Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus spowalnia iPlusa

Plus spowalnia iPlusa

LuiN 20 Maja 2009 19:23

0 0

Od 22. maja dostępna będzie nowa promocja Plusa: iPlus dla Ciebie - poczuj lekkość. Jak dowiedział się TELEPOLIS.PL, będzie to pierwsza promocja iPlusa, w której pojawi się klauzula o standardowym ograniczeniu maksymalnej prędkości do 1 Mb/s.

Ograniczenie będzie jednak dotyczyło tylko najnowszej oferty iPlus prywatnie 49 z limitem 1 GB, o której pisaliśmy w tej wiadomości. We wszystkich pozostałych planach limitu takiego nie ma - przynajmniej w tej odsłonie promocji.

Dodatkowo do ofert zostaje wprowadzony nowy, tani modem: iPlus USB Huawei E156G, który niezależnie od wybranego planu cenowego będzie kosztował 1 zł.




Wraz z pojawieniem się nowej oferty zmianie ulega także promocja Razem lepiej w Plusie, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Do aktywacji oferty iPlus dokładana będzie bezpłatnie i bezterminowo usługa iPlus 49, przyłączana do innego, głosowego numeru abonamentowego klienta.

Logika wskazuje na to, że dotychczasowy bonusowy limit 500 MB zostanie tym samym zastąpiony limitem 1 GB. Sprawę wyjaśnią niebawem regulaminy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • 0

    84. ~sympatyczny  2009-05-21 13:55:47  host: chello087206026073.chello.pl

    w czasach implementacji HSDPA, HSUPA i LTE operator o podobno najlepszej infrastrukturze wprowadza takie zmiany? troche wstyd...

  • 0

    85. ~indygo  2009-05-21 14:07:49  host: w24.webd.pl

    nie rozumiem tego wszystkiego... Ja osiągam ponad 3 mbit na samym telefonie w Orange. A mam normalny abonament - nie dokupiony internet, mam ten abo bez telefonu na 12 miesiecy. to mi wystarczy bo na telefonie moge sprawdzic w necie wszystko.

  • 0

    86. ~marcus  2009-05-21 14:50:14  host: 62.29.136.37

    @indygo, tylko Ci współczuć że do internetu wystarczy Ci tylko telefon, żałosne...

  • 0

    87. ~titq  2009-05-21 15:09:22  host: dfk218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w taryfie iplus60 limit transferu zostal podwyzszony do 1,5GB

  • 0

    88. ~airman  2009-05-21 15:11:35  host: 188.33.108.96

    w innych kraja przyspiesza a u nas spowalnia, nowe cuda brawo

  • 0

    89. ~erazm  2009-05-21 15:49:57  host: dpb244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziwna opcja, o sieć się boją czy co? tylko Play miał taki zapis do tej pory

  • 0

    90. ~indygo  2009-05-21 15:54:25  host: w24.webd.pl

    @marcus wystarczy jak się ma g900... duzy ekran mam. dlatego nie kupowałem nawet telefonu u operatora przy umowie. Dlaczego współczuć? do sprawdzenia tego co potrzebuje wystarczy, a ze jest szybki przy okazji to dobrze. Jak potrzebuje na dluzej do netu usiasc do ide do domu gdzie mam stalke...

  • 0

    91.  2009-05-21 16:22:00

    87# zgadza się :)

  • 0

    92. ~jaro2004  2009-05-21 16:52:45  host: chello084010006155.chello.pl

    a co z iplusem ktory mozna wlaczyc w e-boku na karcie sim jako dodatek do uslugi voisowej dalej bedzie limit 1Giga czy moze tez podniasa do 1,5 giga i czy ewentualnie bedzie mozna przejsc na ta tansza opcje z ograniczeniem predkasci do 1mega?

  • 0

    93. ~hansen  2009-05-21 17:20:45  host: ust39.p3.interarena.pl

    @wlo - kazda siec ma dziury w zasiegu u ciebie era a u mnie era i plus, w pracy to tylko z orange pogadasz i posmigasz po necie. Najśmieszniejsze że instytucja w której pracuje (MON) ma umowe z plusem na siec korporacyjną. Szefowie maja telefony w tej sieci sluzbowe a dzwonia z prywatnych orange :) Ale maja jakies bts dostawiac juz nawet byli ogladac i tak minał l roczek. Orange śmiga a era i plus stoi. Co do iPlusa to nie testowałem, mam playonline na kartę i mi całkowicie jako mobilny net wystarcza.

  • 0

    94.  2009-05-21 18:12:55

    ~erazm - Play jest pionierem, więc wszyscy papugują (dawno tego słowa tu nie było) ;-)

  • 0

    95.  2009-05-21 19:53:56

    co się stało z forum? wywala mi: Could not query last visit posts DEBUG MODE SQL Error : 1194 Table 'phpbb_read_history' is marked as crashed and should be repaired SELECT post_id, topic_id, forum_id FROM phpbb_read_history WHERE user_id = 8758 Line : 41 File : read_history.php

  • 0

    96. ~Pio  2009-05-21 20:33:30  host: apn-77-113-103-205.dynamic.gprs.plus.pl

    #87 gdzie wyczytaliście takie cuda bo na stronie Plusa nic nie pisze ??

  • 0

    97. ~sintesi  2009-05-21 22:43:40  host: 87-205-235-150.adsl.inetia.pl

    nie wiem, jak z moderacją, ale jeśli w ciągu pół godziny ta obelga (na szczęście nie dotycząca mnie) nie zniknęła, to kiepawo... Jak ktoś nie lubi niejakiej/niejakiego Thonki, to niech tym nie mierzi innych użytkowników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    98. ~LnP  2009-05-21 23:34:46  host: 194.146.253.22

    Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd tym tytułem???Przecież limit prędkości dotyczy tylko nowego abonamentu.

  • 0

    99.  2009-05-22 00:57:29

    #97. wybacz, ciezko siedziec i tylko patrzec w komentarze, tym bardziej juz to praktycznie noc. #98. a nowy abonament to nie iplus?

  • 0

    100. ~frał  2009-05-22 14:26:25  host: chello089074168015.chello.pl

    zabawne to ograniczenie... w kontekście niskich abonamentów na internet już lepiej wypada Orange, taniej i szybciej.

  • 0

    101.  2009-05-22 16:47:51

    Przed chwila http://www.speedtest.net/result/479246809.png , naprawde nie rozumiem czym Plus sie kierowal w/w ograniczeniem predkosci ? W porownaniu mojego postu 43-Iplus i teraz PlayOnline widac jak jest "przepasc" w predkosciach u "mnie w Lodzi" . Co Plusowi przeszkadza ze ktos z limitem 1gb chce sobie raz na jakis czas cos sciagnac z predkosciami 2-6razy szybszymi niz te 1mb/s ? :/

  • 0

    102. ~  2009-05-24 10:08:35  host: f96-034.opera-mini.net

    Uzywam Play online w Dabrowie Gorniczej i w ciagu dnia srednio wyciaga okolo 0,6 Mbps wiec za rozowo to nie wyglada.Na szczescie wzialem wersjd na karte.Przy oknie zasieg jest full,ale wystarczy wejsc trochd w glab mieszkania i juz zasieg leci na jedna kreske ;-(

  • 0

    103. ~redi1989  2009-05-28 10:21:41  host: apn-77-115-28-84.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mam iPlus prywatnie 60 i zaluje bo jest tylko 1gb a w play jako kliejent mial bym 10gb za 45 zl bo mam u nich telefon na abonament plus ogolem jet do bani play go wyprzedza w glosach

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-79-128.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~h3x0n | 2017-10-17 08:09:37

Szkoda bo chciałem go kupić :/, ale gdzie


~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet