Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Ruszyła akcja promocyjna darmowego Facebooka w ofertach na kartę [wideo]

Plus: Ruszyła akcja promocyjna darmowego Facebooka w ofertach na kartę [wideo]

LuiN 30 Sierpnia 2013 16:23

2 9

Od 30. sierpnia w Plusie na Kartę dostępna jest promocja umożliwiająca bezpłatne korzystanie z Facebooka w telefonie. Właśnie ruszyła kampania reklamowa usługi.

Aby korzystać bezpłatnie z Facebooka należy aktywować promocję Darmowy Facebook w telefonie poprzez wpisanie krótkiego kodu *121*11*42# i naciśnięcie zielonej słuchawki. Pakiet Facebook będzie aktywny przez 31 dni bez ponoszenia opłaty za aktywację. Oferta obowiązuje do 30. października i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci ofert Plus na Kartę oraz Plus Mix. Po tym okresie opłata za aktywację pakietu wyniesie 5 zł brutto.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 28
  • 1

    12. ~  2013-08-30 23:18:32  host: v13-05.opera-mini.net

    Ale tragedia. Darmowy fecesbook, faktycznie wielkie mi ajwaj.

  • 1

    13. ~  2013-08-31 03:18:30  host: V33-06.opera-mini.net

    9@ T-mobile też nie mają no limitu, więc przeszedłem do Play.

  • 0

    14. ~  2013-08-31 06:25:21  host: ip-78-30-109-17.free.aero2.net.pl

    @8 gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie, to wiedziałbyś, że LTE na numerach głosowych działa tylko na APN: plus to raz. Dwa WAP na telefonach z Androidem nie działa, bo nie obsługuje tego protokołu. Trzy - apn: plus jest standardowo od razu skonfigurowany w Plusie przy zakupie fona na wszystkich numerach.

  • 0

    15. ~  2013-08-31 06:28:05  host: ip-78-30-109-17.free.aero2.net.pl

    @8 "Aby korzystać z Pakietu Facebook Użytkownik Usługi musi posiadać aktywną usługę pakietowej transmisji danych GPRS3 oraz łączyć się przez APN Plus." głupio ci teraz? Dodatkowo apn: plus jest identycznie rozliczany jak apn: internet.

  • 0

    16. ~Ona  2013-08-31 07:48:51  host: v44-02.opera-mini.net

    Z pakietu fejs możesz skorzystać w każdej taryfie. Czyli w starszych też np plus na kartę, a lte jest dostępne tylko w najnowszych taryfach np plus na kartę więcej. A w starych taryfach jedynie wap gprs. Żeby fejs działał. Czyli przed mówca prawdę napisał z tym apn. Z tego co ustaliam na połączeniu z konsultantem to jest tak jak napisał przed mówca, wap gprs. A po drugie żeby korzystać w lte trzeba mieć odpowiedni telefon, co mi da taryfa jak nie mam telefonu.

  • 0

    17. ~Ona  2013-08-31 07:54:32  host: v44-02.opera-mini.net

    @15. A ty przy czasem nie jesteś pracownikiem plusa i próbujesz namieszać. Żeby dużo klientów nałapać. Bądźmy realistami promocja nic nie wnosi to tak jak by jej nie było, jak mam dać 5zł za f to lepiej 7zł za net. Ściągam operę mini/mobile i działa fajnie każda strona.

  • 0

    18. ~Ona  2013-08-31 08:03:04  host: v44-02.opera-mini.net

    Tak czy siak promocja nie warta wpisu i dyskusji na tym forum. Lepiej wydać 5zł na ciasto drożdżowe, smacznego! :)

  • -1

    20. ~Dtr  2013-08-31 11:30:26  host: public-gprs399136.centertel.pl

    Jaka sieć taka reklama i promocja tyle w temacie

  • 0

    21. ~  2013-08-31 15:07:40  host: 93.154.163.130

    To dlaczego wybraleś Orange. Co za hipokryzja.

  • 0

    22. ~r  2013-08-31 15:42:56  host: 89-74-12-26.dynamic.chello.pl

    ktoś coś wie? Może są tanie zestawy simplusa z telefonem LTE, skoro tak reklamują? Czy sobie raczej sobie stroją żarty? Stawiam na to drugie. A reklama beznadziejna.

  • 0

    23.  2013-08-31 18:31:44

    No dziwna ta promocja, za 5zł tylko Facebook, to lepiej kupić jakiś tani pakiet internetowy, a oni jeszcze reklamy kręcą do tej promocji...

  • -1

    24. ~Weetetet  2013-08-31 18:53:02  host: v51-11.opera-mini.net

    Android nie obsługuje WAP? Buahaha. Bluetooth też zubożony, bo nie da się przez niego przeglądać plików na drugim urządzeniu. I jeszcze wszechobecny w nim Google. "A taki był ładny, amerykański, szkoda". Pozdrowienia dla nieużytkowników Androida!

  • 0

    25.  2013-08-31 20:55:15

    Żaden przełom to nie jest. Taka śmieciowa promocja dla niekumatych. FB nie jest złe, ale do niego wystarczy opera mini, żeby dużo nie zapłacić. Po co się silić na ten pakiecik.

  • 0

    26. ~ewa  2013-09-01 00:40:04  host: v39-16.opera-mini.net

    żal mi tego plusa. Żenujące promocje.

  • 0

    27. ~dedyr  2013-09-01 07:16:59  host: user-188-33-197-220.play-internet.pl

    Bez sensu.

  • 0

    28. ~tata  2013-09-01 18:09:30  host: apn-95-40-250-8.dynamic.gprs.plus.pl

    Firma ktorej jak dasz reke wyrwie ci jaja.

  • 0

    29. ~  2013-09-18 18:17:35  host: 94-229-217-215.static.espol.com.pl

    wgl ten facebooka nie dzial ;o

  • 0

    30. ~jan  2013-10-26 21:40:38  host: we-10g-vl666.ittmedia.pl

    Nie kupujcie tego. Kupiłem mam Taryfe Twoj Profil no i mam prawidłowo skonfigurowany telefon i nadal pobiera mi transfer z pakietu. Wielkie Oszustwo

  • 0

    31.  2013-10-26 22:23:13

    Niedawno na gazeta.pl czytałem o tym, że darmowe jest tylko przeglądanie tekstu (!) Za wczytywanie obrazków, pobiera normalnie transfer z pakietu. Sprawa stała się głośna na tyle, że zmieniono regulamin tej usługi. A tytuł jest kłamliwy i wprowadzający w błąd. Z winy Plusa, który nie doprecyzował o jaką darmowość chodzi.

  • 0

    32. ~magda  2015-03-11 18:12:11  host: ip-78-30-93-171.free.aero2.net.pl

    pakiet facebook to oszusztwo! Próbowałam wszystkich wariantów ustawienia telefonu, również tych proponowanych przez plusa i dalej opłaty za korzystanie z facebooka są pobierane. Reklamacja, którą złożyłam została negatywnie rozpatrzona. Zamierzam zgłosił sprawę do UOKiK, bo takie działanie firmy plus jest bezprawnym oszukiwaniem klientów!Nie dajcie się nabrać na "bezpłatny pakiet facebook"!

Dodaj swoją opinię