Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus przypomina o promocji 5 doładowania gratis

Plus przypomina o promocji 5 doładowania gratis

orson_dzi 10 Maja 2017 12:58

8 2

plus logo

Plus rozdał już około 400 tysięcy bonusowych doładowań na ponad 7,5 mln złotych, z których skorzystało ponad 100 tysięcy klientów.

Promocja 5te doładowanie GRATIS jest cały czas dostępna dla wszystkich użytkowników usług na kartę w Plusie - wystarczy czterokrotnie doładować konto, by piąte zasilenie dostać za darmo.




Aby skorzystać z gratisowego doładowania należy:
  • wysłać na nr 8844 bezpłatnego SMS-a o treści START,
  • cztery razy doładować konto dowolną kwotą i pamiętać o utrzymaniu jego aktywności,
  • po czwartym doładowaniu klient otrzyma piąte zasilenie w wysokości swojego najniższego.

Przyznane bonusowe zasilnie można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMSy, MMSy, Internet, natomiast nie przedłuża ono okresu ważności konta.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: 5 doładowanie gratis | plus

w sumie: 29
  • -1

    10. ~  2017-05-10 13:46:31  host: user-94-254-225-63.play-internet.pl

    Plus zawsze dbał o klienta, nie to co Play, który nic nie daje i jeszcze zabiera bonusowe złotówki.

  • 0

    11.  2017-05-10 13:49:28

    Patryk7588 - no nie dość precyzyjnie się wyraziłem ;-) Właśnie o to mi chodziło. Bo - nie pamiętam już, ale wydaje mi się, że jedna kwota doładowania z abonamentu jest a nie oddzielnie doładowanie i bonus?

  • 0

    12.  2017-05-10 14:10:01

    Jedna kwota ale 5DG bonusuje faktyczną kwotę za jaką doładowałeś a nie kwotę z bonusami.

  • 0

    13.  2017-05-10 14:17:58

    No to wiadomo już... Ale i tak 45% doładowania można regularnie dostać. Nie na 14 dni, nie na sieciowe... Na wszystko i w dowolnym terminie wykorzystania ;-)

  • -2

    14. ~Ola  2017-05-10 15:20:43  host: 185.137.18.71

    @ 1 Dusigroszu na alegro kup jeszcze sobie taniej doładowanie np 50 za 44 zł , to Twoja oferta wyjdzie całe 17 zł wooow , szpana na wsi

  • 0

    15. ~pabloki  2017-05-10 15:31:45  host: apn-46-77-133-105.dynamic.gprs.plus.pl

    plus próbuje dobijać pozostałych, szczególnie play który ma starą ofertę. bardzo ładnie. być może to tez odpowiedź(przypomnienie o promocji) na tmobie który daje od razu 100% więcej na usługi w tym zakup pakietów.

  • -1

    16. ~df  2017-05-10 15:43:17  host: public-gprs352791.centertel.pl

    do ola kure/*ko dasz dupy kolega też zarobisz, a to gdzie i taniej kupuje to dobrze, że o tym pisze a nei by byle szmat a pisała , do lachy!

  • 0

    17. ~  2017-05-10 15:43:44  host: aega18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14, nie ma już tanich doładowań, melepeto.

  • 0

    18. ~Ola  2017-05-10 15:53:46  host: 185.137.18.71

    @ 16,17 Kochane dzieciaczki h..... Wam w d......

  • 0

    19.  2017-05-10 16:07:45

    15 - myślisz? te ich super złotówki to przecież śmieszna rzecz w porównaniu z bonusami za doładowanie plusa...

  • 1

    20. ~Jaa  2017-05-10 18:04:23  host: dhcp95-108-111-58.eaw.com.pl

    Przez ostatni rok miałem numer w Play, Orange i teraz zostałem w Plush. Dlatego że jest to 5 doładowanie gratis. Nie zrzuca jakości HD VOICE do gorszej jakości po kilku minutach rozmowy jak to bywało notorycznie w Orange. Oczywiści mms w plush, nigdy ich wcześniej nie używałem a teraz używam. Przyzwoite prędkości w LTE.

  • 0

    21. ~pabloki  2017-05-10 19:10:00  host: apn-46-215-50-122.dynamic.gprs.plus.pl

    wlo . kiedy w plusie była ostatnio promocja doładowań w plusie ? bo coś mi sie obiło że w tamtym roku. nie ma też już 100% za pierwsze elektroniczne. brakuje mi też tych promocji w plusie . chyba już nie będzie bo oferta znacznie poprawiona.

  • 0

    22.  2017-05-10 19:15:29

    @Pabloki,
    - Na Walentynki było +50%: http://tlp.is/d01
    - Z okazji Dnia Kobiet było +30%: http://tlp.is/dfq
    - Do końca maja możesz dostać bilet do Centrum Nauk Kopernik: http://tlp.is/dfr

  • 0

    23. ~pabloki  2017-05-10 19:47:58  host: apn-46-215-50-122.dynamic.gprs.plus.pl

    22 Patryk no ale w tmobile jest 100% i można kupowac za to pakiety. to tak jak w plusie.

  • 0

    24.  2017-05-11 08:21:07

    21 - 100% było 23 marca ubiegłego roku - jednorazowe. Jakoś do końca roku 100% dla zasilających pierwszy raz po 365 dniach elektronicznie. W tym roku jak najbardziej też - 50% zasilałem teściowi... W lutym? Sprawdzę nawet z ciekawości. Tak - na walentynki.
    Cały czas 20% można za zasilenie z abonamentu dostać... Jeśli komuś zależy, to może mieć 45% więcej (o nieco ponad 30% taniej) ;-)

  • 0

    25.  2017-05-11 08:21:53

    23 - można - po wykorzystaniu konta zasadniczego ;-)

  • 0

    26.  2017-05-11 08:22:32

    W Plusie można sobie na wakacjach w Egipcie za to zadzwonić ;-)

  • 1

    27.  2017-05-11 11:53:27

    hehe, najbardziej antykonsumencki operator w Polsce, ale ostatnio promocje ma niezłe. 25% więcej NA KONTO GŁÓWNE to coś godnego pochwały. Dla porównania, Play daje zwykle 15% na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a Orange 10-30% na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do własnej sieci (śmiech).

  • 0

    28. ~Leger  2017-05-21 19:11:41  host: 195.117.154.135

    To przypomnienie promocji Plusa i jak widać po ilości klientów dość często stosowane, tym bardziej, że przy wyższych doładowaniach dodatkowo zyskuje się inne bonusy.

  • 0

    29. ~Ula  2017-05-21 23:29:12  host: 178235146072.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Sama korzystam z faktu, że plus premiuje 5-te doładowanie, jest to jeden z atutów tego operatora w opcjach kartowych.

Dodaj swoją opinię