Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus rusza z nową kampanią zachęcającą do rejestrowania numerów

Plus rusza z nową kampanią zachęcającą do rejestrowania numerów

LuiN 27 Grudnia 2016 15:41

5 5

Bez zwłoki rejestruj Plusa na kartę zanim stracisz numer - takim hasłem sieć Plus zachęca do rejestrowania numerów w nowym spocie reklamowym.

Sieć przypomina, że numery prepaid przestaną działać 2 lutego, jeśli nie zostaną zarejestrowane. W dalszym ciągu osoby dokonujące rejestracji liczyć mogą na 500 zł bonusu ważne przez 30 dni, 50 GB transferu z taką samą ważnością oraz rok ważności konta.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Analogiczną kampanię uruchomiono także w przypadku oferty Plush na kartę, z hasłem Zanim wytną Ci numer. Zarejestruj go dziś!. Użytkownicy oferty Plush liczyć mogą na takie same bonusy za rejestrację jak ofert Plus na kartę, nie licząc rocznej ważności konta.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | plush | plus

w sumie: 37
  • -2

    18.  2016-12-27 17:34:31

    na 30 dni 500 zl i 50gb , kto to ma wykorzystac? starsze pokolenie ktore pewnie jako jedyne sie tam zarejsetruje?

  • 0

    19.  2016-12-27 17:38:17

    @9, masz rację, bo w tej sieci to tylko nastolatkowie mają numery.

  • 1

    20. ~  2016-12-27 17:46:50  host: aedk25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17, "Poza dużymi aglomeracjami jakikolwiek zasięg to luksus"... no, toś teraz do*ł. Jak się wabią te wasze "nagrody"? Głuche Telefony? No to, jeśli da się dopasować to do jakiejś kategorii, mamy laureata.

  • 1

    21.  2016-12-27 18:45:35

    @17 Z moich obserwacji wynika, że tam gdzie dużo domków jednorodzinnych, tam P4 stawia LTE. Na pewno nie są to duże aglomeracje. Już w raportachbo rozwoju LTE, Gruszka chwalił się dużą liczbą małych miejscowości.

  • 0

    22. ~  2016-12-27 20:22:15  host: user-94-254-162-151.play-internet.pl

    A w Play włączenie bonusu to jazda bez trzymanki. Na stronie http://tlp.is/c6j informacja o tym iż można aktywować bonus w taryfach internetowych.

    BOK natomiast odsyła do regulaminu http://tlp.is/c6k i potwierdza że nie ma takiej możliwości.

    Tak więc w play otrzymanie bonusu to droga przez mękę.

  • 0

    23. ~sraka  2016-12-27 21:39:28  host: user-164-127-130-55.play-internet.pl

    Jeszcze 3 miesiące w Plus i sajonara Zębaty :) trzyma mnie jedynie skarbonka w tej sieci tj.121 PLN na koncie.
    Zero inwestycji, w moim rejonie teraz nawet zasięg w 3G U900/2100 leży i kwiczy, było na zewnątrz budynku 97dBm teraz jest 109dBm czyli na granicy ! Plus odradzam...

  • 0

    24. ~doda  2016-12-27 22:20:51  host: staticline-31-182-86-83.toya.net.pl

    *** prawda dają 50gb tylko na 14dni póżniej trzeba doładować 30zł

  • 0

    25. ~2meenn  2016-12-27 22:44:04  host: public-gprs369144.centertel.pl

    A Play odbiera bonus za rejestrację pomimo przedłużenia ważności pakietów innymi pakietami. Taki psikus na święta

  • 0

    26. ~Marcin.503  2016-12-27 23:11:19  host: 77-253-166-190.adsl.inetia.pl

    @24. niby dlaczego trzeba doładować po14dn.? przecież w bonusie dostaje sie m.in RWK

  • 1

    27. ~mnm  2016-12-27 23:12:27  host: public-gprs208324.centertel.pl

    22@ Dziwne ja na polnk mam aktywny rwk i dostałam 100Gb jak to możliwe że teraz tego nie dają?

  • 0

    28. ~Elwira Wizner  2016-12-28 09:22:06  host: host-142-40.jkns.pl

    Ech, zapomniałabym zupełnie. Bardzo, ale to bardzo nie chciałabym, żeby wyłaczyli mi numer (mam w Plus), nie narzekam na usługi i chcę z niego korzystać. A przy okazji do zgarnięcia bonusy. Dzisiaj to załatwię.

  • 0

    29. ~kris86  2016-12-28 10:40:26  host: public-gprs352565.centertel.pl

    Mam Orange. Zarejestruje sobie kartę u Plusa, wykorzystam limit 50GB i później karta do śmietnika ;)

  • 0

    30. ~Jacek  2016-12-28 12:50:53  host: 031011129114.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    @29, jeśli tak to widzisz, to czemu nie. Moim zdaniem Plus taki zły nie jest, więc warto kartę na stałe u nich mieć. Poza tym, często są bonusy do doładowań, więc stratnym na nim się nie jest.

  • 0

    31.  2016-12-28 18:17:16

    Niby to zwykłe naciąganie i oszustwo, bo wszystko oprócz rok ważności konta (zaiste) jest ważne na miesiąc, a kasa tylko na rozmowy i sms-y, ale zarejstrowałem nr i grzech było nie skorzystać. Chociaż to napędza w pewien sposób klientów do częstszego korzystania z neta z myślą nigdy tak dużo nie miałem i muszę dużo korzystać, bo nigdy więcej tak dużo nie dostanę i to nie może się zmarnować. Podsumowując: wszystko oprócz neta i 500 zł oceniam 2na10, gdyż ledwo wykorzystałem 11gb neta i 10 zł z 500zł.

  • 0

    32.  2016-12-28 18:31:21

    30 - a kiedy był ostatni bonus do doładowań? Bo ja już nie pamiętam nawet...

  • 0

    33.  2016-12-28 18:37:24

    Poza tym polecam doładować konto przez internet w plus bo za pierwsze doładowanie dają 100 procent jego wartości. WOW!!!

  • 0

    34.  2016-12-28 18:41:21

    gsmaniak001 - jeszcze tylko 2 dni ;-)

  • 0

    36. ~lewlew  2016-12-30 08:00:32  host: host-142-40.jkns.pl

    Dokłądnie tak jak pisze gsmmaniak001. Niby te bonusy tylko na miesiac (oprocz waznosci konta - to jest na rok), ale jak ktos nie chce tracic numeru w plusie to zal nie skorzystac i wziac bonusu.

  • 0

    37. ~7814550  2016-12-30 21:28:11  host: apn-5-60-175-106.dynamic.gprs.plus.pl

    Włożyłem kartę z plusa do smartfona chciałem sprawdzić jak działa Internet, nie chciał za nic działać Internet, po kontakcie z bok okazało się że mam zablokowaną opcję laczenia się z Internetem. Fajna opcja ktoś wie czy w T-M też można zablokować połączenia z Internetem?

  • 0

    38. ~  2017-01-02 18:49:41  host: user-94-254-128-247.play-internet.pl