Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: przejdź z karty na MIX lub Abonament i zgarnij darmowy plecak

Plus: przejdź z karty na MIX lub Abonament i zgarnij darmowy plecak

msnet 7 Sierpnia 2018 09:33

2 8

plecak plus

Plecaki wróciły do Plusa. Tym razem można je dostać za przeniesienie numeru z usługi na kartę lub z innej sieci do MIX-a lub usługi abonamentowej Plusa.

Aby otrzymać darmowy plecak Semi-Line, należy przejść z numerem z Plusa na kartę lub przenieść numer z innej sieci do usługi Plus MIX lub Plus Abonament z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości minimum 40 zł (o uwzględnieniu rabatu za e-fakturę). Po 16 dniach otrzymamy kod SMS na plecak. Otrzymany kod wystarczy wpisać na stronie plusplecak.pl, następnie wybieramy odpowiadający nam model i czekamy na darmową dostawę.




Promocja trwa do 30 września 2018 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: semi line | plus | plus na kartę | plus mix

w sumie: 40
  • 0

    21.  2018-08-07 10:47:35

    dodam do 19 - poliester jest beznadziejnym materiałem, pod każdym względem.
    @12 - seria włóczykij od Wolfganga też nie ma metalowego stelaża...

  • 0

    22. ~  2018-08-07 10:59:14  host: 77.111.247.75

    Ha, ha, ha! Łapią frajerów na abonament! Nigdy nie miałem abonemantu. Nie lubię zobowiązań. Poza tym przy podpisywaniu umwoy trzeba przedstawiać jakieś dokumenty, zaświadczenia itd. Ja nie lubię takich utrudnień.

  • -1

    23.  2018-08-07 11:34:53

    Ja z Playa nie odważę się nigdzie przejść.

  • -1

    24.  2018-08-07 11:37:13

    23. No przecież to nie dziwne :D Zapalony fanatyk Play jakby mógł korzystać z innej sieci

  • -1

    25.  2018-08-07 12:21:53

    @piotrzet Tylko, że to nie jest moje konto, a ja akurat mam karty innych sieci i nawet ich czasem używam.

  • -1

    26.  2018-08-07 12:26:20

    Teraz dopiero zauważyłem ale jednak komentarz pasuje do ciebie idealnie.

  • 0

    27.  2018-08-07 12:34:51

    @piotrzet Mam dziś dobry dzień także nie będę się kłócić, pozdrawiam :)
    A tamto konto już zgłoszone.

  • -1

    28. ~  2018-08-07 14:56:43  host: 159-205-32-242.adsl.inetia.pl

    @20 Czy Ty jestes jakis uposledzony? Powtarzam: to co kupuja hamburgery mnie nie obchodzi. Nie obchodzi mnie nawet czy ta holota egzystuje czy tez nie. Gwarantuje, ze nie tylko Ty, 2xone, czytasz Telepolis i to do tych osob pisalem. A Ty mozesz czytac albo i nie czytac, mozesz tez spadac jak Ci cos nie pasuje. Co mnie tam obchodzisz, gosciu? Jak chcesz uzywaj chinoli, zryj McDonalda, popijaj CocaCola. Na zdrowie!

    @18 "topgal nie ma aluminiowego stelaża." - jak widze, typowy cwiercinteligent, ktory nawet wyszukac informacji na stronie www nie potrafi. Oj, te golodpuce...

  • 0

    29.  2018-08-07 14:59:46

    @28 to są informacje ze strony producenta, więc może skończ się kompromitować Mirek

  • -1

    30. ~  2018-08-07 15:05:46  host: 159-205-32-242.adsl.inetia.pl

    @29 Jakiego producenta, glupolku? Cytuje, bo przerasta cie przeczytanie nawet tych kilku zdan w opisie produktu:" sztywne plecy ze stelażem aluminiowym". Przeczytaj to kilka razy, moze tak z 10-20, wtedy powinno dotrzec.

  • 0

    31. ~  2018-08-07 15:43:55  host: coz195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27) może twoje trzeba usunąć, może też ktoś mieć tak na nazwisko, i nie widzę podobności do twojego.

  • 0

    32. ~  2018-08-07 21:45:52  host: a24-02-08.opera-mini.net

    27. twoje konto też jest już zgłoszone.

  • 0

    33. ~JJ  2018-08-07 22:09:47  host: user-94-254-175-26.play-internet.pl

    A plecaki tej firmy na Allegro za 49,99 zł :-) hahahha. Nie ma co... Oferta pierwsza klasa :-) Wiązać się 2 lata za m.in. 40 zł / miesiąc w imię plecaka za 49,99 zł. Bravo polscy ekonomiści!

  • 0

    34. ~Eo  2018-08-08 08:38:31  host: edn245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22. Jakich utrudnień przy abonamencie? Zaswiadczenie z pracy lub jakikolwiek zapłacony rachunek wydrukować to utrudnienie? Należysz do tych klientów co nie mogą podpisać umowy bo coś gdzieś kiedyś nie pyklo a z prepaida jak 1 grosz zniknie to pierwszy u operatora?

  • 0

    35. ~Gaduairowiec  2018-08-08 09:53:37  host: ip41.dknadmin.be

    @22
    Popieram. Prepaid zawsze tanszy od abonamentu. Trzeba kupowac telefon na wolnym rynku na kilka lat i znac promocje i pakiety w prepaidach i wychodzi taniej! Abonament dla naiwnych i nie umiejacych liczyc, prepaid dla madrych i mlodych:)

  • 0

    36.  2018-08-08 09:56:51

    35 - mnie zastanawia czasem co tacy ludzie jak Ty mają w lodówce (o ile mają w ogóle lodówkę, bo porządne pudło styropianowe jest zdecydowanie tańsze a przez dzień czy dwa potrafi izolować od ciepła) - o jedzenu mówię oczywiście ;-)

  • 0

    37. ~Gaduairowiec  2018-08-08 10:02:25  host: ip41.dknadmin.be

    @wlo
    Zeby było stać na dobre żywienie i dobre wakacje , trzeba oszczędzać:) a nie wydawać niepotrzebnie ! Elementem moich oszczędności jest telefonia i internet. Poza abonamentem 50zl za 100Mb/s w sieci kablowej w mieście, korzystam z prepaida Plusa na 5 miesiecy internet 50GB za 50zl i prepaida Play na karte 5zl/m-c. Za pewne drobne oszczednosci moge pozwolic sobie na inne wydatki:))

  • 0

    38.  2018-08-08 10:17:14

    37 - no masz rację...
    Ja w takim przypadku - jeśli taaakich oszczędności potzrebuję raz w miesiącu rezygnuję z obiadu "na mieście". Ale rzeczywiście, każdy oszczędza jak lubi.
    Natomiast nie rozumiem dlaczego mówisz o naiwnych i nie umiejących liczyć? Ja liczeniem na życie zarabiam - całkiem poczciwie nawet - że nie muszę myśleć o tym czy powinienem do domu na tańszy obiad wrócić czy zjeść w drodze. Więc coś Twoja teza o nie umiejących liczyć jest słaba ;-)

  • 0

    39. ~Gaduairowiec  2018-08-08 10:25:32  host: ip41.dknadmin.be

    @wlo
    Wiesz ja mam duszę giełdowca i twierdzę że większość musi się mylić:) Lubię kupić tanio a sprzedać drogo;)) Myślę kategoriami cykli koniunkturalnych i psychologii tłumu. Dlatego nie dla mnie abonamenty;))

  • 0

    40.  2018-08-08 15:13:25

    @28 widzę siła argumentu nie trafia to zaczynasz obrażać swoich rozmówców. Żal mi takich ludzi jak Ty.

Dodaj swoją opinię