Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus - rabaty dla stałych klientów

Plus - rabaty dla stałych klientów

Piszemy o tym pierwsi LuiN 23 Marca 2015 18:04

6 9

Sieć Plus przygotowała nową ofertę dla klientów przedłużających umowę. Mogą oni uzyskać większe pakiety internetowe i rabaty na abonament.






W stosunku do oferty dla nowych klientów, osoby przedłużające umowę w sieci Plus liczyć mogą na:
  • o 10 zł niższy abonament,
  • większe pakiety roamingowe,
  • o 10% większe pakiety internetowe.

Oferta dotyczy klientów indywidualnych i jest dla nich dostępna już na 7 miesięcy przed zakończeniem aktualnie trwającej umowy. Klient może skorzystać z oferty bez telefonu (od 29,99 zł + ewentualna rata za telefon), jak i skorzystać ze standardowej oferty z telefonem (abonamenty od 49,99 zł).

Przy przedłużeniu klient ma do wyboru umowy na 25, 30 lub 36 miesięcy, liczone od daty końca trwania obecnej umowy. Promowane modele telefonów, czyli LG G3 s, Nokia Lumia 735, Sony Xperia M2 Aqua i Samsung Galaxy A5, nie są dostępne za 3 zł w umowach na 25 miesięcy. Za 3 zł dostaniemy Lumię 735 i Xperię M2 Aqua dopiero przy zobowiązaniu w kwocie 89,99 zł i umowie na 30 miesięcy. LG G3 s kosztuje 3 zł w abonamencie za 89,99 zł i umowie na 36 miesięcy, a cena Samsunga Galaxy A5 w tej samej taryfie i okresie zobowiązania to 269 zł. Niższych cen za urządzenia szukać należy w ofercie ratalnej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 54
  • 1

    35.  2015-03-24 01:16:04

    Tak zwana Emeryt baza będzie oczywiście w każdym artykule puszczać focha na p4. Cóź, trzeba dziadkom wybaczyć. WIelki Lament Obiektywnego, pewnie już niedługo. :)

  • -4

    36.  2015-03-24 07:42:48

    31 - firmy świadczą usługi żeby zarabiać a nie dawać. Minutowe pakiety "przechodzące" były korzystniejsze od tych które mamy teraz. Nie da się udowodnić, ze to nie za sprawą Plej inni operatorzy odeszli od tych korzystnych dla klientów ofert ;-)
    Oferty nielimitowane są dobre - sam korzystam odkąd weszły po te 79/80 zł brutto. Ale czy dla kogoś kto 100 minut wykorzystuje albo i 200? Są tańsze minutowe. No i czy są korzystniejsze od minutowych pakietów? Z tych nielimitowanych przecież i tak wykorzystują ludzie - właśnie - znam takich co 100 minut nawet nie ;-)

  • -4

    37.  2015-03-24 07:45:00

    słoneczny - nie zmieni mojej opinii o Plej - mówię o psuciu rynku - Twoje dogryzanie ;-)

  • -4

    38. ~the_rabbit  2015-03-24 07:49:38  host: teosat.pl.177.41.31.in-addr.arpa

    Ludzie o czym wy tu piszecie? Czy wasze słowne przepychanki z służbowych lapków z P4 czy O, muszą być pod każdym artykułem??? No może z 4 sensowne komentarze reszta przepychanka między wirtualnymi operatorami pod artykułem o abonamencie dla przedłużających umowy. Połowa z was buja się na prepaidach bo pewnie BIK albo jakieś inne bzdury nie pozwalają na zawarcie normalnej umowy abo. 29 no-limit no i niech ktoś powie że prepaid jest lepszy od abo. i teraz to już prawie bez różnicy u jakiego opa ta cena. A jeszcze co do merytoryki i jakości waszych sporów, czy któryś z was zauważył użytego sformułowania "pakiety roamingowe" ??? Od kiedy w plusie coś takiego było w ofercie dla indywidualnego klienta??

  • -4

    39. ~jack  2015-03-24 09:02:56  host: apn-46-77-124-22.dynamic.gprs.plus.pl

    Cóż za nierzetelne informacje....Przecież najważniejsze jest to że Plus odświeżył taryfy.Dodano mmsy,połączenia na stacjonarne w cenie abonamentu a w najwyższych taryfach pakiety danych w roamingu a także pakiet jednostek który można wykorzystać wymiennie na połączenia,smsy,mmsy w roamingu i połączenia międzynarodowe.Powiekszono pakiety danych,teraz od 1GB az do 6 GB.W końcu Plus ma konkurencyjne abonamenty w porównaniu z T Mobile,Play,Orange.

  • 0

    40. ~  2015-03-24 09:53:10  host: user-46-113-246-193.play-internet.pl

    Wcześniej dało się po złożeniu wypowiedzenia uzyskać rabaty 30-50%.

  • -4

    41.  2015-03-24 09:54:01

    39 - stacjonarne bez tej dopłaty 6,99 do pierwszego wyłączenia a potem 9,99 wg regulaminu dodatkowej promocji?

  • -3

    42. ~xxx  2015-03-24 10:48:01  host: gw.obligo.pl

    brawo! klikając na fioletowo wyróżnione słowo "abonament" przenosi nas na stronę PLAY!!! gratuluje pomysłu. żenada!

  • -5

    43.  2015-03-24 11:17:57

    No podali już regulaminy - warto zaktualizować wiadomość ;-)

  • -5

    44.  2015-03-24 11:19:41

    29,99 nielimitowane na komórki i 1,1 GB, 39,99 dodatkowo esemesy nielimitowane, za 39,99 dodatkowo nielimitowane stacjonarne i 2,2, GB. Poczciwa oferta. Szkoda, ze wzorem innych operatorów 2-letnie umowy bez gadżetów porobili ;-)

  • -5

    45.  2015-03-24 11:59:49

    Ciekawe kiedy Plej dostosuje swoje oferty dla stałych klientów do nowych trendów? ;-)

  • -5

    46.  2015-03-24 12:02:37

    Chociaż z tego co pamiętam, to w wyższych abonamentach to Plej wyznacza właśnie trendy a Plus w końcu doszlusował - przynajmniej z pakietami danych - bezpłatnym w abonamencie ;-)

  • -6

    47.  2015-03-24 14:05:25

    Niniejszym uprasza się o zaprzestanie minusowaniU niezwykle wartościowych i jakże na miejscu komentarzy ~wlo! Jest on - można napisać, nie bójmy się słów - filarem TelepolisU oraz posiadaczem unikalnego i jedynego na świecie Dożywotniego KontU Premium tamże.

  • 1

    48. ~  2015-03-25 07:37:11  host: 213-195-161-35.static.ip.netia.com.pl

    Jeżeli to jest w standardzie, to po wypowiedzeniu można liczyć na jeszcze większe rabaty. Dzisiaj można za 35zł mieć no limit poł, SMS/MMS, 1GB.

  • 1

    49. ~  2015-03-25 07:39:09  host: 213-195-161-35.static.ip.netia.com.pl

    Tutaj niezmiennie, pod newsem o ofertach abonamentowych najwięcej mają karciarze, którzy z racji wieku albo BIK nie mogą wziąć abonamentu. Specjaliści od wszystkiego. Ehh, gdzie ten dawny Telepolis, gdzie komentowały osobie na poziomie.

  • -1

    50. ~Andrew  2015-03-25 14:46:01  host: 088156226235.dynamic-ww-3.vectranet.pl

    Cóż, powiedzieć mogę jedno: o stałego klienta warto zadbać, bo przyprowadzi ze sobą kilku kolejnych. Ja do Plusa przyprowadziłem całą swoją rodzinkę i rodzinkę mojej żony. Razem kilkanaście osób. A to tylko dlatego, że o mój abonament dbają.

  • -1

    51. ~Kijek  2015-03-26 11:36:51  host: fbd124.internetdsl.tpnet.pl

    To wcale nie taka zła propozycja, poza tym Plus daje wiele dodatkowych możliwości obniżenia kosztów. To jest po prostu standardowa oferta, taki unisex, natomiast każdy może w Plusie indywidualnie dopasować sobie pakiet, taryfę, wziąc jakieś extra usługi (internet, tv, prąd, itd.). Wolność mamy, nie? :)

  • -2

    52. ~Volturi  2015-03-26 18:47:54  host: aacz66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze, że plus mysli także o stałych abo, a nie tylko o "karciarzach" bo ostatnio oni sporo dostawali. Ja jednak wolę abonament - nielimitowane, a i sprzęcik bardzo dobry.

  • -2

    53. ~miro  2015-03-27 06:34:09  host: 89-78-81-57.dynamic.chello.pl

    Otóż to - Plus często robi promocje, zwykle dotyczą użytkowników ofert na kartę i Mix (i jeszcze Plusha) i ok, bardzo dobrze, że patrzą na potrzeby klientów pre-paid. Ale nam, z abonamentem, przecież też się coś od życia należy, nawet jeśli już i tak mamy spore rabaty (mi wychodzi o wiele korzystniej niż na kartę, ze względu na specyficzne wymagania), to czemu nie otrzymać kolejnych ;-)

  • -2

    54. ~Munasek  2015-03-28 15:04:42  host: cen105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja zawsze przy przedłużeniu umowy w Plusie dostawałem jakąś fajną ofertę. albo telefon w dobrej cenie. Teraz mam jeszcze smartdom w którym abonament mam za pół ceny więc dopiero się opłaca ;) Pozdrawiam!