Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus reklamuje darmowy Internet w ofercie na kartę [wideo]

Plus reklamuje darmowy Internet w ofercie na kartę [wideo]

LuiN 18 Marca 2014 15:33

3 18

Ruszyła kampania promocyjna darmowego dostępu do Internetu w ofercie na kartę sieci Plus.




Promocja Internet za 0 zł na start (300 MB) obowiązuje od 5. marca. Jej uczestnik otrzymuje pakiet 300 MB danych ważny przez 30 dni za 0 zł. Po miesiącu pakiet automatycznie odnawia się i pobierana jest opłata w wysokości 7 zł.


Zobacz: 300 MB za 0 zł na start w Plus na Kartę


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus | plus na kartę

w sumie: 80
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66.  2014-03-19 11:38:38

    toms - gigabajty w "stacjoinarnym" mobilnym podwyższają te średnie... No weź mnie nie osłabiaj... Wiem, ze zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz jednak nie naciągaj faktów pod swoje tezy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67.  2014-03-19 11:40:19

    Bo ogól nie korzysta! A jak korzysta to przypadkowo - aktualizują oprogramowanie w swoich nowych zabawkach - 300 MB albo więcej, przypadkiem cos nacisną - odnośnik, przesłana wiadomość itp. Naprawdę widze to po billingach znajomych - nie jednego czy dwóch ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2014-03-19 11:46:44

    WLAN to liczony jest chyba do internetu stacjonarnego. Ze dwa lata temu było 4 mln. klientów internetu mobilnego i co trzeci użytkownik telefonu komórkowego korzystał z internetu mobilnego. Oczywiście jeden przez przypadek wszedł do sieci a inny w ramach nielimitowanych nocy ciągnie dziesiątki gigabajtów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69.  2014-03-19 11:47:01

    wlo - zróbmy tak: porozmawiaj z użytkownikami telefonów innej marki niż Nokia, zwłaszcza z androidem i zapytaj o wielkość transmisji w skali miesiąca. Może zmienisz zdanie. A skoro poruszyłeś temat kosztów rozmów telefonicznych, zapytam o sposób, który Ci przesłałem na PW, czy skorzystałeś z propozycji i jak się to ma do wydatków z których się śmiejesz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70.  2014-03-19 11:50:21

    Ja nie, ale przekazałem metodę znajomym... Ktośmi nawet podziękował, więc przekazuję podziękowania ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71.  2014-03-19 11:59:55

    Miło mi. ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72.  2014-03-19 16:35:40

    Dla zainteresowanych dostępem do LTE na wymienionych kartach sim podaję informację, że jeśli nie mogą zalogować się poprzez APN: internet, należy utworzyć nowy profil i wpisać APN: plus, koniecznie z małej litery. Info uzyskane z działu technicznego Plusa i sprawdzone w praktyce.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~hahahaha  2014-03-19 21:45:02  host: apn-37-7-118-10.dynamic.gprs.plus.pl

    ~adfasfdas masz s4 z dual sim a dziaduje po wolnym internecie bo co szkoda ci 7zł za pakie hahahah

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~awen6  2014-03-23 07:58:03  host: 213-199-254-34.tktelekom.pl

    300 mb na dobry początek za darmo czemu nie.
    sama mam komputer stacjonarny z internetem a w komórce korzystam tylko ,kiedy nie ma mnie w domu.dla mnie starczy na umiarkowanym korzystaniu z interentu

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    75. ~joasiab21  2014-03-23 10:29:07  host: 80.54.75.1

    Sama jestem zarówno abonentem Plusa na kartę jak i Mixa. Nowa oferta Plusa na Kartee Internet za 0 zł jest dla mnie atrakcyjna. Oczywiście nie każdemu może ona pasować, bo dla jednych jest za mała dla innych starcza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~mała  2014-03-23 12:31:29  host: 213-199-254-34.tktelekom.pl

    moim zdaniem to dośc atrakcyjna oferta zero złotych za internet na start mozna wybrac dodatkowo darmowe rozmowy lub smsy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~Łukasz-ek  2014-03-23 13:49:50  host: 37.202.40.52

    Ciekawa oferta chociaż nie ukrywam 300 mb to trochę mało, ale jak za darmo to biorę z satysfakcją :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~zoldak  2014-03-23 15:21:44  host: ip-151-248-38-67.free.aero2.net.pl

    Ciekawa promocja godna poświęcenia chwili uwagi. 300 mb starczy mi na całomiesięczne przeglądanie portali społecznościowych a także poczty. Czuję swobodę korzystania z internetu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79. ~kasia1006  2014-03-23 15:46:49  host: ald206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajna propozycja, jednak jak dla mnie za krótka. Co to jest miesiąc ;-)
    Jednak lepszy rydz niż nic. Więc oczywiście skorzystam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~AAA  2014-03-23 17:12:41  host: 178-213-120-177.eia.pl

    Oferta nie robi furory, ale trzeba szanować to, że ktoś, chce nam dać za darmo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~ja  2014-03-23 19:18:42  host: 5.174.115.113

    Oferta ok. Internet za darmo chociażby za jeden miesiąc to dobry bonus. Szkoda, że tylko na taki okres, ale przedłużenie na kolejny miesiąc za 7 zł to nie aż tak wiele.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~Jola  2014-03-23 23:17:46  host: ksm.net.pl

    Ciekawa propozycja, miesiąc netu za free potem tylko 7zł, można także skorzystać z promocji "Rozmowy za 0 zł " lub
    " SMS-y za 0 zł" aby dzwonić lub pisać do wszystkich w Plusie za darmo. Dla jednych zapewne te 300 MB będzie za mało, ale jest tez grono ludzi, którym taki pakiet internetowy w zupełności wystarczy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~Bożena  2014-03-24 11:14:13  host: 31.42.15.210.alfanet24.pl

    Wybierając internet na kartę , mamy jeszcze do wyboru rozmowy za 0 zł lub sms za 0 zł .Dla mnie m to jest korzystna oferta bo z mobilnego internetu mało korzystam , ale za to dużo rozmawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84. ~anmuz  2014-08-08 18:33:22  host: dynamic-78-8-19-29.ssp.dialog.net.pl

    wybralam pakiet 300mb na miesiac , zaplacilam za to a kiedy zostaje przekroczony limit to wylaczaja. nie podoba mi sie to

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~meca  2014-09-19 17:57:46  host: 46.77.124.48

    Do kitu taki net i tyle!

Dodaj swoją opinię