostatnią promocją t-mobile? w takim razie jeżeli plus wzoruje się na promocjach innych to jaka jest szansa że wprowadzą rabat na usługi łączone jak to zrobił choćby Orange?

  • 0

    46. ~koli  2011-06-03 11:13:21  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    dla mnie świetnie, mam dużo znajomych w Niemczech i często sama tam wpadam więc każde obniżenie opłaty jest przeze mnie mile widziane:)

  • 0

    47. ~  2011-06-06 13:24:51  host: 131.207.242.5

    w simplusie można już uruchomić odbieranie i wykonywanie połączeń w Niemczech za 50g/min http://nakarte.plus.pl/v.do?idx=912484

  • 0

    48. ~  2011-11-03 18:57:18  host: p4FD46111.dip.t-dialin.net

    *** ten plus

Dodaj swoją opinię