Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Rok ważności konta i 10 GB gratis

Plus: Rok ważności konta i 10 GB gratis

LuiN 26 Października 2015 11:09

12 12

Sieć Plus wprowadza dziś do sprzedaży nowe startery z usługami promocyjnymi.



Klienci, którzy kupią starter Plus na Kartę Rozmowy i SMS-Y bez limitu w sieci (w cenie 5 zł) mogą skorzystać z promocji Rok Ważności Konta za 0 zł. Aby włączyć roczną ważność konta należy wysłać SMS na numer 80988 o treści RWK, a następnie w ciągu 30 dni od włączenia usługi doładować konto kwota minimum 5 zł.




Zobacz: regulamin promocji

Wszyscy nowi klienci mogą też otrzymać gratis 10 GB transferu po zakupie starterów Plush na Kartę. Warunkiem skorzystania z promocji jest aktywowanie jednego z cyklicznych pakietów:
  • Internet, SMS-y i 9 gr/min,
  • Internet i SMS-y,
  • Rozmowy, SMS-y i 1 GB,
  • Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB.

Promocja obowiązuje do końca marca 2016 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plush

w sumie: 41
  • -2

    24. ~Vares  2015-10-26 17:08:56  host: anb186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobra promocja Plusa z roczną ważnością konta, a w dodatku z pakietami gratisowymi.

  • 3

    25.  2015-10-26 17:30:54

    virgin mobile rwk 29zł nolimit minut na kom i stacj+nolimit sms+5GB z lejkiem, orange free na kartę rwk 35zł nolimit minut na kom i stacj+nolimit sms+14GB z lejkiem. A Plus? Plus się skończył.

  • 1

    26. ~  2015-10-26 17:38:37  host: host-176-221-121-177.dynamic.mm.pl

    Cóż za promocja - RWK za 0 zł. Normalnie kosztuje chyba całe 3 zeta... Co za oszczędności w tym Plusie.

  • 0

    27. ~sdds  2015-10-26 17:48:37  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    Pytanie do znawcow: czy majac taryfe Plus na Karte oraz majac wlaczone usluge 29 gr za cala rozmowe w Plusie albo darmowe rozmowy w Plusie mozna wlaczyc RWK bez utraty ww uslug?

  • 1

    28.  2015-10-26 19:10:42

    @27 można włączyć rwk, w plus na kartę kosztuje 10zł raz do roku.

  • -1

    29. ~Ja±  2015-10-26 19:12:58  host: n28-04-03.opera-mini.net

    buba - a co z pakietami minut..? jest coś ciekawego..?

  • 0

    30. ~sdds  2015-10-26 19:14:16  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    @28
    Wiem ze mozna wlaczyc, ale czy wlaczenie nie wyklucza sie z usluga darmowych rozmow do plusa?

  • 0

    31.  2015-10-26 19:39:21

    nie ja miałem taryfę lus na kartę z wlaczonym rokiem waznosci i 29 gr za calą rozmwe w plusie - także działa.

  • 0

    32.  2015-10-26 19:59:38

    *poprawka: Nie, ja miałem taryfę Plus na kartę z wlaczonym rokiem waznosci i 29 gr za calą rozmowe w plusie - także działa i rwk i 29 gr za całą rozmowe w plusie.

  • 4

    33. ~mnm  2015-10-26 20:24:06  host: user-5-173-112-60.play-internet.pl

    @21 z zasięgiem też już ich wyprzedzają. A jakość LTE już dawno orange ma lepszą niż plus

  • 1

    34. ~jan  2015-10-26 21:24:39  host: 89-65-173-228.dynamic.chello.pl

    obecnie tylko freemium virgin mobile

  • -4

    35. ~Jaca  2015-10-26 22:32:38  host: 088156128252.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Dobrze to wygląda. CZegoś takiego szukam. kolejny plus plusa to to, że teraz ciężko u nich doładować bez jakiegoś bonusu, więc ogólnie dla karciarzy są bardo tanim operatorem.

  • -4

    36. ~Samuel  2015-10-26 22:34:59  host: user-31-174-194-166.play-internet.pl

    Te 10 giga to ja biorę bez zastanowienia :D A konto i tak mam ważne bo regularnie zasilam konto. Fajnie, że plus działa i to tak dość mocno jeśli chodzi o promocję dla pre-paidów.

  • -3

    37. ~Tifczi  2015-10-27 11:02:01  host: 178-36-121-140.adsl.inetia.pl

    @28 Nie raz na rok. Jednokrotnie jest pobrane 10 złotych a później po każdej karcie, którą zasilamy konto jest przedłużane o rok od dnia w którym zasiliłeś(aś)

  • 0

    38.  2015-10-27 12:43:53

    @37 w taryfach "Plus na kartę" i "Plus na kartę bez limitu" 10mzł raz do roku kosztuje RWK, natomiast w taryfie "Więcej przez ROK" jest tak jak napisałeś. Wiem bo dwie pierwsze taryfy. które wymieniłem mam i tak w nich to działa.

  • 2

    39.  2015-10-27 12:50:28

    plus ma najgorszą ofertę na rynku i nie zmienią tego pracownicy plusa, co tu piszą komentarze na zamówienie.

  • 1

    40.  2015-10-27 14:16:32

    @38 Wybacz moje niedopatrzenie oczywiście masz rację :)

  • 0

    41. ~daniel  2015-10-27 16:51:31  host: 093105178161.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    buba, jesteś trochę niewiarygodny, pisząc, że masz plusa, a przy tym, że jest to najgorsza oferta na rynku ;) - to po co się tego trzymasz? Czy może jednak opłaca się doładowywać z bonusem ;)

  • 0

    42.  2015-11-07 15:55:52

    ******TYCH STARTERÓW NIE MA ! - 3 salony PLUSA w Warszawie odwiedziłem, wszędzie brak, odpowiadają mi w salonach że czekają aż im się stare sprzedadzą, a promocja skończy się już w marcu :) więc pewnie przyjdą jak już bedzie po wszystkim. Pytałem o nie na stronie PLUSA na faceboku, to miły Pan mi napisał, żebym sobie listę salonów w Warszawie znalazł i sobie podzwonił gdzie mają te startery :) albo zadzwonił do BOK, to mi sprawdzą gdzie w Warszawie można je kupić :) śmiech na sali :)

  • 0

    43. ~  2016-02-23 09:49:41  host: host-176-221-122-28.dynamic.mm.pl

    Szkoda, że nie obowiązuje przy przeniesieniu numeru... W ogóle z przeniesieniem jest taki problem, że ignorują tych, którzy chcą przejść z karty na kartę. W salonach Cyfrowego Polsatu w ogóle nie ma takiej możliwości by wejść na PnK, jest tylko abonament, mix oraz... Plush. Trzeba udać się do starego firmowego salonu Plusa, by wskoczyć na Plus Na Kartę. W sumie przeniesienie bardzo sprawne. Zgłoszenie o godzinie 15, dezaktywacja starej karty 00:30, aktywacja nowej niedługo przed 2:00.

Dodaj swoją opinię