Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus rozdaje oficjalne piłki Ligi Mistrzów

Plus rozdaje oficjalne piłki Ligi Mistrzów

LuiN 24 Kwietnia 2008 10:22

0 0

Od 25. kwietnia Plus wprowadza nową promocję MixPlus Liga Mistrzów w MixPlusie. Kampania nawiązuje do rozgrywek piłkarskich Liga Mistrzów, których finałowe rozgrywki odbywają się w maju.



W ramach kampanii rusza konkurs, w którym klienci, którzy kupią telefony Sony Ericsson K550i, Sony Ericsson K510i, Sony Ericsson K800i lub Sony Ericsson K850i, będą mogli otrzymać oficjalną piłkę Ligi Mistrzów. Liczba piłek do rozdania to 20 tys.




Wiodącym telefonem promocji będzie Sony Ericsson K550i (za 1 zł w 30/42), a wspierającym Sony Ericsson K510i (za 1 zł w 30/24).

Jednocześnie obniżone zostają ceny telefonów: Samsung J400 za 1 zł w 50/24 i 49 zł w 30/42, Plusfon 401i z kartą 1GB za 1 zł w 30/30 i Samsung M600 za 29 zł w 30/24.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    31. ~lovel  2008-05-07 00:17:02  host: acqa220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez juz wypelnilem zgloszenie po pilke, nie moge sie jej doczekac ,specjalne miejsce bedzie zajmowac u mnie w pokoju.

  • 0

    32. ~marcin  2008-05-07 11:53:47  host: acqk254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzisiaj kupilem sobie w salonie plusa ten telefon Sony Ericsson K550i, fajny jest, i przy okazji bede bral udzial wlasnie w losowaniu tych pilek :) wiecie po jakim czasie bedzie wiadomo czy wygralem ja ??

  • 0

    33. ~  2008-05-07 19:28:25  host: acpg155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wypelniles zgloszenie na stronie to juz pozostaje ci tylko czekac, jest poczatek promocji wiec spokojnie pewnie dostaniesz pileczke :D

  • 0

    34. ~neo  2008-05-09 00:28:08  host: acpk39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta jest fajna, dzisiaj kupilem telefon. zgloszenie wyslalem i czekam na pilke :)

  • 0

    35. ~magik  2008-05-09 17:19:57  host: acqe155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wypelnilem zgloszenie, teraz trzymam kciuki zeby sie udalo, mysle ze szansa jest duza bo pilek jest 20 tysiecy. trzeba wierzyc :)

  • 0

    36. ~Adi  2008-05-12 17:42:57  host: 212.160.209.182

    Witaj! Niestety dane przesłane w Twoim zgłoszeniu nie spełniają warunków. Podany został unikalny numer telefonu (IMEI) ***************, który nie spełnia warunków wzięcia udziału w promocji. Nagroda nie może zostać przyznana. Pozdrawiamy! Organizatorzy promocji. Możecie mi powiedziec o co chodzi????????? IMEI sprawdzałem i wszystko było OK :(

  • 0

    37. ~qba  2008-05-12 17:46:39  host: 77-253-80-134.adsl.inetia.pl

    Mi juz odpisali na maila ze ja wysla:) Powiedzcie mi prosze czy to jest pilka ADIDASA???

  • 0

    38. ~Adi  2008-05-12 19:59:02  host: 212.160.209.182

    Tak, to jest piłka Adidasa :)

  • 0

    39. ~franek k  2008-05-13 01:32:42  host: acpw199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    osz ty farciarzu :) fajnie masz ze juz wiesz ze ja wygrales :P ja dopeiro dzisiaj skorzystalem z promocji i kupilem telefon, sony ericssona k800i, swietny jest. moze mi tez uda sie wygrac ta piekna pilke :P

  • 0

    40. ~feat  2008-05-14 17:43:28  host: acqd250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wybralem dzisiaj tego sony ericssona k550i, cieniutki fajniutki. moze wygram pilke :)

  • 0

    41. ~fafik  2008-05-14 22:21:34  host: cjm91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ADI, i jak tam u ciebie ? zadzwoniles do plusa zeby wyjasnic te kwestie ? hehe po usmiechu widze, ze pileczke jednak dostales :D

  • 0

    42. ~Adi  2008-05-15 13:56:38  host: 212.160.209.182

    Wypełniłem jeszcze raz ten formularz, jak to nie zadziala to trzeba będzie użyć bardziej desperackich środków :D Ten uśmiech to był taki śmiech "przez łzy"

  • 0

    43. ~winner  2008-05-16 00:29:29  host: acpy39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest , wiedzialem ze mi sie uda, wygralem pileczke :) juz niedlugo bede ja mial, nie moge sie doczekac jak sobie pokope z chlopakami :P

  • 0

    44. ~Adi  2008-05-16 12:52:43  host: 212.160.209.182

    Jeeeeeeeeeee. Wypełniłem jeszcze raz fomularz i wygrałem :D

  • 0

    45. ~adam  2008-05-16 19:47:43  host: acom137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    musze sie pochwalic ze ja juz wygralem, przyslali mi maila z zawiadomienie mze wygralem, super bedzie pograc :D

  • 0

    46. ~michal93  2008-05-27 18:43:24  host: host-89-230-134-120.inowroclaw.mm.pl

    Przedluzylem umoiwe , wepelnilem formularz i odpisali mi ze wygralem ;DD Wyslal 20 dni po zakonczeniu konkursy ;P

  • 0

    47. ~karek  2008-06-18 17:25:02  host: ema57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja też wygrałem, ale jeszcze nie widziałem tej piłki, gdyż przesłali na mój adres stałego zamieszkania. Czy ktoś ma zdjęcia tej piłki albo mógłby napisać czy fajna?

  • 0

    48. ~Adi  2008-06-19 13:30:01  host: 212.160.209.182

    Ludzie nie dygajcie się :D Mnie właśnie dzisiaj doszła. Piłka bardzo fajna :D

  • 0

    49. ~dstr  2008-06-19 13:51:26  host: nat-rtr-10.xcore.pl

    Tez dostalem... czy to oryginal?

  • 0

    50. ~eloo  2008-06-19 21:29:54  host: 83.238.199.3

    ja też wygrałem ale nie doszła jeszcze...:/ Czekam

Dodaj swoją opinię