Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus rozpoczął promocję swojej nielimitowanej oferty [wideo]

Plus rozpoczął promocję swojej nielimitowanej oferty [wideo]

LuiN 19 Kwietnia 2012 14:27

0 0
Biuro prasowe sieci Plus przesłało nam pierwszy spot reklamowy, jakim promowana będzie oferta Bez Limitu sieci Plus.

Szczegóły dotyczące nowej oferty sieci Plus przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    25. ~hehe  2012-04-19 19:26:04  host: anc137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    t-mobile rządzi :)

  • 0

    26. ~  2012-04-19 19:27:57  host: z23-13.opera-mini.net

    swietna reklama. Wsrod ofert no limit Plus zajmuje wysokie 2-3miejsce. Ostatnie i zarazem najgorsze miejsce zajmuje play. Slaba jakosc polaczen potwierdzona przez uke, slaba mala siec wlasna i cena, ktrą dorownali tylko do konkurencji. Plus czekam na zmiany w nizszych abo i prepaid

  • 0

    27. ~analityk  2012-04-19 20:20:19  host: z22-06.opera-mini.net

    26. Pelna zgoda, gdyby nie ten durny, tandetny Play, juz od dawna cieszylibysmy sie ofertami 'no limit' we wszystkich duzych i powaznych sieciach, i to w nizszych cenach niz tez 79 zl.

  • 0

    28. ~  2012-04-19 20:37:22  host: p21-05.opera-mini.net

    Nie wiem jak wam ale mnie się chce wymiotować jak widzę na telepolis nick planet

  • 0

    29. ~  2012-04-19 21:25:24  host: 159.253.145.183-static.reverse.softlayer.com

    26. A czekaj czekaj. :P

  • 0

    30. ~Koval  2012-04-19 21:31:38  host: 178-25-9-165-dynip.superkabel.de

    Plus jest tak bardzo innowacyjny, że nawet w reklamach bazują na kolorach z play reklamy

  • 0

    31. ~  2012-04-20 02:34:19  host: user-164-126-218-159.play-internet.pl

    Plós to bló-ló-blóóós... Też mi się chce rzygać, jak widzę tę reklamę.

  • 0

    32. ~K  2012-04-20 05:57:29  host: host_181_147.compower.pl

    Co temat to komentarze nawiedzonych dzieci Paly....Bosheeeeeeeeee

  • 0

    33. ~szuela  2012-04-20 10:22:15  host: gpk196.internetdsl.tpnet.pl

    Niemal od 10-ciu lat jestem w PLUSIE. Ja mam abonament, mój mąż kartę. Mój abonament wygasa w październiku i chyba to będzie data mojego rozstania się z tą siecią... Jedyne co mnie (a właściwie nas) może powstrzymać to wydłużenie konto w ofercie na kartę. Czyli PLUS straci dwie kolejne duszyczki... Do tej pory broniłam i chwaliłam mojego operatora, ale mam wrażenie że z roku na rok jest gorzej.

  • 0

    35. ~x  2012-04-20 10:30:06  host: user-31-174-141-42.play-internet.pl

    komentarz 23 to mój klon, nawet nie umie wymyślić swojego nicka.

  • 0

    36. ~x  2012-04-20 11:06:08  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    Plus ma obecnie najlepszą sieć HSPA+ szkoda, że Play nie buduje juz swojej sieci i ma najsłabszy zasięg.

  • 0

    37. ~x  2012-04-20 11:34:37  host: user-31-175-225-198.play-internet.pl

    36 - znowu mój klon,skoro Plus ma tak dobrą sieć to dlaczego w tylu miejscach w kraju ma GPRS / EDGE i brak 3G ?

  • 0

    38. ~Piotrek  2012-04-20 11:38:01  host: 75-goc-26.acn.waw.pl

    @37 dlatego bo PLAY nie ma tam nawet śladowych ilości zasięgu jakiegokolwiek... A co do meritum czyli reklamy - nie powala ale najważniejsze informacje przekazuje więc jest OK

  • 0

    39. ~x  2012-04-20 11:38:05  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @37, 3G może nie mają na wsiach ale maja 3,5G. Jestem zadowolony ponieważ w zasięgu 3,5G jest 76% Polaków. GSM mają bardzo dobry a jakość na GSM tylko T-Mobile ma lepszą.

  • 0

    40. ~x  2012-04-20 11:48:01  host: user-31-175-225-198.play-internet.pl

    39 - tak,3,5G,szkoda w ogóle z tobą dyskutować bo wyglądasz na dziecko neo,które nie wie o czym pisze,weź skorzystaj z tego Plusa w praktyce i napisz z netu iPlus jaką masz prędkość i potwierdź to wklejając link do wyniku szybkości netu. 38 - to samo,kup starter PLAY,odpal i jak się przekonasz,że PLAY ma dobry zasięg to może się powstrzymasz przed pisaniem bzdur.

  • 0

    41. ~  2012-04-20 12:07:40  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @40, korzystam z iPlusa na umts900 i prędkości jakie osiągam sa oczywiście ściśle uzależnione od odległości od nadajnika i najwięcej miałem 9Mbps a przeważnie koło 5Mbps. Zasięg Play umts900 jest śmiesznie mały w porównaniu do u900 Plusa a do tego obcieta jest prędkość do 1Mbps a w droższych opcjach do 4Mbps, których i tak większość nie osiąga. W Plusie teoretycznie do 21Mbps można wyciągnąć czyli tak jak teoretycznie 4Mbps w Play.

  • 0

    42. ~  2012-04-20 12:54:28  host: z52-15.opera-mini.net

    Włącza sie wam roaming danych w plusie po 3G/HSDPA(net chwile chodzi a po minucie literka R i brak netu na telefonie)?

  • 0

    43. ~  2012-04-20 13:57:05  host: 80.51.82.116

    Play jest najlepszy:) zasięg ma wszędzie bo korzysta dodatkowo z nadajników Orange i Plusa. Więc takei posty że słaby zasięg.. i takie tam to kompletna bzdura i najlepą ofertę mają!

  • 0

    44. ~  2012-04-20 14:33:42  host: user-164-126-45-134.play-internet.pl

    I właśnie sposób realizacji roamingu jest największą wadą pleja. Zasięg to za mało by można było korzystać z usług.

  • 0

    45.  2012-04-20 16:30:02